Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TT napisał/a komentarz do Jesienny konkurs Olimpii Grudziądz

  Olimpia organizuje konkurs? Na największą łajzę w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 chyba? Kandydatów jest dużo. Łabędzki, Bućko, Wożniak, Smoliński, Ćieslinski, Djousse, Pawela. To dopiero nazwiska. Żeby tak się stoczyć piłkarsko to trzeba mieć naprawdę talent. Oni to mają.

 • TT napisał/a komentarz do Chrobry pogłębił dołek Olimpii - relacja z meczu Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz

  Jeśli wypracowuje się trzy, cztery sytuacje stuprocentowe w meczu ( a tak było )i nie strzela się z nich ani jednej bramki to jak wygrać mecz?

 • TT napisał/a komentarz do Miłosierny Jose Mourinho

  Ten idiota przestraszył się reakcji kibiców którzy stoją murem za panią Evą i boi się pogorszenia relacji z nimi. Trener dobry o czym świadczą jego wyniki, natomiast jako człowiek jest głupkowaty, zarozumiały i arogancki.

 • TT napisał/a komentarz do Wymarzona inauguracja beniaminka z Katowic - relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice

  Znawco tematu ( i zapewne Wielki Teoretyk) z pod niku pablo87, porowokujesz, szukasz zaczepki i jakoś nie idzie co? Na twoim miejscu bardziej martwiłbym się o poziom jaki prezentuje twój GKM. Szału nie ma co? Jesli ktoś pisze murzyn to rasista? Ręce opadają jak się was czyta.

 • TT napisał/a komentarz do Wymarzona inauguracja beniaminka z Katowic - relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice

  A może tak poczekamy trzy, cztery kolejki i wtedy będziemy oceniać trenera i zawodników, co? Bo po pierwszym meczu to więcej niż dziecinada.

 • TT napisał/a komentarz do Plan przygotowań Pogoni Siedlce

  Lewandowski dogadany z Olimpia Grudziądz, Kosiorowski wraca najprawdopodobniej do Polonii Warszawa i po ptokach. A kasy na zawodników takich jak ci dwaj plus Witan i Demianiuk na pewno nie bedzie. Pogoń utrzymała się na farcie z tymi zawodnikami. Jacy będą teraz? Nie ma ludzi niezastąpionych, ale jak nie ma kasy to bay, bay pierwsza ligo.

 • TT napisał/a komentarz do Oficjalnie: Tomasz Asensky trenerem Olimpii Grudziądz

  Teraz czekać na pierwsze ruchy kadrowe.Jeśli z klubu, to znaczy że tłusty okres minął i ratuj się kto może. Chyba można było to przewidzieć.

 • TT napisał/a komentarz do Antyjedenastka sezonu wg SportoweFakty.pl! Czy oni wygraliby jakiś mecz?

  No chyba są ludzie co ich obserwowali, zaproponowali klubom, podpisali z nimi kontrakty, tak czy nie? Takie niewypały świadczą tylko o tym że ciągle trwają układy dyrektorsko- managersko- trenerskie. Ty bierzesz ode mnie zawodnika a ja tobie odpalam 25% mojej prowizji za tego zawodnika. I tak z klubu A do klubu B, C D...... Są kluby które wręcz uwielbiają zatrudniać zgrane piłkarskie karty np. Miedz legnica, Olimpia Grudziądz. I wystarczy dowiedzieć się kto w tych klubach odpowiada za transfery i wtedy wszystko staje się jasne. Hieny wyczują w którym klubie jest kasa, a jak się kończy to trzeba spadać i szukać innych frajerów w innych klubach.

 • TT napisał/a komentarz do Pogoń Siedlce walczy do końca. "Musimy się mocno skoncentrować"

  W meczu derbowym decyzją prezesa Tarachulski jest asystentem trenera Szczechowicza który ma pełna władzę i to on o wszystkim decyduje. Po wielkie awanturze i prawie mordobiciu pomiędzy prezesem a Tarantulą ( poszło o niewystawianie w bramce juniora Kozaczyńskiego a Witana)Tarachulski dostał pełnię władzy tylko do ostatniego meczu ligowego pomimo że już funkcję pierwszego trenera pełnił ( jako słup) Szczechowicz. Bał się prezesina reakcji kibiców. Może więcej wiem od ciebie kolego? Nie zdziwię się gdyby junior zagrał w drugim meczu. I to faktycznie nie będzie decyzja Szczechowicza tylko miłościwie na panującego posła wielkiego chana na ziemiach mazowieckich Jacka Kozaczyńskiego.

