• Duża wpadka Szymona Mierzyńskiego (foto)

  Bayern Monachium rozpoczyna właśnie azjatyckie tournee. W podróż udał się też Robert Lewandowski, któremu zrobiono zdjęcie w samolocie!Na zdjęciu, które już krąży na Twitterze, Polak ma na sobie koszulkę Nike, podczas gdy na co dzień jest związany umową z firmą... Nike. Jak wiadomo, Bayern Monachium (…)

  Więcej

 • Świetna inauguracja! Podsumowanie 1. kolejki Bundesligi 2014/15

  Pierwsza kolejka Bundesligi już za nami i już właśnie pierwsza seria spotkań sezonu 2014/15 dała nam jasno do zrozumienia, że nie będziemy się nudzić oglądając kolejny sezon najlepszej niemieckiej ligi. Oglądaliśmy wiele ofensywnej gry, dużo niespodzianek i sytuacje, które już zapisały się w historii (…)

  Więcej

 • Podsumowanie lipcowych transferów 2014 - La Liga

  Teraz słów kilka o lidze, w której grają trzy potężne kluby i "inni". Mowa o La Liga.   Poprzedni sezon w wykonaniu drużyn z tej ligi był niesamowity. Dwie madryckie drużyny stoczyły ze sobą pojedynek w finale Ligi Mistrzów, a w Lidze Europejskiej po trofeum sięgnęła Sevilla. Można mówić o małej dominacji (…)

  Więcej

 • Podsumowanie lipcowych transferów 2014 - BPL

  Swoje podsumowanie transferów chciałbym rozpocząć od klubów z Barclays Premier League.   Angielskie kluby wykazywały się w pierwszym miesiącu niezwykle wysoką aktywnością transferową i choć nie wszystkim udało się spełnić swoje marzenia ściągając zawodnika ze szczytu swojej listy życzeń to i tak było (…)

  Więcej

 • Podsumowanie lipcowych transferów 2014

  Witam! Pierwszy miesiąc letniego okienka transferowego już za nami. Przez ten czas obserwowaliśmy jak wielu piłkarzy nieoczekiwanie zmienia swoje kluby, a o innych transferach spekulowało się lub były uzgodnione jeszcze przed okienkiem. Można było również zaobserwować duży ruch transferowy wśród piłkarzy (…)

  Więcej

 • Wschodzące gwiazdy Bundesligi - sezon 2013/14

  W zakończonym już sezonie Bundesligi mieliśmy okazję oglądać wyjątkowo wiele młodych objawień wkraczających dopiero na długą piłkarską ścieżkę. Dziś postaram się wam przedstawić pierwszą jedenastkę tych młodych wilków w ustawieniu 4-4-2 wraz z ławką rezerwowych. Uwaga! W zestawieniu nie znaleźli się (…)

  Więcej

 • Podsumowanie 34 kolejki Bundesligi sezonu 2013/14

  Do ostatniej kolejki toczyła się walka o miejsce w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej, a także o armatę dla najlepszego strzelca ligi.Przed 34 i tym samym ostatnią kolejką mieliśmy wiele pytań, a dziś poznaliśmy na nie odpowiedzi. Wyniki 34 kolejki spotkań Bundesligi Kwestia utrzymania w lidze: Porażki (…)

  Więcej

 • Historyczny spadek HSV? Dla kogo LM? Zapowiedź 34 kolejki Bundesligi

  Za nami 33 kolejka Bundesligi i tym samym jedna z dwóch kolejek decydujących starć prowadzonych tradycyjnie równolegle o tej samej godzinie i tego samego dnia. Kolejka która mogła rozstrzygnąć wszystko co do tej pory nie zostało rozstrzygnięte, a ostatecznie była to kolejka, która... nie rozstrzygnęła (…)

  Więcej