Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryszarda Szczecka napisał/a komentarz do Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Niektórzy poszli za daleko. Powinno im być wstyd i głupio! [2/5]

  A ja myślę, że stracił Pan 1,5 roku nie przez Stephana Antige, ale przez zachłyśnięcie się sobą.

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Budzi we mnie już niesmak te ciągłe utyskiwania i wbijania szpil w trenera Antigę a to dziennikarze a to kibice a teraz doszedł jeden z jego podopiecznych.
  Rośnie grono osób które za wszelką cenę chcą doprowadzić do zmiany na stanowisku selekcjonera, według mnie selekcja i sposób gry był optymalny tylko poszczególni siatkarze byli po kontuzjach i nie zdążyli ani się w całości wyleczyć ani złapać formę jak Mateusz Mika czy Piotr Nowakowski.
  Nie mamy takiego potencjału osobowego aby być na podium w każdej imprezie na której startujemy.

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  jak pani taka mądra, to może na trenera się nada???

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  nie no bez obrazy ale ja nie wiem skąd Ci dziennikarze się biorą.
  najpierw rozmontowal mnie gość z Tvp 2 nijaki Filip który przeprowadzajac wywiad po 2 przegranym meczu pilki recznej twierdzi że chłopaki są bez formy słabo grają że może trenera trzeba zmienić, jestem ciekaw co teraz mówi .... ze super i wogole ze rewelacyjnie zagrali i są na topie.
  teraz czytam ten artykuł i to samo.
  powiem krotko że z Was to sa dupy nie dziennikarze,i takie te artykuły do niczego. miny pewnie zrzedly
  nie znam się na tym, to do k. nedzy nie krytykuję tego,Wy zapewne nie uprawiacie żadnego sportu zawodowo, zapewne taki sport jsk sex też wam nie wychodzi bo jedziecie hejtem że aż zal, macie takie pojecie o nim ,jak ja o dziennikarstwie.
  wiec zanim zaczniecie krytykowac to musicie sobie uzmysłowić że to są igrzyska olimpiskie i tam nie ma ludzi z przypadku. koniec kropka
  i jeszcze ktoś ze te artykuły płaci
  dramat.....

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Z wypowie dzia Pana Skorka powinni zapoznac sie ci,ktorzy tak krytykuja polskich siatkarzy i ich trenerow.Moze zrozumieja na czym tak naprawe polega ta cala sprawa w siatkowce.

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Gdzie była ta wspaniała publiczność na meczach innych zespołów ? Poza tym system challenge, który był poniżej wszelkiej krytyki, biorąc pod uwagę jak świetnie i przejrzyście działał chociażby na PŚ. Swoją drogą niektórzy sędziowie też pozostawiali wiele do życzenia. Nie chodzi o to, aby wszystkie duże imprezy organizowała Polska, ale powinien być większy przegląd krajów i ich możliwości.

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Publiczność w Bułgarii?Tylko na meczach ich reprezentacji!!!!!

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Właściwie to od tego należało zacząć - od sprawnej i przemyślanej organizacji sezonu kadrowego na ten rok. Plany były ambitne, Stefan proponował sprawdziany przedsezonowe dla rokującej młodzieży, czekał dość długo w końcówce poprzedniego sezonu na terminy, po nich miał być podział na kadry i realizacja przygotowań do poszczególnych celów sezonu.
  Od grudnia (kiedy padła pierwsza propozycja Antigi) do maja, ze strony zarządu nie urodziło się nic w tej sprawie, bo ważniejsze były propagandowe podchody z różnych stron w przygotowaniach do posiedzenia sprawozdawczego dla zachowania status-quo obecnych i przeszłych rządów.
  Właściwie trenerzy kadry zostali pozostawieni sami sobie z planami, bo dopiero po eliminacjach do ME coś zostało zdecydowane.
  Bardzo źle przebiega w mojej opinii podział kompetencji i odpowiedzialności za sprawy siatkówki reprezentacyjnej. To nie trener powinien być obciążany wszelkimi decyzjami, współpracą między kadrami i odpowiedzialnością za ich skutki.
  To związek, a zwłaszcza zarząd, odpowiada za postępy w polskiej siatkówce, wszyscy inni są tylko wykonawcami kierunków rozwoju przygotowanych w gabinetach.
  Dziś rola zarządu, jako strażaka gaszącego wywołany przez siebie pożar, nie służy nikomu, a już najmniej klubom, zawodnikom, trenerom klubowym, kibicom i sponsorom planującym swoje budżety, kampanie i wsparcie klubów w ramach swoich planów promocyjnych.
  Nie wiem na ile taki asprocol na gruźlicę organizacyjną pomoże.

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Prosze Panstwa, Porażka to nie katastrofa, to sens sportu
  A Polacy nie mają monopolu na zwycięstwa

 • Ryszarda Szczecka lubi Komentarz

  Kto jak kto, ale właśnie Makowski ma podejście do kobiet...niestety polskie pseudo-gwiazdeczki po prostu są slabe i do tego rozkapryszone...A w takiej sytucji żaden cudotwórca nic nie zrobi... Uważam, że trener powinien dalej pracować z młodymi, wychował już sporo dobrych siatkarek w Pałacu, a teraz oby udało się mu to z młodymi kadrowiczkami... A gwiazdeczki typu Werblińska pogoniłbym do normalnej roboty. W dupach się niektórym panienkom poprzewracało i tyle!!!

 • Ryszarda Szczecka napisał/a komentarz do Paradoksalny wynik Polaków w rankingu CEV. Biało-czerwoni niżej, niż w klasyfikacji FIVB!

  Proponuję dać najwięcej punktów za mistrzostwo Trepek i Karbowa, trochę mniej za mistrzostwa Europy i połowę tego za mistrzostwa świata

 • Ryszarda Szczecka został fanem Wojciech Drzyzga

 • Ryszarda Szczecka napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Rewelacyjny mecz. Szkoda tylko, że w ostatnim punkcie sędzia się pomylił.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.