• Wanda Kraków - Polonia Bydgoszcz 46:44

  Siemka, w dziesiejszym blogu napiszę o jeździe Polonistów w Krakowie! Bydgoszczanie przez wielu byli nazywani faworytami tego spotkania. Przez większą część meczu prowadzili, jednak ostatecznie przegrali zaledwie 2 oczkami! Reszta ukażę się 24 lipca ok. 20.30 :D

  Więcej

 • Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 37:53

  Sromotna porażka, wielka klęska, istny cyrk to tylko niektóre z epitetów jakimi można nazwać to spotkanie. Początek meczu wcale nie zwiastował takiego wyniku końcowego bowiem Bydgoszczanie po 5 biegach prowadzili.(17:13). Później jednak przegrywali wyścigi seryjnie (Szczególnie dużo razy był wynik 2:4). (…)

  Więcej

 • Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 57:33

  Witam, w tym wydaniu ocenie postawę Polonistów w spotkaniu z Orłem. Na szczęście dzięki pewnemu początkowi Polonia cały mecz kontrolowała. Po pierwszych dwóch startach Bydgoszczanie prowadzili 10:2. Później biegi układały się remisowe albo ze zwycięstwem Polonii. Przed biegami nominowanymi Polonia prowadziła (…)

  Więcej

 • Wytłumaczenie odnośnie Polonii !!! :)

  Na koniec sezonu podlicze punkty Polonistów (Moje oceny+NZP) Moja ocena (liczba) + zdobycie NZP (Najlepszy Zawodnik Polonii) 5 pkt.

  Więcej

 • Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 54:36

  Siemka, chciałbym wam przedstawić moją ocenę postawy Polonistów na Łotwie. Ogónie cały mecz był pod kontrolą Łotyszy. Po 13 wyścigach było 52:26. Na szczęście Polonia zdołała się obudzić przed biegami nominowanymi i wygrać w nich podwójnie!Oceny:Juniorzy: Bartek Bietracki: 1,0,0 - Ocena - 3,W biegu (…)

  Więcej

 • Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 42:48

  Siemka, chciałbym wam przedstawić moją ocenę postawy Polonistów w Gnieznie. Przedwczoraj zaprezentowałem wam mecz Polonii z Rowem.(Inne oceny będą ukazywać się w dzień rozegrania spotkania)Po 3 biegach był remis po 9. Jednak w następnych dwóch startach Bydgoszczanie wygrali podwójnie. Najwyższe prowadzienie (…)

  Więcej

 • Polonia Bydgoszcz - Row Rybnik 48:41

  Chciałbym wam przedstawić moją ocenę jazdy Polonii w tym spotkaniu. Postaram się prowadzić tą serię co tydzień:) Dzisiaj tylko krótki wpis! Polonia Bydgoszcz po ciężkim spotkaniu pokonała Row! Na początku osiągnęła dość wysoką przewagę, gdyby nie to prawdopodobnie Rybniczanie wygraliby mecz. Po 3 biegach (…)

  Więcej

 • Sezon Polonii Bydgoszcz

  Jako kibic Polonii chciałbym wam przedstawić, krótką statystykę na temat Nice Polskiej Ligi Żużlowej!Największy wygrany:                                                Orzeł Łódź- Chyba, tylko najbardziej zagorzali kibice Orła spodziewali się awansu do fazy play-off.Pierwotne założenia prezesa Skrzydlewskiego (…)

  Więcej

 • Mój typ na mecz Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bygdoszcz

  Lokomotiv Daugavpils:44 9.Maksim Bogdanows3,2,2,2,3     12+0 10.Denis Gizatulin0,1,0                1+1 11.Joonas Kylmaekorpi3,2,1,2,0    8+0 12.Rory Schlein1,0,0,1                 2+1 13.Kjastaj Puodżuks0,3,2,1,3        9+1 14.Jewgienij Kostygow1,0,0          1+1 15.Andrzej Lebiedew2,3,3,3,0      11+0Polonia (…)

  Więcej

 • Moje typy na baraż DPŚ.

  1.Australia - Mimo, że osłabieni to i tak według mnie faworyci.To i tak siła jest taki Ward i nieprzewidywalny Batchelor i Doyle oraz może Holder.Wygrają około 10 punktami. 2.Szwecja - Po prostu to jest miejsce dla nich, bo mało możliwe jest porażka z USA (w zasadzie to tylko Hancoock) oraz cienkimi (…)

  Więcej