Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz - Unia. Częstochowianie znów bezradni u siebie. Mistrz Polski nie dał szans Lwom [RELACJA]

  36 lat chodzę na żużel i zawsze jestem z klubem na dobre i na złe ale czegoś takiego jak w tym sezonie to jeszcze nie było.Doyle zawalił nam 2 mecze które były do wygrania,dziś zawalił Lindgren i ten mecz też był do wygrania gdyby tylko pojechał na swoim poziomie tak jak zawsze,po drodze słabe mecze mieli Madsen z Przedpełskim.Czegoś tutaj nie ogarniam.Jak nie jeden to drugi jedzie padakę.Po dzisiejszym meczu już tylko matematyczne mamy szanse na awans do play offów.Wychodzi na to jakby zawodnicy się zmówili i nie chcieli awansować do play offów za obcięcie kontraktów na początku sezonu lub za powstałe opóźnienia w płatnościach za mecze.Doyle z Przedpełskim jadą słabo bo pewnie po sezonie Termos będzie chciał ich spowrotem, po awansie Apatorka do E-lipy i takich zawodników beż żalu będzie można się pozbyć a wszystkie słabe mecze płaci Termos bo tam gdzie Apator to zawsze były wałki.Takie głosy coraz częściej słychać w Czewie.Jeśli ktoś wie jak naprawdę jest i co się dzieje w klubie niech uchyli rąbka tajemnicy bo dobro klubu zawsze leżało mi na sercu.Pozdrawiam wszystkich wiernych sympatyków Włókniarza.

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. MrGarden GKM - Eltrox Włókniarz: wielkie emocje i walka do ostatnich metrów! Wynik nikogo nie cieszy [RELACJA]

  Ten mecz to jedna wielka parodia.Jak można wygrany mecz zremisować?Gdzie jest ta święta trójca liderów?Holta też wielki miszcz.Dla nich liczy się tylko kasa i nic więcej.Gdyby nie Miśkowiak to mecz przegrany.Dobrze,że chociaż 2 punkty są ale niedosyt pozostał bo mogła być cała pula.Tak to jest jak nie płaci się na czas a do tego mecz z Gorzowa niezapłacony.

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  @mark83: Dokładnie tak jak piszesz.Zero litości dla kombinatorów.To już nie pierwszy raz kiedy gorzowiaki kombinują.W 2018 roku kiedy zaczęli przegrywać zalali nam tor wodą a teraz gdy mają nóż na gardle i ważą się losy klubu podpalili rozdzielnie prądu.W zeszłym roku,że jechali uczciwie bez kombinatorstwa to przegrali mecz.Po prostu nie potrafią przegrać z honorem i przyznać się że są słabszą drużyną.Jeśli KOL nie przyzna walkowera to będą podobne kombinacje.

 • ckm w lubi Komentarz

  Albo jadą do końca albo walkower dla gości....nie ma innej opcji...w przeciwnym razie gorzów taka sama rola jak apator rok temu

 • ckm w lubi Komentarz

  Stal płaci Częstochowianom za zdobyte dziś punkty /wysiłek, ryzyko, amortyzacja sprzętu/ i ustalić nowy termin rozegrania całego meczu, a nie brakujących 5 biegów. Żadnych 2 punktów dla Stali, bo za co?

 • ckm w lubi Komentarz

  Włókniarz Częstochowa przegrał z infrastrukturą w Gorzowie. A nie z drużyną Stali!
  Co by nie powiedzieć o ostatnich układankach Gorzowian w poprzednim sezonie i układanie się z królową by Koziołki jechały w barażu, tak teraz poszli na całość.
  Bermudy Gorzów? Czy nie lepiej Burkina Faso Gorzów? A może "Prónd" spięcie Stal Gorzów... Tam już żadna drużyna nie pozwoli sobie jechać od początku na luzie, bo w następnym meczu w Gorzowie wybije np. tym razem szambo i też im zaliczą wygraną!
  Komedia...

 • ckm w lubi Komentarz

  Chomski rozdzielnie podpalił bo przegrali by ten mecz.
  Liderzy medalików już się spasowali a młodzieżowcy kończyli starty. Byłby odjazd Częstochowy. I Staszek by robotę stracił heh

 • ckm w lubi Komentarz

  Ciekawe czy ta dziewczynka z zapałkami to Julka Chomska heh

 • ckm w lubi Komentarz

  Walkower i szybko się skończą problemy z prądem i inne cyrki w lidze. Wspomnicie te słowa.

