Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podoba mi się szczerość Walaska, bo ja jestem taki sam. Ilu ja już sobie wrogów narobiłem za niewyparzoną gębę. Ale dzięki temu inni pilnują jęzora, bo wiedzą jak im mogę odpłacić. Tak robi Walasek i cenię go za to.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrze, że Bajerski nie został w młodości bankierem. Coś ma strasznego pecha do mamony.

 • kibic GKM-u napisał/a komentarz do Żużel. Czy telewizja będzie mieć znowu problem z Drabikiem? "Od kilku miesięcy staramy się o rozmowę"

  @AveMotor: Masz, ale chyba w obrączce, o ile jesteś żonaty.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jako kibic tego sportu mam serdecznie w d...e co ma do powiedzenia Drabik Na moje może się już nie odzywać do końca życia. Nie wiem na jakie rewelacje liczy TV, żeby biegać za tym chłoptasiem.

 • kibic GKM-u napisał/a komentarz do Sensacyjne wieści o Złotej Piłce 2022!

  @Martinsgall: Masz rację w tym co napisałeś. Moim zdaniem jednak pokazałby jeszcze większą klasę gdyby podziękował za udział w kolejnych parodiach pt. Złota Piłka. Bez tego przeżyje, z głodu nie umrze, a pokazałby ile jego zdaniem wart jest ten cyrk.

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  To są właśnie Francuzi ... nigdy nie można na nich liczyć.
  Co do Messiego to nie powinien być zgłoszony do takiego plebiscytu; jako oszust podatkowy nie jest uosobieniem sportowca godnego do naśladowania !?!

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  Rok temu głosowanie odwołano aby nie dać tego trofeum Lewandowskiemu! Za chwilę objawią nam nowe preteksty do tego by Polaka poniżyć! Kierownicy narodu wiadomego zadbają o to.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdy przeczytałem nagłówek o sensacyjnych wieściach o ZP- 2022, to pomyślałem, że są jakieś przecieki o tym, że na 99% znów wygra Messi.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skoro wszyscy twierdzą, że Złota Piłka nie jest przyznawania w sposób sprawiedliwy, to po co sobie w ogóle zawracać tym cztery litery. Jednak Lewandowski i spółka czują żal, zamiast mieć na to wy....ne.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaje fajny wywiad. Większość odpowiedzi Dryły, nie wiem, zobaczymy po sezonie itp. Takiego ' merytorycznego' wywiadu mogłaby udzielić nawet moja żona.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oszczędzić Lewandowskiego w ważnym meczu reprezentacji, aby Bayern nie miał problemów. Dziękujemy Panie kapitanie i panie trenerze, że dzięki takim posunięciom wiemy gdzie macie wyniki naszej kadry. Dzięki też za to, że ta zgraja kopaczy nie zobaczy na własne oczy MŚ i zaoszczędzi pieniądze podatników.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podobno Anna szła oddać Czarusiowi ten swój dług, ale po drodze zgubiła portfel z drobnymi.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żeby chociaż raz było można powiedzieć coś dobrego o mężu tej strojnisi, po występie w reprezentacji. Na razie totalne dno. Ona zresztą też żaden szał.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli klub płaciłby godziwe pieniądze piłkarzom za zdobyte bramki, to księgowa pewnie by już popełniła samobójstwo.

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  Piszcie sobie piszcie. W tamtym roku też pisaliście jak to nie zostaniemy pożarci i spadniemy z hukiem. Nie rozumiem skąd u was wszystkich taka niechęć i brak wiary w naszą drużynę. Przecież my dojechaliśmy do finału ligi bez juniorów! 5 seniorów wygrywaliśmy mecze, posiadamy w drużynie najlepszego Polskiego seniora ubiegłego sezonu, reprezentanta Polski! Razem z Mateuszem stworzyli najlepszą krajową parę sezonu. Mamy Andrzeja, który przecież aspiruje do Grand Prix i ma przed sobą najlepsze lata kariery. Możecie gadać, że Milik to słaby grajek, ale on też poprzedni sezon nie pojechał na miarę swoich możliwości. Głęboko wierze, że gorzej nie będzie a dzięki stabilizacji, uda mu się wrócić na poziom, na którym powinien jeździć. Co do Karczmarza, nie wiem i chyba nikt z nas wszystkich nie wie, co ten chłopak pokaże. Może być 50/50, albo wypali ale przepadnie. Zawsze w obrębie jest młody Ukrainiec, który po inwestycjach i dobrym sprzęcie, może się wybić. A do tego juniorzy, których nie mieliśmy kompletnie w tamtym roku, więc możemy zakładać że te 5-8 punktów w porównaniu do 1-2 będzie dużym przeskokiem, a dzięki temu wygrywa się mecze. To będzie jedna z najlepszych, jak nie najlepsza para juniorska 1 ligi. Także uważajcie sobie, bo chyba zapominacie jaki jest średni wiek naszego zespołu, tutaj każdy ma jeszcze karierę przed sobą, gdzie na drugim biegunie Zagar, Bjerre, Miedziński czy nawet Buczkowski z Protasiewiczem, to zawodnicy którzy już pewnego pułapu nie przeskoczą i jeśli nie awansują za rok, to w Ekstralidze więcej ich nie zobaczymy. MY MOŻEMY, INNI MUSZĄ! BRAWO GRZEGORZ! BRAWO KROSNO!

 • kibic GKM-u napisał/a komentarz do Żużel. Utrą nosa Falubazowi i Polonii? Takiej drużyny w tym mieście jeszcze nie było!

