CKM80 - lubi

 • CKM80 lubi Komentarz

  teraz niech sie pokaze bez gaci , albo aby zablysnac bardziej zdjecia z badania ginekologicznego !!!

 • CKM80 lubi Komentarz

  No, Termos z pierwszej łapanki... Tak to jest... Najłatwiej siedzieć w fotelu i oceniać... Co mają w głowie żużlowcy, cały team? On wie najlepiej. Faktycznie jeśli PK ciałem nie potrafł panowac nad motocyklem należało odpuscic, wycofac sie, być może zrobił to o jeden bieg za późno... Ale co ma w głowie zawodnik pod presja wyniku, menadzera...? Jechac czy nie? Jak to bedzie wygladało jesli odpuszcze dam rade, chociaz nie mam sily jechac... " pomyślcie, bo kolejny gruby kot jak termos nie ma o tym najmniejszego pojecia, zbudowal sobie dream team i teraz tylko bedzie gadał i krytykował wszystko dookoła bo przeciez druzyna pana wygodnego i typowego laika w swiecie zuzlowym musi wygrac z kazdym.

 • CKM80 lubi Komentarz

  Co to za brednie tutaj są wypisywane? Może Miedziński i Przedpełski też mieli jakieś kontuzje o których opinia publiczna nie wie - oni też upadali sami, bez nikogo winy, nie atakowani.

 • CKM80 lubi Komentarz

  .............. jak nam dadzą więcej niż,,inni"(WRÓCIMY)....polskie hanckoki jedne.(dwa)

 • CKM80 lubi Komentarz

  Nie porównuj Gollobów czy też Emila do tych dwóch gamoni.Emil zostawał nawet jak spadaliście z ligi Gollobowie również wypruwali sobie żyły za Polonie.Natomiast Pawliccy już drugi raz odchodzą i wiecznie im mało.Najbardziej irytuje wyznawanie miłości klubowi i kibicom których olewają za parę groszy więcej.Myślę ,że już Hampel bardziej oddany jest Falubazowi niże te dwie ofiary losu Unii.

 • CKM80 lubi Komentarz

  Wasze serca już nie są w Lesznie i nie z Unią , i przestańcie wreszcie kłamać , wasze obietnice... śmiechu warte ...wasze gadanie nie jest warte grosza złamanego

 • CKM80 lubi Komentarz

  Adams i balina to są zawodnicy uni leszno oddani przez lata i to im sie chwali

 • CKM80 lubi Komentarz

  A po co zadawać, skoro po ich odejściu Unia Leszno zdobywa kolejne złote medale i wychowuje następnych?

 • CKM80 lubi Komentarz

  "W chwili obecnej możemy rozwiązać wszelkie wątpliwości, dywagacje twórców różnych nieprawdziwych teorii dotyczących naszych roszczeń finansowych - przekazał Maciej Pęcak, przedstawiciel braci Pawlickich."

  No to rozwiałeś w ch**j- wierzę Ci na słowo :)
  pozdrawiam z Leszna

 • CKM80 lubi Komentarz

  prawda taka ze w Lesznie Maja juz dosc Pawlickich. ..I ich gwiazdorzenia. ..

 • CKM80 lubi Komentarz

  Prawda szkolenie młodzieży kustyka,najlepszym ośrodkiem obecnie według mnie jest Leszno.Wychowanek to wychowanek kibice zawsze na swojaka będą inaczej patrzeć i kibicować.

 • CKM80 lubi Komentarz

  Przetłumacz to proszę. Popacz????

 • CKM80 lubi Komentarz

  Taka kare ,,ku otrzezwieniu,,powinny odbyc dzisiaj ,,,2 kluby z EE..Powodzenia Czewa.Na zdrowych zasadach i w realu.GKM/Torun.

 • CKM80 lubi Komentarz

  Kto to jest ten Damian Gapiński? Wysmyczył tendencyjny artykuł. Jak nie lubi Nickiego, to jego prywatna sprawa i nie powinien się z tym uzewnętrzniać. Nicki kare już otrzymał, nie pojedzie w jednym meczu. Po wtóre nikomu nic złego nie zrobił w przeciwieństwie do Doyla, który posłał przez swoja symulkę kolegę z zespołu do szpitala, a całe szczęście, że nie na cmentarz. Głównym sprawca zamieszania w parkingu był menedżer z bożej łaski Pan Gajewski, który nie miał prawa prowokować zawodnika gości po kontrowersyjnym wykluczeniu.

 • CKM80 lubi Komentarz

  A tera sama Toruńska prawda.
  Nicki z premedytacją wjeżdza w Doyla który jedzie z rozstawionymi nogami i jedną z nich kosi Duńczyk. Zaraz potem utrzymując się na motocyklu szuka kontaktu z Pawełeczkiem który nie może uciec Dunowi i niestety zostaje skoszony przez niego . Roztrzaskuje się o bandę. Sedzia daje czerwień . Ale cóż to Nicki wjeżdza do parkingu i z kaskiem w dłoni biegnie do Gajesia chcąc mu jeszcze przyłożyć. Gajeś ucieka ale Dun to sprawny gość dopada go i daje siarczystego kopniaka w dupsko. Sędzia daje znowu czerwień . Rozpierducha w parkingu na całego większośc Toruńczyków ucieka. Brygada antyterrorystyczna w końcu powstrzymuje Duna i zawody mogą trwać. Wygrywa Unia z małej mieściny nie tak dużej jak Toruń gdzie psychiatryków napewno jest więcej.

 • CKM80 lubi Komentarz

  Po co ci sędziowie w ogóle wykluczają zawsze.Czasami sędzie ma związane ręce .Żużel to jazda w 4 czasami ok należy wykluczyć bezwzględnie lub zawsze sprawiedliwie .Pierwszy łuk i Leszno wykluczone .Po co?

 • CKM80 lubi Komentarz

  Odnoszę wrażenie, że ostatnio Panowie sędziowie popełniają zbyt dużo błędów.Niki jeździ ostro, ale nie kładzie się jak go tylko ktoś trąci.A Pan Gajewski powinien dostać karę za swoje prowokujące zachowanie.Tyle ode mnie.

 • CKM80 lubi Komentarz

  W tym sezonie w ogóle nie wchodzę na sf w zakładkę żużel, jako ze Włókniarz zniknął z żużlowej mapy, stwierdziłem, że raz wejdę i co widzę? Znów czerwona kartka dla rywala zespołu z Torunia. Nic się nie zmieniło :]

 • CKM80 lubi Komentarz

  Ewidentnie kartka z kapelusza! ale mecze z Toruniem na tym polegają, sędziowie robią swoje!

 • CKM80 lubi Komentarz

  Gajewski mega nieprofesjonalnie.