EneMene - komentarze - strona 2

 • EneMene napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahaha!! Przebywają w Genewie? Napoli zagra tam w niedzielę z Sampdoria? Nie wiedziałem, że liga włoska rozgrywana jest w Szwajcarii :)
  SportoweSyfy uczą i bawią...
  Ale Genewa a Genua to trochę różnica :P

 • EneMene napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mogliście jeszcze wrzucić częstotliwość zdobywania goli, tj. co ile minut zawodnik zdobywa bramkę. Wiadomo - Milik wygląda najsłabiej, ale wszyscy też wiemy, że Nawałka i tak go zabierze. Na niekorzyść Teo i Wilczka działa fakt, że gdy Nawałka na nich stawiał, ci go zawiedli, a obudzili się, gdy już było za późno. W szerokiej 35-osobowej kadrze pewnie się znajdą, ale w przesiewie na MŚ odpadną. Myślę, że wzorem ostatnich Mistrzostw Europy, Nawalka będzie chciał powołać do towarzystwa Lewemu i Milikowi jednego młodszego napastnika, ale tym razem nie będzie to Stepinski, a Dawid Kownacki, nazywany we Włoszech "nowym Lewandowskim".

 • EneMene napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszyscy pozapominali, że kilka lat temu DOKŁADNIE IDENTYCZNA sytuacja była z Riberym? Ten TEŻ chciał iść do Realu, robił fochy, zniechęcał do siebie, kłócił się że wszystkimi, a i tak szefowie postawili na swoim, został i dziś nie żałuje i nie myśli o tym żeby grać gdzie indziej.

 • EneMene napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewandowski i Milik to pewniaki, walka o trzecie miejsce (bo nie sądzę, żeby Nawalka miał brać więcej środkowych napastników) pomiędzy Wilczkiem, Teodorczykiem i Kownackim. Każdy z nich daje o sobie znać w końcówce sezonu. Wilczek i Teodorczyk się nie sprawdzili, z tego pierwszego Nawalka zdawał się zrezygnować już po jesiennym zgrupowaniu, natomiast z Kownackiego może wyjść to samo co ze Stepinskim na Euro 2016. Ciężki wybór.

 • EneMene napisał/a komentarz do Multi 11, składy+dyskusje

  Tuchel w PSG
  Ancelotti w reprezentacji Włoch
  Buvac w Arsenalu
  Tak będzie

 • EneMene napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Krótka pamięć Niemców. Jeden się wygłupił (komentarz)

  Spoko, ale nie zgodzę się też z tym, że drużynę ciągnął Ribery. Wymijanie obrońców, bieg do linii końcowej, wszystko super - ale po tym wszystkim ani razu nie podał, ani razu nie wyłożył żadnemu z kolegów patelni, zamiast tego strzelał z pozycji niemożliwej do zdobycia bramki. Zachowywał się gorzej niż Robben za "złotych czasów" samolubnej gry. Gorzej bo bardziej i w dodatku nieudolnie. To nie jest ciągnięcie drużyny, to jest marnowanie czasu i wysiłku swojego i całego zespołu, który musi się przesuwac do przodu i wracać po głupim strzale.


  A Lewandowski zagrał po prostu jak napastnik. Miał sytuacje, mógł je wykorzystać, ale je zmarnował, to się zdarza każdemu napastnikowi nawet w najlepszym meczu. Gorzej, jeśli napastnik jest niewidoczny i nie ma żadnej sytuacji - wtedy faktycznie zagrałby słabo.

 • EneMene napisał/a komentarz do "Ataki na Lewandowskiego są absurdalne". Salihamidzić broni kapitana Biało-Czerwonych

  Umiesz czytać? Napisałem, że w tym meczu był lepszy od Ronaldo

 • EneMene napisał/a komentarz do "Ataki na Lewandowskiego są absurdalne". Salihamidzić broni kapitana Biało-Czerwonych

  Miej świetny sezon i realną szansę na pobicie osobistego rekordu bramek w lidze w jednym sezonie
  Miej więcej bramek niż Messi i Ronaldo w sezonie
  Bądź krytykowany na każdej linii po JEDNYM meczu, w którym i tak byłeś o przynajmniej klasę lepszy od Ronaldo


  logiczne

 • EneMene napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kim jest Ousmane Coulibaly?

 • EneMene napisał/a komentarz do Lionel Messi w Arsenalu? Ma w tym pomóc Luis Enrique

  Tak samo jak Guardiola miał przekonać Messiego, Iniestę itd.
  Pierdoły