 • ckm w lubi Komentarz

  Nie rozumiem dlaczego Wlokniarz mialby przegrac przez awarie gorzowskiego stadionu. Nie wazne czy to konserwator zawinik, czy ciec na bramie ale na pewno nikt z Czestochowy, to dlaczego maja ponieac konsekwencje? W ostatnich biegach zdecydowanie pileczka po stronie lwow, bo prowadzenie Stali to zasluga juniorow ktorym zostal tylko jeden bieg.

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Klaudusia jesteś mega,mega czarująca ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Kornelka jak zawsze piękna ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Elitserien. Vetlanda pokonała Piraternę. Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera główną bronią gości

  Pawełek co z Tobą jest ja się pytam???W Szwecji jedziesz,w turniejach jedziesz a nie potrafisz w lidze jechać.Jakbyś tak za każdym razem takie zdobycze przywoził dla Włókniarza to byłoby nieźle.A tak to jedna wielka lipa.Razem z Miedziakiem zawaliliście nam play offy.Wielka szkoda.Czy potraficie kiedykolwiek spłacić ten dług zaufania jakim obdarzono Was w Częstochowie?

 • ckm w napisał/a komentarz do Elitserien: Smederna znów zbiła Indianernę. Niezły mecz Adriana Miedzińskiego

  Miedziak co z Tobą jest ja się pytam ???W Szwecji jedziesz,w turniejach jedziesz a nie potrafisz w lidze jechać.Jakbyś tak za każdym razem takie zdobycze przywoził dla Włókniarza to byłoby nieźle.A tak to jedna wielka lipa.Razem z Pawełkiem zawaliliście nam play offy.Wielka szkoda.Czy potraficie kiedykolwiek spłacić ten dług zaufania jakim obdarzono Was w Częstochowie?

 • ckm w napisał/a komentarz do Rozgryzł częstochowski tor i pożyczył swój silnik rywalowi. Działacze Włókniarza przejrzeli protokoły i przeżyli szok

  Komuś najwyraźniej zależy żeby Włókniarza nie było w play offach.Wcale się nie zdziwię jak kiedyś wyjdą wszystkie wały i przekręty w żużlu tak jak kiedyś było w piłce.Głównym problemem Włókniarza są polscy seniorzy którzy w ogóle nie jadą.Potrafią jechać w turniejach i w Szwecji gdzie robią przyzwoite wyniki tylko nie w lidze w Polsce.Odnoszę wrażenie,że za wszelką cenę chcą pomóc swojemu klubikowi z Torunia .Przecież gdyby zrobili po kilka punktów więcej w meczu z Wrocławiem i w Zielonej Górze to oba mecze były do wygrania.Te dwa transfery jeszcze wyjdą działaczom Włókniarza bokiem.Tam gdzie Troluń tam zawsze były przekręty i wałki.Tyle w temacie.Szkoda tylko kibiców i działaczy klubu którzy budowali drużynę z myślą o jak najlepszym wyniku.

 • ckm w napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Trzeba było pozamiatać komandosa (felieton)

