Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DZG lubi Komentarz

  Wraz z pojawieniem się Stelmetu w ekstraklasie, na forum pojawił się użytkownik "wąż". To właśnie on wprowadził tutaj takie standardy, które niestety podchwycili inni użytkownicy (z obydwu klubów) lubiący nie przebierać w słowach i teraz mamy, jak mamy. Winni są też sami narzekający na taką sytuację, bo zamiast ignorować albo blokować prowokujących użytkowników, to polemizują tutaj z nimi albo co gorsza popierają ich, co wywołuje coraz większą agresję u innych, takich, jak np.Nowik, który już posuwa się stanowczo za daleko grożąc innym pobiciem. Więc może jest to dobry moment na apel, do wszystkich normalnych użytkowników, aby bez skrupułów blokować takich prowokatorów, bo inaczej, to będzie ich coraz więcej, a na tym forum coraz gorzej.

 • DZG lubi Komentarz

  Trudno się z Tobą nie zgodzić. Dla mnie zastanawiające jest jedno: gramy półfinał z Czarnymi,mecz o stawkę, emocje sięgają zenitu - właściwie ta sama sceneria co wczoraj i w czwartek. Dlaczego wiec w tych półfinałach również kibice umieli stworzyć piękne widowisko? Dlaczego wtedy kibice dwóch przeciwnych drużyn, będąc w swoich klubowych barwach, mogli siedzieć obok siebie, w jednym sektorze? Dlaczego w półfinałach czuło się prawdziwe święto,a wczoraj niekoniecznie?

 • DZG lubi Komentarz

  Upadek tych pięknych wartości drzemiących w sporcie widoczny jest nie tylko przy każdej aferze korupcyjnej czy też tragicznej śmierci (agresywnego lub przypadkowego) kibica na obiektach sportowych. Upadek ten widać także tu - na forum.
  3 finał między naszymi drużynami - drużynami, które wspieramy, i które wiele dla nas znaczą.
  ... i te 3 sezony wystarczyły na totalne zdewastowanie wzajemnego szacunku i wspólnego marszu pod sztandarem "I Love This Game!". Łączy nas wspólna pasja i wspólnie przeżywane emocje - a co nam zostało? Obrzucanie się łajnem, usilna próba obniżenia wartości "tych" ze Zgorzelca/z Zielonej Góry, jątrzenie zadr, które przecież naturalną siłą rzeczy będą i u jednych i u drugich. To smutne...
  Może po prostu nie rozumiem tych standardów kibicowskich, wedle których w pakiecie otrzymuje się niechęć do drugiej strony - ale chciałbym, aby bez żadnych ekscesów w zaciętej atmosferze kibicować mogli zgorzelczanie u nas i vice versa. A tak... każdy łypie na przyjezdnego w innej koszulce, choć nic o tym człowieku nie wie.

 • DZG lubi Komentarz

  Pytanie do redaktora/redaktorów:
  Dlaczego w tej serii finałowej możemy u was znaleźć wypowiedzi członków tylko jednej drużyny?
  Po wczorajszym meczu zdążyliście wrzucić na stronę 3 wywiady mówiące że Stelmet nie składa broni. I niczego z obozu zgorzelczan niezbyt to profesjonalne podejście.

 • DZG lubi Komentarz

  @wąż dylu to do ciebie mówił :D

 • DZG lubi Komentarz

  Nooo, Koszar wczoraj pokazał po meczu ból czego ma

 • DZG lubi Komentarz

  Przestań pieprz.ć Koszar. Już nic w tych finałach nie zrobimy.

 • DZG lubi Komentarz

  Nie może się skończyć coś czego nie ma.

 • DZG napisał/a komentarz do Finał TBL: Turów po raz drugi wygrał ze Stelmetem!

  Tak jak bójka kibiców stelmetu między sobą po meczu. Waszego prezydenta przeprosili za wyczyn jednego barana. Zresztą tych nie brakuje po obu stronach. PEACE

 • DZG lubi Komentarz

  Prawda,ale...sędziowie robili co mogli żeby pomoc Stelmetowi.

