CKM80 - komentarze

 • CKM80 napisał/a komentarz do KSM - Włókniarz: Częstochowianie wciąż w grze o awans. KSM coraz bliżej spadku

  Seba, Jeleń i Hubert na plus, brawo za walkę choć liczyłem na wyższą wygraną. Z Huberta będą ludzie.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Kibice Fogo Unii wściekli na Adama Skórnickiego. "Nie nadajemy na tych samych falach"

  Jako, że małżonka ze Wschowy koło Leszna, wrzucę swoje 3 grosze do tematu, bo zaraz po Włókniarzu to mój ulubiony zespół.
  1. Prezes Rusiecki, po kiego ch.ja on ciągle przebywa w parkingu i stresuje zawodników? Jego miejsce jest na trybunie. Powinien podać się do dymisji za swe działania ku rozwaleniu klubu, frekwencji na stadionie, etc.
  2. Skóra bazował tylko na papierach świetnych zawodników, a gdy tym nie chciało się jechać, ani trenować na Smoku, to mecze były w plecy. Miał być team spirit, a wyszło g.wno i każdy sobie.
  3. Nickiemu nie chce się jeździć, Prosiak Emil zrobił Was w konia i czekał pół roku do sezonu, bo sponsor red bull ma swoją klinikę w Hiszpanii i leczy za free swoich sportowców, gdy ci złapią uraz podczas zawodów, stąd ten jego sfingowany upadek i leczenie (po sezonie ubiegłym mógł się wykurować za te kilka tyś zł i byłby zdrowy od początku sezonu - a wtedy były same porażki i tych pkt Wam zabrakło).
  4. Kildemand to porażka na całego i szkoda słów na zawodnika, który po 4 czy 5 kolejce mówi, że chce wrócić do Rzeszowa.
  5. Niepotrzebni ludzie w Waszym klubie, kierownik drużyny młody Gryczka, latający tylko jak pokemon po parkingu z programem i zapisujący pkt, pusty etat, nic nie wnoszący.
  Prawdopodobnie pojedziecie w barażach o utrzymanie, ja do końca sezonu dawałbym lokalną młodzież, niech się rozjeżdża, a obcokrajowcom pokazał środkowy palec, skoro oni go pokazują pracodawcy. Niech będą porażki do 30, ale Skład Pawlicki Musielak Smektała Kaczmarek Zengota Kubera Lis/Szlaudenbach zarokuje w przyszłości. Jasia Kołodzieja bierzcie po spadku Tarnowa, on odda serducho za klub, w którym jeździ. Obcokrajowiec jest niepotrzebny. No i Bally comeback do Leszna, nawet jak zrobi 3 pkt w meczu, to i tak frekwencja będzie 2x większa na stadionie niż obecnie.
  Pozdro z Czewy i do boju ;-).

 • CKM80 napisał/a komentarz do II runda MDMP w Zielonej Górze

  W zawodach młodzieżowych Uniści łoją kogo i gdzie chcą, w lidze Smektała zamyka gaz na pierwszym łuku pierwszego okrążenia, Kubera też nic nie pokazuje, Kaczmarka rzadko puszczają. Wynika z tego, że nie radzą sobie z presją i potrzebują współpracy z odpowiednim psychologiem, byle jaki potrafi tylko zepsuć diament, zamiast go oszlifować. Z drugiej strony fenomenem jest ten
  Wiktor Lis, tylu upadków ile ten młody zaliczył, mimo że to jego pierwszy sezon w karierze, nie zaliczył chyba nikt. Przy rozdawaniu licencji powinno się patrzeć na umiejętności, a nie na koneksje lub portfel.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Juniorzy Polonii Bydgoszcz mogą odejść z klubu

  Kiedyś papa Gollob już robił zamęt w Bydgoszczy, kiedy jeszcze Tomek i Jacek jeździli w Polonii, twierdził, że poza nimi reszta nie nadaje się do jazdy, był bunt klubowy, później przekręty finansowe.....minęły lata i bajka z papą Gollobem się powtarza. Nie rozumiem polityki klubu, tak de facto syf bydgoski toczy się od wielu lat, przekręty gonią przekręty, miasto obojętnie ile dało na żużel to i tak szło gdzieś chyba bocznymi furtkami, zginęły gdzieś pieniądze z GP, długi, stadion przypominający skansen, frekwencja prawie jak w Rawiczu, długo by pisać, suma sumarum, neverending story bydgoskich wojen klubowych

 • CKM80 napisał/a komentarz do Cztery wzmocnienia Legii Warszawa, mistrz Polski pozyskał napastnika z Ghany

  Hurtem nakupić jeszcze 10 Albańczyków i 6 Wietnamczyków, perspektywicznych 38 latków, którzy będą gotowi do gry w pierwszym składzie za 5 sezonów i wówczas powalczą o ligę mistrzów dla Legii.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Zwycięstwo Fricke'a w Pocking. Awans Smektały, pech Pieszczka

  Brawo Smektała. W lidze to cień samego siebie, boi się atakować, ktoś wchodzi pod niego to rezygnuje z walki, gdyby motocykl żużlowy miał hamulce, to używałby ich nagminnie. W międzynarodowych zawodach i juniorskich jedzie jak z nut. Prosta sprawa - potrzeba mu psychologa, a będzie śmigał aż miło.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Marek Cieślak: Jechaliśmy na obcym torze. Taśma zabrała nam kilka punktów

  Brawo Rybnik, mocno postraszył Falubaz i chyba tylko Zielona Góra jest w stanie na tyle postawić do pionu sędziego, aby ten dopuścił do kontynuacji meczu mimo opadów śniegu, gradu i deszczu, brakowało tylko trąby powietrznej ;-).

 • CKM80 napisał/a komentarz do Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - KSM Krosno

  Najbardziej mnie cieszy postawa Huberta, Jonasson wreszcie pojechał jak stranieri, a nie jak młodzieżowiec świeżo po zdaniu licencji, jednak nie popadajmy w hurra optymizm, bo nie bardzo mieliśmy z kim się ścigać, patrząc na potencjał Krosna.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Junior Get Well Toruń jednak kontuzjowany. Czeka go przerwa w startach

  Miedziński nawet zdrowy się przewraca nieatakowany przez nikogo i stwarza zagrożenie dla innych na torze co mecz, o tym się nie mówi panie Termiński. Co do młodego - zdrowia życzę. Życzę też sobie i innym obiektywności administracji SF i nie kasowania wypowiedzi ludzi, którzy nie liżą 4 liter Apatorowi.

 • CKM80 napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki: Remis lub wygrana w Lesznie będzie sukcesem Stali

  Uważam, że w tej chwili lepszy od Cyfera jest chociażby niedoceniany u was Kaczmarek, który śmigał na zapleczu aż miło. Z dobrym sprzętem będzie lepszy od Smektały. Dobrze, że Unia go tym razem nie oddaje na wypożyczenie. Nie zdziwiłbym się, gdyby Zmarzlika powiózł waleczny Kubera, serio ;-)