  Tych spekulacji teraz nie będzie końca po dwóch przegranych meczach u siebie.Ja uważam,że ktoś chce zniszczyć Włókniarza i komuś bardzo na tym zależy żeby Włókniarz nie wszedł do play offów bo kogo innego wydymać jak nie CKM.Włókniarz zawsze był kozłem ofiarnym jeśli idzie o drużynę.Nie będę tutaj przytaczał szczegółów ale za długo siedzę w tym sporcie i nie jedno już widziałem.Największa frekwencja na meczach,duża dotacja z miasta,dobry klimat w drużynie i do tego dosyć mocna drużyna z dwoma pewnymi liderami a tutaj dwie przegrane pod rząd i to na własnym stadionie.Mecz z Lesznem do najłatwiejszych nie należał i o ile porażka była brana pod uwagę to nikt chyba nie przypuszczał,że będzie ona aż tak duża.Nie ma łatwych meczy w Ekstralidze ale mecz z Wrocławiem był do wygrania.Niestety jeśli drużyna nie jedzie i jest kompletnie nieprzygotowana takie przynajmniej można odnieść wrażenie to można zapomnieć o zwycięstwie.Madsen z Lindgrenem w zeszłym sezonie byli pewniakami a w tym są cieniem samych siebie.Miedziak zaczął jechać a w tym sezonie również cieniuje.Pawełek też nic nie pokazuje.Tor jest taki sam dla wszystkich i dziwne,że Leszno z Wrocławiem potrafili znaleźć właściwe ustawienia od pierwszego biegu a nasi błądzili i co najciekawsze,że na innych torach potrafią jechać tylko nie u nas.Można przypuszczać,że ktoś próbuje podkupić nam Madsena z Lindgrenem i dlatego tak słabo jadą bo wartościowych zawodników na rynku jest coraz mniej a w przyszłym sezonie będą napewno kluby które są bogatsze od Włókniarza i będą szukały wzmocnień.Miedziak z Pawełkiem dbają o swój Troluń i też nie jadą żeby pomoć swojemu klubowi wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli a Termos odpowiednio ich za to wynagradza bo tam gdzie Toruń to zawsze były kombinacje i przekręty i Włokniarzowi transfery Miedziaka i Pawełka mogą jeszcze wyjść bokiem.Zresztą ja sam i mnóswo moich znajomych była przeciwna tym transferom.Te dwie porażki mocno skomplikowały sytuację Włókniarza w tabeli i szansę na wejście do play offów bardzo zmalały bo liga w tym roku jest bardzo wyrównana i o miejscu poszczególnych drużyn w tabeli mogą zaważyć punkty bonusowe.Oby najczarniejszy scenariusz się nie sprawdził,że Madsen z Lindgrenem odpuszczają mecze a po sezonie odchodzą bo byłaby kompletna lipa.To samo tyczy się Miedziaka z Pawełkiem.A i na Cieślaka również znaleźliby się chętni aby go zatrudnić.Póki co wierzę w prezesa Świącika,że porządnie walnie pięścią w stół i zmotywuje drużynę do dobrej jazdy i wygramy jeszcze nie jeden mecz.

 • ckm w napisał/a komentarz do forBET Włókniarz - Betard Sparta: gospodarze zatracili atut toru. Szansa dla przyjezdnych (zapowiedź)

  Jak czytam te wszystkie artykuły i komentarze po tym meczu to śmiać mi się chce. Co tu dużo pisać .Leszno poprostu obawiało się Włokniarza i najwyraźniej wiedzieli , że mogą przegrać u nas więc sypnęli kasą komisarzowi i mieli zrobiony tor pod siebie. A,że Falubaz depcze im po piętach i pewnie też się ich obawiają to musieli ten mecz wygrać.Zaraz ktoś napisze,że tor był taki sam dla wszystkich.W dzisiejszym żużlu decydują detale i ten detal Leszno właśnie dostało na tacy.Oni od samego początku wiedzieli jakie zastosować ustawienia a nasi byli kompletnie pogubieni.Wiem,że pod publikę trzeba coś pisać i tłumaczyć się jak dziecko po przegranym meczu,żeby jakoś wyjść z twarzą ale dzisiaj żużel to już nie jest sport tylko to jest biznes.Jeśli idzie o drużynę to Włokniarz zawsze był kozłem ofiarnym i zawsze był dymany na wszystkie strony.

 • ckm w lubi Komentarz

  Komisarzem jest J.K. a on was nie lubi . Myśl sie sama nasuwa . Tor pod Spartę . To jest głupie , tor ma się nadawać do jazdy i ma być bezpieczny . Sędzia w dniu meczu powinien zdecydować . Za duzo już ryjów do brania kasy w tym poj....ym kraju jest .

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Klaudusia mega fotka ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Klaudusia ale Ty śliczna jesteś.Normalnie zakochałem się w Tobie od kiedy pierwszy raz zobaczyłem Cię na stadionie ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Perturbacje Włókniarza z juniorami. Drabik szykuje na ligę Świdnickiego

  Arczi Bald a coś bliżej możesz napisać?Pisz śmiało niech wszyscy wiedzą co się w klubie dzieje bo jak narazie to widać,że jest dużo gadania i obietnic i nic więcej.Szkoda bo jak tak dalej pójdzie to zostaną z ręką w nocniku i przyszły sezon może już tak nie być kolorowy jak teraz.Panie Świącik proponuję głębiej sięgnąć do kieszeni zeby coś z teg wyszło bo sam Grucha to będzie za mało .

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Kornelka piekniejsza ;););)

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Klaudusia ;););)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.