 • DZG lubi Komentarz

  Za to co było w NBA dyskwalifikacja w PLK? grubo....grubo:(
  A dlaczego taki miłosierny jesteś? Może lepiej lincz, ukamienowanie albo wbicie na pal?

 • DZG lubi Komentarz

  'mądrej głowie dość dwie słowie"
  Ponieważ takowej głowy nie posiadasz jak się okazało, spieszę z wyjaśnieniem: godne jest to,że Collins przeprosił za swoje niesportowe zachowanie i godne jest to, że Mokros przeprosiny przyjął.Tym bardziej, że sam podobnie "potraktował" Chylińskiego w IQ.Mokros problemów nie ma, ale Ty,jak zawsze, tak.

 • DZG lubi Komentarz

  buhahaha dobry żart lepszego dawno nie słyszałem

 • DZG lubi Komentarz

  czarni przegrali mecz a ich kibice trzymaja fason. stelmet nawet dzisaj nie gral a od ich kibicow leci hejt za hejtem, niech kazdy sobie sam wyrobi zdanie. moje jest takie ze niejeden kibic stelmetu mogl by sie duzo nauczyc od kibicow czarnych, jak by tylko chcial...

 • DZG lubi Komentarz

  Czy tylko kobiety mają jaja na tym forum?

 • DZG lubi Komentarz

  Ciężki mecz ale turow poprostu zrobił swoje... Czarni walczyli i brawa dla nich ale siła turowa jest dużo większa... W serii wygrał zespół lepszy, dysponujący większa rotacja i silniejsza grupa gwiazd... Dodatkowo jblees poległ w tej serii i niestety odebrał 50% siły czarnym ... Ja jednak nie mam do niego pretensji bo trafił na mega trudna sytuacje w której przeciwko miał naprawdę trudnych przeciwników i cała uwaga obrony turowa na obwodzie skupiała sie na ograniczaniu jego poczynań... Wygrał w serii zespół silniejszy ale ja wierze ze czarni są w stanie zdobyć brąz i chyba będę właśnie im kibicował w meczach z rosa;)... Za to turow jest na prostej do mety, jest na dobrej drodze do złota ale ze stelmetem czeka go naprawdę bardzo ciężka przeprawa i dekoncentracja może zakończyć sie porażka;)

 • DZG napisał/a komentarz do PGE Turów zagra ze Stelmetem o złoto!

  Takie same jak Blassa.Vet za vet

 • DZG lubi Komentarz

  Ufff,ale emocje.To straszne co dziś gwizdali/nie gwizdali sędziowie.Ale Turów pokonał swoją chwilową niemoc z 3Q,pokonali Czarnych,dziś bardzo zdeterminowanych, a przede wszystkim wygrali z sędziami.

 • DZG napisał/a komentarz do Zamknęliśmy usta kibicom - rozmowa z Mardym Collinsem, graczem PGE Turowa Zgorzelec

  No co ty chciał rozbawić słupską publiczność :-)

 • DZG lubi Komentarz

  Niech będzie to mecz walki,w którym w sportowej rywalizacji wygra lepszy.
  I żeby panowie typu Zamojski, Ćmikiewicz czy Calik nie próbowali nam kibicom tego święta koszykówki popsuć.

 • DZG otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • DZG napisał/a komentarz do Rekordowy mecz w Starogardzie! PGE Turów rozstrzelał Polpharmę

  A już myślałem że o tablicę taktyczną rozwalił :-)

 • DZG napisał/a komentarz do Rekordowy mecz w Starogardzie! PGE Turów rozstrzelał Polpharmę

  Coś przeoczyłem . Rajko ma złamaną rękę? Ciekawe na czym lub na kim złamał?

 • DZG napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: Damian Kulig trafi do Mediolanu?

  To wszystko pokazuje gdzie pseudo prezes z zarządem klubu mają nas kibiców. Tak to jest jak miesza się politykę ze sportem.

 • DZG lubi Komentarz

  banan możesz się śmiać ale wiesz jaka jest sytuacja:D też nie jestem zadowolony i czekamy na Czyża Wrighta i Kostka.Może jeszcze ściągną jakiegoś centra ? Kto wie :D

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.