 • TT napisał/a komentarz do Pogoń Siedlce walczy do końca. "Musimy się mocno skoncentrować"

  Gdyby decyzją prezesa Dyzmy- Kozaczyńskiego nie namaszczono posadą trenera Szczechowicza, a dalej tą funkcję pełniłby Tarachulski to jestem pewien że Pogoń wygrałaby w cuglach ten dwumecz. Szczechowicz to beznadziejny trener ale największe zło i krecia robotę odwalił trener Carlos który zmarnował cały zimowy okres przygotowawczy.Drużyna już ma dosyć sezonu a każdy mecz jest dla nich katorgą. Dla Tarachulskiego jeszcze by się sprężyli bo go szanują. Dla Szczechowicza trenera- pajacyka już nie.Polonia Warszawa zna temat.Kozaczyński prezes Jacek zaciera ręce bo jego synek został odrzucony przez drużynę a Witan robi dobrą robotę w bramce ( choć bramka w pierwszym meczu idzie na jego konto) i po cichu za krzywdy synka liczy że Pogoń spadnie bo on i tak rezygnuje z prezesury. Taka mała podwarszawska piaskownica z miejskimi pieniędzmi w tle. Kabaret i piłkarski poker.Polityczny poker Dyzmy-Kozaczyńskiego.

 • TT napisał/a komentarz do Raków Częstochowa bliżej I ligi (wynik)

  Cała drużyna Pogoni to ciepłe cioty a nie piłkarze. Spadać ż ligi i niech grają tacy którzy potrafią i chcą.Pogoń nie potrafi.Cała Poggoń to NIEUDACZNICY.

 • TT napisał/a komentarz do Różnica klasy będzie widoczna? - zapowiedź meczu Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa

  Niech zadecyduje boisko. kibicuję Pogoni ale jak przegra to szacunek dla Rakowa.Tyle w temacie.

 • TT napisał/a komentarz do GKS Tychy stoi nad przepaścią. Tomasz Hajto: Wierzę, że nam się uda

  Buki wycofują ten mecz do obstawiania. Śmierdzi. Ptaszki ćwierkają że zdarzy się cud i Tychy wygrają.

 • TT napisał/a komentarz do PZPN zdyskwalifikował Kazimierza Grenia na 10 lat

  Mam nadzieję że Boniek na tym nie poprzestanie i że jest to początek eliminowania leśnych dziadków ze struktur piłki nożnej.A ten pan to już wybitna prostacka persona. Wracaj do sex shopów bo w tej branży jest twoje miejsce. Chyba( pracował w niej) bo możliwe ze w żadnej.

 • TT napisał/a komentarz do Małe mazowieckie derby - zapowiedź meczu Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce

  Słaba znajomość tematu panie dziennikarzu. Na środku zagra Lewandowski bez którego obrona Pogoni w zasadzie nie istnieje. Dybiec to sztuka ubrana w koszulkę więc Dolcan nie ma czego załować. I zapewne usiądzie na ławce bo z Lewym zagra Rodak. Odrobina zainteresowania jeśli chce się o czymś pisać.

 • TT napisał/a komentarz do Kazimierz Greń aresztowany w Irlandii! (aktualizacja)

  Zaraz ktoś napisze że to wina Bońka. A Greń będzie się tłumaczył że rozdawał za darmo taki z niego altruista.A policja taka zła.Na następnym posiedzeniu zarządu podkarpackiego ozpn wystąpi o podwyżkę poborów bo ciężko związać koniec z końcem. A tak poważnie to kiedy wypieprzą takich złodziei i kombinatorów na śmietnik historii? Czas najwyższy.