  @WilQu: Szlag mnie trafia jak pół roku przed sezonem, różnej maści szpece już porozdawali medale. Życzę z całego serca Wilkom, aby osiągnęły swój cel.

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  Przyznam, że już mnie męczy temat Kowalskiego. W/w adept jeszcze nie odjechał jednego meczu w lidze na 8+, a wszyscy trąbią o jego transferze jakby był w TOP 3 IMŚ seniorów :). Bartek skończy jak Jachym lub Sówka, bo jeszcze nie nauczył się jeździć na tip-top, a już fisiuje bardziej od prawdziwych TOP złotów ( tutaj niech każdy wpisze sobie nazwisko wedle własnego gustu ).

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A jak łysy mądralo prezesi mieli podpisywać umowy skoro jeszcze nie było wolno? Idź dalej udawać boksera i nie zanieczyszczaj wątku żużlowego.

 • kibic GKM-u napisał/a komentarz do Żużel. Przemysław Termiński: Toromistrz Sparty i Kowalski nas oszukali. Do Stali Gorzów wróciła karma [WYWIAD]

  @karol3414: Nie wiem jak to jest w żużlu, ale to ja posiadam swój oryginał umowy o pracę, a zakład ma kopię. Czyżby w sporcie było na odwrót, no trochę wątpię.

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  Być może to nie sam zawodnik tak mieszał,tylko jego impresario (ojciec)

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  Raczej nie wydaje mi się że Terminski mówiłby o sądzie nie mając dowodów.... Prawdopodobnie nieświadomie pozbawił Zmarzlika tytułu. Przyszedł Węglarz, zrobił tor pod Łagutę, udał głupiego i uciekł. Mam nadzieję, że jeśli Termos mówi prawdę, a jestem tego w 100 % pewny( tym bardziej że w podobnym tonie wypowiadal się Gałandziuk), to ten cały toromistrz za to odpowie. Co do Kowalskiego, szkoda komentować. Niektórzy przez całą karierę nie narobili sobie tylu wrogów co on w 2 miesiące. Jeszcze mu się to czkawką odbije....

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zenon Plech był V-ce Mistrzem Świata w 1973 roku, a nie w 1979. Część Ich Pamięci.

 • kibic GKM-u napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Młody Kowalski jeszcze mleka pod nosem nie wytarł, a polityka finansowa tatusia już mu narobiła pół Polski wrogów. Czeka go z pewnością świetlana przyszłość w tym sporcie przy tak pazernym ojczulku.

 • kibic GKM-u lubi Komentarz

  I to właśnie różni Tomka Golloba od Bartka Zmarzlika.. Tomek zawsze jechał dla drużyny bez względu z kim jechał w parze zawsze w miarę możliwości starał się pomagać żadko się zdarzyło by w biegu się nie oglądnął za partnerem z pary a z Jackiem w Parze to już byli mistrzami.. Bartek na odwrót żadko w biegu się oglądanie na partnera interesuje się tylko sobą jadąc do przodu chociaż mając taką przewagę w biegu nad drugim zawodnikiem w niektórych biegach aż się prosi by próbował pomoc koledze wkońcu co ma do stracenia skoro ma taką prędkość i nawet gdyby ta pomoc miała się nie udać Bartek tak by ten bieg wygrał z tą prędkością ale Bartek patrzy tylko na siebie. Wszyscy płakali w tym roku że Polska znów nie dała rady wygrać SON a ja powiem przewrotnie gdyby w tym biegu finałowym zamiast Bartka jechał Tomasz Gollob to Maciej by się nie przewrócił a Polacy by ten bieg wygrali 7-2 ..bo Tomek na starcie najpierw by patrzyal na taśmę aż pójdzie w górę a następnie nie patrzyłby przed siebie tylko na Maćka i robił by to tak długo aż by nie był pewien na milion procent że ten bieg i finał wygraja ..a co Bartek zrobił każdy widział. I to Tomek zawsze będzie nr 1 w Polsce.. Bo chodzby Bartek jeszcze zdobył 5 tytułów mistrza świata to Tomek był mistrzem to Tomek musiał walczyć z całym światem by dojść do tego do czego doszedł., Tomek miał przeciwko sobie zawodników co przykre też Polaków Sędziów całe GP nie lubiło Tomka. Kurcze jak sobie człowiek teraz pomyśli to Tomek naprawdę jest był kosmiczny on był sam przeciwko wszystkim. Na każdym stadionie w Polsce na niego gwizdali finał we Wrocławiu Imp wszyscy jechali przeciwko Tomkowi.. Wielki mistrz Tomek. A dziś Bartek dwa różne światy. Dziennikarze boją się powiedzieć słowa złego na Bartka sędziowie nie wykluczają go gdy jest winny upadku w GP Bartek ma spokój niema spółdzielni przeciwko niemu.. Ile Tomek musiał przejść walczyć nie tylko na torze by dziś taki Bartek Polska była w żużlu tam gdzie jest.. Kiedyś cała Polska świat przeciwko Tomkowi by się tylko nie wybił dziś na odwrót jestem przekonany że gdyby zamienić czasy Bartka wstawić w lata 90 by walczył ze wszystkimi to nie doszedł by Bartek w połowie do tego co Tomek nawet by się nie przebił byłby poprostu zwykłym ligowcem ..Tomek dał radę.. Jacek sto lat zdrowia. A dla pana Władka złoty Szczakiel za całokształt wychował świetnych synów żużlowców i z Bydgoszczą zdobywał DMP ..ZASŁUŻYŁ NA ZŁOTEGO SZCZAKIELA PAN WŁADEK

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.