MROCZNY - lubi

 • MROCZNY lubi Komentarz

  To poinformuję szanownego znawcę Barcelony, że Adriano, Vermaelen, Bartra, Rafinha, Sergi Roberto oraz Pedro to nie są gracze pierwszego składu. Taka prawda, że kolegę zacytuję.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Chciałbym zobaczyć minę tej laski, co nie dała mu numeru telefonu :D

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Zrobił największy przekręt za jednym zamachem dostając kasę od rosyjskich magnatów i katarskich szejków. Nikt go nie przebije w szwindlu. Czekają nas 2 najgorsze mundiale w historii.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  O to chodziło, minimum wysiłku przed zbliżającymi się pięcioma ważnymi meczami: Dwumecz z PSG, Sevilla, Valencia i derby z Espanyolem. Będzie się sporo działo ;)

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Norwegia albo Szwecja też nie byłaby zła.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Może jeszcze mi powiecie, że nie wie kto to Mariusz Wlazły.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Rywalizacja takich mocnych klubów o Bielika to dobry znak dla młodego piłkarza, oby w pełni wykorzystał szansę i rozwinął swój talent bez względu na to, czy w końcu trafi do Arsenalu, czy do Hamburger SV.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Stoch będzie gotowy na konkursy w Polsce bardzo dobrze przygotowany i gotowy do wygrywania.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Dobry ruch, brakowało jakości z przodu. Jeszcze tylko porządny rozgrywający i będę zadowolony.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  No najlepiej, oddać za czapkę gruszek tak ? Bo wielki Arsenal się zgłosił. Bardzo dobrze, trzeba się cenić.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Można kochać piłkę, ale natury się nie oszuka. Już nie ten poziom Stevena, ale w MLS powinien sobie rok czy dwa pograć na wysokim poziomie.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Postawa Łukasza to dowód na jego zaangażowanie w grę w drużynie narodowej - na takich właśnie piłkarzach, przedkładających koszulkę reprezentanta kraju nad koszulkę szejkowego klubu powinna opierać się reprezentacja Polski. Łukaszu, życzę Tobie wraz z reprezentacją awansu do ME - i zrobienia furory podczas tego turnieju! :)

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Ja pamiętam czasy jeszcze przed Tajnerem i powiem ci, było jeszcze gorzej :D Niecne sprawki wyszły na jaw, kiedy Adaś zaczął daleko latać i PZN przestał być anonimowy dla "zwykłych" ludzi i kibiców :D Zgadzam się, że David to inwestycja, która raczej się nie zwróci, jednak co do tej drużyny to nie było jej ani za Heinza ani za Hannu. Co więcej żaden nic nie "wyciągnął" z Kamila. A 2 lata temu chłopaki jednak zdobyli medal, a rok temu byli o włos. W tym roku coś zdecydowanie poszło nie tak, chyba wszyscy już to widzą. Na pewno widzi to też Kruczek. Pojęcia nie mam co się stało z Maćkiem i to jak dla mnie największe zaskoczenie na minus, bo liczyłem na niego. Co do Klimka i Janka już gdzieś żartobliwie o tym pisałem, że wiele się nie spodziewałem po nich w tym sezonie. Tak to już jest, że życie i to jak się układa ma wpływ na resztę, w tym wypadku na ich skoki/formę czyli de facto ich pracę :D Piszesz, o juniorach, tu się nie wypowiadam, bo przyznaję, że się zwyczajnie nie znam :D

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Często wyśmiewany, ale na ekstraklasę jak najbardziej solidny zawodnik.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Czyli wybrał kasę zamiast reprezentacji. Zwykła złotówa, musimy szukać nowego partnera dla Glika.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Gdy Kamila nie było, to wszyscy tłumaczyli drużynę tym, że nie ma lidera i dlatego skoki są kiepskie. Tylko Piotrek się wyróżniał, bo może nie czarował skokami, ale przynajmniej zawsze się kwalifikował do konkursu a później do drugiej serii. Teraz Kamil wrócił i co nowego wymyślą "eksperci"? Bo mają nie lada wyzwanie wymyślać kolejne bajeczki, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jedyne w czym widzę nadzieję to konkurs w Polsce, że coś się odblokuje. A jak nie to cały sezon pewnie zostanie spisany na straty. Dzisiaj oglądałam wywiad z Kruczkiem to on cały czas jest spokojny, ale widać że brak jakichkolwiek konkretów. Zabieg pod tytułem Biegun&Kłusek nie wypalił. Chłopaki spisali się bardzo słabo. I znów wracamy do punktu wyjścia. Dziwi mnie tylko postawa Kłuska bo wydawał się zmotywowany mówiąc, że "jedzie zdobyć punkty"
  Trzeba poczynić konkretne zmiany. Nie wiem co o tym sądzicie, ale cały czas bym obligowała przy tym by dać szansę zawodnikowi: Adam Ruda. Bo szczerze to już mam dosyć patrzenia na te nieszczęśliwe miny Murańki, czy Zniszczoła - jakby skakali za karę...
  Jestem niemiło zaskoczona, bo sądziłam że absencja Kamila da motywacje innym zawodnikom, żeby się pokazali, żeby wyszli z cienia bardziej utytułowanego kolegi. A tu kompletna klapa. Oni nic nie osiągnęli prócz Kamila - takiego szczególnego a występują w reklamach. Niczego nie nauczyli się od Piotrka z którego media zrobiły pajaca numer jeden? Najpierw coś osiągnij i niech to będzie dla ciebie ważne a nie odcinaj kupony od tego - czego jeszcze faktycznie nie masz...Rozumiem,że może chcieli scalić ich jako drużynę, pokazać że Kamil jako lider nie jest sam jak w czasach świetności Adam Małysz. No ale to odniosło odwrotny skutek. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  To nie jest niestety tylko jeden mecz bo farfocle w tym sezonie zdarzały mu się już wcześniej. Różnica jest taka, że nie zawsze z tego padały bramki. Mam wrażenie, że po MŚ wielu bramkarzy (w tym Szczęsny) zaczyna kopiować zachowanie Neuera. Wojtek dobrze gra na linii i na przedpolu natomiast jego słabą stroną są te jego wypady poza pole karne (tak jakby miał problem z wyczuciem czasu i odległości). Najlepiej gdyby z tych wypadów zrezygnował.
  Poprzednio mała przerwa w bramce dobrze mu zrobiła, więc Arsen może powtórzyć ten scenariusz. Aktualnie presja jest i na Wojtku i na Wengerze.

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Innsbruck to ulubiona skocznia Małysza ze wszystkich TCS. Tradycja zobowiązuje, ale póki co dość blado to wygląda ;)

 • MROCZNY lubi Komentarz

  O formę i postawę Kamila i Piotra w Innsbrucku jestem spokojny, z zainteresowaniem będę też obserwował skoki debiutantów w tym TCS, Kłuska i Bieguna - mam także nadzieję, że Zniszczoł i Kubacki udowodnią, że są w lepszej dyspozycji niż odesłani do domu Ziobro i Murańka i za zaufanie odwdzięczą się trenerowi oraz kibicom awansem do 30-tki, co byłoby dla nich nie lada sukcesem. Kamilowi i Piotrowi życzę awansu w ogólnej klasyfikacji TCS :)

 • MROCZNY lubi Komentarz

  Tytuł Mistrzów Świata wywalczony przez złoty zespół naszych siatkarzy w 2014 roku to jeden z największych sukcesów w historii polskiego sportu, wspaniałe emocje podczas tych niezapomnianych mistrzostw zostaną na zawsze w pamięci kibiców.