Propozycje dla rządu (dziękuję Listkiewiczowi i Kręcinie)

autor: Grek Zorba | 2012-02-02, 13:12 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Przeczytałem na portalu, ze Zdzisław Kręcina odszedł z PZPN z 13-miesięcznym wypowiedzeniem. Nijak ma się to do słów Jana Tomaszewskiego, że wszystkich powinni "wy...ć dyscyplinarnie".

Dla mnie jest to coś niepojętego (chyba zresztą nie tylko dla mnie). Chłop robi z kolesiami przekręty, kolesie szukają kozła i pada w sumie na najsympatyczniejszego z ich grona. Jak ja w pracy robiłbym takie wałki to już by mnie nigdzie nie zatrudnili. A nasz ukochany Związek Radziecki, tzn. PZPN jeszcze rozwiązuje umowę z 13-miesięcznym wypowiedzeniem.

W związku z tym nasunęło mi się, aby nasz rząd w trybie pilnym wprowadził kilka poprawek do obowiązującego prawa. Postuluję o:
- zwolnienia dyscyplinarne z 13-miesięcznym wypowiedzeniem
- możliwość rozwiązania umowy przez osobę zatrudnioną z jedniodnowym wyprzedzeniem z gwarancją natychmiastowej wypłaty 6-miesięcznych poborów

To chyba najważniejsze. Czytelników proszę o kolejne propozycje. Myślę, że wkrótce owe postulaty będą mogły wejść w życie. Jeśli nie zostaną wprowadzone przez Rząd to skorzysta z nich PZPN.

13-miesięczne wypowiedzenie... A dlaczego nie 24-miesięczne?

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Boss

Ja sądzę, że jak się kogos wywala to powinno mu się płacić dożywotnio rentę w wysokości 100% pensji oraz drugie tyle jako zadoścuczynienie za straty morlane i stres związany ze zmianą miesjca pracy;)

I jak tu ma by ć dobrze w naszym kraju, skoro dzieją sie takie akcje. Młodziez nie ma za co pracować, szkółki i kluby pracuje, a jakis pseudodziałacz będzie trzepał kasę przez rok, a w między czasie koledyz załatwią mu jakąś ciepłą posadkę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.