 • TT napisał/a komentarz do Niespodzianka w Lubinie - relacja z meczu KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Siedlce

  A gdyby jełop Drażba myślał na boisku to mogliby nawet wygrać. Swoją grą odebrał Siedlcom zwycięstwo.

 • TT napisał/a komentarz do Najlepsi I-ligowcy 21. kolejki wg SportoweFakty.pl

  Radosław Jasiński z Bytovii w jedenastce kolejki. Błagam, nie róbcie sobie jaj z kibiców. Albo byliśmy na innych meczach albo Jasiński dostał tą nominację przez układy z waszym portalem. Odrobinę rzetelności proszę.

 • TT napisał/a komentarz do Wójcik nie będzie szkolił młodzieży. "Przeszkadzają mi nieudacznicy, niech dalej żyją w głupocie"

  Co można napisać o tym człowieku to że jest bezczelny, cyniczny i arogancki.Co wyprawiał w piłce to każdy wie.Jak piłka się skończyła to postanowił zostać politykiem w Samoobronie. Gdyby nie zdobycie srebrnego medalu w Barcelonie ten człowiek nadawałby się na śmietnik. Jeśli tacy ludzie mają uczyć czegokolwiek dzieci to lepiej dać się wyskrobać.

 • TT napisał/a komentarz do Robert Podoliński: To są futbolowe jaja (wideo)

  Jeśli do Cracovii przymierzani sa tacy zawodnicy jak ten z nr 3 (nie wiem kto to jest, ale jego gra to jakiś żart)to wynik nie może być inny niż był. Trenerze Podoliński są środkowi obrońcy w pierwszej lidze dużo lepsi od tych co masz w drużynie. Nie patrz na nazwiska bo stracisz posadę.

 • TT napisał/a komentarz do Najgorsze transfery piłkarskiej jesieni! Kluby znów zmarnowały pieniądze

  W tym temacie Zawisza jest oryginałem bo za prezesa, dyrektora sportowego i menagera robi sam Osuch. No może trochę jego syn bawi się w śćiąganie zagranicznych zawodników. Z reguły w pozostałych klubach działa uzależnienie dyrektorsko-trenersko-managerskie.Ściągają do klubu tylko zawodników poleconych od swojego managera ( zaznaczam że ten manager nie jest pracownikiem tego klubu)Wyciągają od klubu solidną prowizję za zawodnika i się dzielą. Każdy ma swoją działkę.Więc w ich interesie jest aby od nikogo innnego nie brać zawodnika bo nie będzie kasy. Zawodnik bez managera ginie w tym światku. Oczywiście bywają wyjątki które potwierdzają tą regułę. Natomiast gadanie że zagraniczny zawodnik jest tańszy od naszego jest mitem powtarzanym przez trenerów i ludzi odpowiedzialnych za transfery. Niejeden polski zawodnik poszedłby na proponowany kontrakt przez klub ale nawet o tym nie wie bo manager odradzi zawodnikowi ten klub bo on osobiście nie ma na tym kontrakcie wielkiego zarobku. W pierwszej kolejności musi zarobić manager potem dyrektor sportowy, trener a na koncu zawodnik. Więc jak zawodnik ma być tani? Dlaczego kluby nie inwestują w swój skauting? Bo nie mają w tym interesu działacze.Większość klubów ma zapisane konkretne procenty dla managerów w formie prowizji za transfer i tym przy każdej okazji się dzielą. Więc po co dyrektor sportowy ma zatrudniać na stałe w klubie skauta kiedy nic do kieszeni nie bedzie miał ani on ani trener przy kontraktowaniu nowego zawodnika?Towarzystwo wzajemnej adoracji. Jasiu Tomaszewski od dawna głośno o tym mówi. I nie tylko on.

 • TT napisał/a komentarz do Dariusz Dźwigała wraca do I ligi

  Towarzystwo wzajemnej adoracji. Zamknięty krąg. Te same nazwiska trenerów, managerów, dyrektorów sportowych. I właśnie dlatego mamy w Polsce taki poziom kopanej jaki mamy. Bo z poza układów nikogo znajomi królika nie dopuszczą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.