Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wito66 lubi Komentarz

  He, he, Przedpeła Ty już nic nie mów.. Powiadasz, że odsypane było? I Ty biedny nie wiedziałeś o tym?

 • wito66 lubi Komentarz

  Powinna być czerwona. Odpowiedz nam Pawełku po co przymykałeś gaz już na wejściu w łuk?

 • wito66 lubi Komentarz

  nie było czerwonej kartki, sytuacja sie bedzie powtarzac, zuzlowcy teraz beda na nasypanym sie wywracac, ale tutaj czerwona kartka sie nalezy sedziemu. kiedy mirek jablonski w meczu rzeszow-torun sie obalil na nasypanym jak stal rzeszów przegrywala bieg 1-5 i dostal czerowna kartke od razu

 • wito66 lubi Komentarz

  Szkoda żeby się przyznał, nie po to upadał.Dobrze że ta sytuacja nie wypaczyła wyniku meczu,także nie ma co już do tego wracać, a trzeba skupić się na następnym meczu.

 • wito66 lubi Komentarz

  Największa zagwozdka jest czy to trener mu kazał zrobić taki trick w razie 1-5 dla gości czy sam na to wpadł w czasie biegu?

 • wito66 lubi Komentarz

  Tylko że tutaj nie chodzi o sam upadek - bowiem raczej mało który żużlowiec utrzymałby się w takiej sytuacji na motocyklu, lecz o to co zdarzyło się przed upadkiem. Dlaczego Paweł wjechał łuk na zamkniętym gazie ?

 • wito66 lubi Komentarz

  Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest ta łajza Demski, którego uważają za eksperta. Były sędzia, który kiedyś dopuścił do biegu zawodnika niezgodnie z regulaminem. I on ma być wyrocznią? Niech najpierw ustali jedną wersję procedury startowej, bo co tydzień mówi co innego.

 • wito66 lubi Komentarz

  Przedpełskiemu nie zależało by wyjść z tego bez upadku! Nie balansował ciałem. A tłumaczenia po... są zbędne! Wszystko co toruńskie to KŁAMLIWE!!!

 • wito66 lubi Komentarz

  Każdy kibic dobrze wie jak było! Tłumaczenie zbędne! Najważniejsze,że sprawiedliwości stało się zadość i Lublin wywiózł 2 punkty!

 • wito66 lubi Komentarz

  Moim zdaniem regulamin powinien stanowić w tym przypadku tak- jełśli przy 1:5 lub 5:1 zawodnik nieatakowany na pozycji 3 lub 4 przewraca się na 2, 3 lub 4 kole to wynik biegu jest zaliczany taki jaki padł na kresce okrążenia na którym upadł zawodnik. Czyli w tym przypadku- Paweł wywalił się na pierwszym łuku 3 kółka to wynik biegu zaliczony taki jak na kresce 3 okrążenia.

 • wito66 lubi Komentarz

  Szkoda że Paweł się tego dopuścił, przecież miał całkiem dobra kartę A teraz niepotrzebny minus na niej A takie rzeczy pamięta się długo

 • wito66 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ***** ***

 • wito66 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia mistrzem Polski. Radosław Cierzniak. Jeden mecz i ściana sław

  @casek: Znalazł się słowik od Krollopa.

 • wito66 lubi Komentarz

  dobry zienni to tez bardzo wazne

 • wito66 lubi Komentarz

  Radek dzięki wielkie!!! Masz w Legii największą pokorę:))

 • wito66 lubi Komentarz

  Jaworek wporzo gosc,zawsze chlopa lubilem. Pozdro z Gorzowa!

 • wito66 lubi Komentarz

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.... A jednak szkoda... Był niesamowity i odszedł w szczytowej firmie jako młody jeszcze zawodnik.

 • wito66 lubi Komentarz

  1986 rok, to był jego sezon jak Nowaka 1977.

 • wito66 lubi Komentarz

  Pamiętam jak zdobył u nas w derbach 18 pkt. To było w roku 1986. Byłem wtedy na meczu :)

 • wito66 lubi Komentarz

  Przypadek,tak jednym z nich był żużel chłopak urodzony w Warce, jako uczeń jednej z zielonogórskich szkół ucieka na wagary na zielonogórski stadion gdzie odbywają się zawody łapie bakcyla i tak to poszło.Znałem trenera Maćka śp. Jerzego, tak sobie rozmawiamy nad jeziorem kilka lat temu i mówi Maciek od najmłodszych lat miał papiery na jazdę,dobrze balansował jak na tamte czasy ciałem na motocyklu,pokonując łatwo łuki.14 września trudne warunki torowe takie lubił Jaworek z kompletem punktów zdobyła przenośne trofeum, a następnie wyjazd czego nikt się nie spodziewał.Zapytany o decyzję "Jawora" Andrzej Huszcza mówi ze jest zaskoczony ale rozumie decyzję. Powrót do kraju przejechany jeden sezon w grodzie Bachusa,następnie sparing marcowy z Bykami stało się co się stało po poważnej kontuzji krengosłupa Maciek wraca do składu na derby lubuskie.Ale występ nie był imponujący to był ostatny mecz Jaworka. Czy jest to jedna z legend zielonogórskiego żużla? dla mnie tak bo trudno sobie wyobrażyć największe sukcesy klubu zielonogórskiego bez Macieja Jaworka.Pozdrawiam,pomyślności.

 • wito66 lubi Komentarz

  Oj dobrze pana Macieja pamiętam...w parze z panem Andrzejem a bywało to już przed biegiem można wpisywać 5:1.... Świetny żużlowiec znakomity człowiek...gdyby się urodził teraz byłby mistrzem świata ...niestety trafił na czasy gdy jeżdżono u nas na rowerach a normalny świat na Ferrari...

 • wito66 lubi Komentarz

  Panie Macieju, pamiętamy, pozdrowienia z Leszna, wszystkiego dobrego!

 • wito66 lubi Komentarz

  Dobrze że w końcu coś o nim napisano w SF , bo od dawna o tym myślałem. W tamtych latach gdy został mistrzem Polski byłem jego wielkim fanem. Jeździłem po kilkaset kilometrów by oglądać go w różnych zawodach. Do dzisiaj mam jego kilkadziesiąt zdjęć , wtedy nie było fotografii cyfrowej, pozostało mi wiele programów z meczów . Falubaz w latach osiemdziesiątych to był wspaniały zespół . Huszcza , Krzystyniak , Jaworek i świetnie zapowiadający się Błażejczak. Tak szczerze mówiąc to nigdy nie rozumiałem dlaczego Jaworek wyjechał do Niemiec , i do dzisiaj nie rozumiem. Ten wywiad nic mi nie wyjaśnia. Podobno Pan Maciej wydał jakąś książkę ale nie udało mi się jej zdobyć. Dla mnie na zawsze pozostanie legendą Falubazu . Pamiętam jednak jak bardzo mi było smutno gdy nagle z niego zniknął.

 • wito66 lubi Komentarz

  Jaworka pamiętam jeszcze z toru, gdy jako dzieciak zacząłem chodzić na mecze Staleczki w pierwszej połowie lat 80, a on przyjeżdżał na derby w ekipie Falubazu. W 1985 Falubaz niezły łomot u nas dostał, choć właśnie Jaworek obok Huszczy i Krzystyniaka był jedynym solidnie punktującym.

 • wito66 lubi Komentarz

  Włókniarzowi należy się walkower za mecz w Gorzowie. Każde inne rozwiązanie będzie ukłonem dla Stali Gorzów. Pzdr.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.