Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wito66 lubi Komentarz

  Za dobór zawodników trener Cieślak przecież odpowiadał, więc taka dyspozycja drużyny również jego obciąża. Średnio zorientowani w żużlu kibice wiedzieli, że zatrudnianie Gomólskiego jest bardzo dużym ryzykiem, podobnie zresztą jak Holty, ale ten drugi transfer z perspektywy sezonu się jednak obronił. Zawodnik U24 w postaci Trofimowa też nie był najpewniejszy. Gdy okazało się nadto, że MJJ nie jest takim pewniakiem, jakim miał być, zespół zwyczajnie się posypał. Z pewnością jednak przed sezonem ROW nie był takim zdecydowanym faworytem do awansu, a za to odpowiada także trener Cieślak, który dobierał sobie wykonawców do realizacji celu - awansu do Ekstraligi.

 • wito66 lubi Komentarz

  No tak jakość trenera nie poznajemy gdy prowadzi dream team tylko gdy prowadzi słabą czy przeciętną drużynę. Ten wywiad pokazuje prawdziwą twarz nadtrenera , legendy którego każdy bezrozumnie słucha jak wyroczni. Nawet w tym wywiadzie będzie zgrywał niewiniątko mówiące "zawsze prawdę" w rozumieniu jaki ja jestem super i ja zawsze wszystko wiem najlepiej. Wypowiedź o swoim zawodniku , który miał pełnić rolę jednego z liderów najlepiej oddaje styl prowadzenia drużyny przez tego nadtrenera. Czy tak prowadzona drużyna może wznieść się na wyżyny swoich umiejętności?

 • wito66 lubi Komentarz

  Ale jaja !!! Krosno w ekstralidze!

 • wito66 napisał/a komentarz do Żużel. W Krośnie cieszą się z finału ligi i zatrzymania jednego z liderów!

  @AMON: pisowski truteń i fantasta jesteś.

 • wito66 lubi Komentarz

  Cały Lublin za Wilkami!!!!

 • wito66 lubi Komentarz

  2h nerwówki i Krosno i finale :)

 • wito66 lubi Komentarz

  Młode Wilki pokażą dziś klasę. Lublin z wami :)

 • wito66 lubi Komentarz

  Auuu auuu auuuu Wilki po zwycięstwo:)))

 • wito66 lubi Komentarz

  Wilki do Boju po zwycięstwo!

 • wito66 lubi Komentarz

  Będzie dobrze, jestem spokojny. Utrzymanie jest w zasięgu ręki i to będzie najważniejsze a jeśli ujedziemy więcej to tylko lepiej! Nie mamy nic do stracenia a zawodnicy naprawdę są konkretni! Jak nie uda się w tym roku to za rok jedziemy po historię Krośnieńskiego żużla!

 • wito66 lubi Komentarz

  Przeczytałem jakieś 1-2 tygodnie temu że drużyna X jest najlepsza bo sumaryczna suma średnich jej zawodników jest najwyższa. Hmm no padłem. Zrozumiem że Wilki są najsłabsze :):):) bo śr Szczepaniaka i Lebiedeva jest mizerna (po EL) , do tego Ljung i Jeleniewski osłabli, o rekordziście toru w Krośnie Wojdyle to nie ma co wspominać bo to 2 liga a przecież w 2 lidze jedzie się szybciej i dlatego o rekordy tam jest łatwiej :):):) Zastanawiam się czy tym nowym składem Wilki wygrały by coś w 2 lidze :):):)?
  Przenikliwość niektórych tu obserwatorów jest niespotykana :):):)
  Niezmiennie podtrzymuję zdanie że liga będzie bardzo wyrównana. Może się zdarzyć że niektórzy zawodnicy wyskoczą z formą a inni ją obniżą. Drużyna która w swoim składzie będzie miała zawodnika który mocno zawiedzie może mieć kłopoty i odwrotnie kto pojedzie trochę więcej niż się od niego oczekuje może trafić do PO . O żadnym zawodniku nie można powiedzieć niczego pewnego na 100% i to we wszystkich drużynach. Żadna drużyna nie ma juniora który byłby w stanie zastępować seniorów tak jak np w tym roku w Tarnowie robił to Cierniak. I jeszcze jedna kwestia która moim zdaniem może wpłynąć na wyniki poszczególnych zawodników a zarazem ich drużyn, to ogólnie mówiąc, finanse w klubach.

 • wito66 napisał/a komentarz do Żużel. Unia Tarnów blisko kolejnego głośnego transferu. To może być duże wzmocnienie

  @sympatyk żu-żla: A gdzie ty ich wszystkich upchasz? W jednym biegu po trzech będą jeździć? Chyba nie sądzisz, że przyjdą. żeby czekać na swoją szansę.

 • wito66 napisał/a komentarz do Żużel. Unia Tarnów blisko kolejnego głośnego transferu. To może być duże wzmocnienie

  @UniaTarnów OLEEEE: Ty też jesteś młody i perspektywiczny? Chłopie on ma prawie 31 lat!

 • wito66 napisał/a komentarz do Żużel. Beniaminek eWinner 1. Ligi ze sponsorem tytularnym. Drużyna pojedzie jako Cellfast Wilki Krosno

  Wydaje mi się, że nikt tu nie docenia Kotlara. Przy dobrym sprzęcie to może być prawdziwe objawienie.

 • wito66 lubi Komentarz

  @Lipowy Batonik: Bo jak chciało sie awansu to nie po to żeby spaść z hukiem, i być chłopcem do bicia, tak nie będzie :)

 • wito66 lubi Komentarz

  Jeśli Wilki dopną wszystkie swoje cele transferowe to naprawdę będzie to bardzo ciekawy zespół.

 • wito66 lubi Komentarz

  @comboje 2: ani krótko, ani prawdziwie. Liga nie będzie miała wyraźnego faworyta, będzie niesamowicie wyrównana.

 • wito66 lubi Komentarz

  @comboje 2: oby nie startowała za dwa lata w 2 lidze pod zmienioną nazwą. Historia pokazała, że prężenie muskułów ponad miarę kończy się tragicznie. Podać przykłady?

 • wito66 lubi Komentarz

  Wilki życzę wam żeby wypaliły fajne transfery, bo Krosno zasługuje na dobry, pierwszoligowy żużel!

 • wito66 lubi Komentarz

  PS. Uwaga na ambasadorów i byle komu nie wręczajcie klubowych szalików. Wczoraj w Toruniu Pinokio usłyszał, co kibice sądzą o polityce.

 • wito66 lubi Komentarz

  ksolar - ty nas nie pouczaj i nie pisz o szacunku, bo akurat na ten temat nie macie pojecia. Nie mieliscie szacunku dla Marty, za to mieliscie dla diamentowego Irka i dlatego jestescie tam gdzie jestescie :)

 • wito66 lubi Komentarz

  Gratulacje Wilki. Bardzo Ciekawa będzie 1 liga za rok.
  Rów będzie mocny
  Start będzie mocny
  Orzeł będzie mocny
  Wilki zapewne będą silne
  Niestety Bydgoszcz dobrze się zapowiada, a Ostrów,Tarnów,Gdańsk też będą miały wiele do powiedzenia. Życzę każdemu oprócz Bydgoszczy awansu.

 • wito66 lubi Komentarz

  Obatel ty chu...

 • wito66 lubi Komentarz

  @UNIA LESZNO kks: akurat Cierniak to w Krośnie nic wielkiego nie pokazał i Kowalski jest pierwszym wyborem na pozycję gościa

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.