ckm w - komentarze

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz - Unia. Częstochowianie znów bezradni u siebie. Mistrz Polski nie dał szans Lwom [RELACJA]

  36 lat chodzę na żużel i zawsze jestem z klubem na dobre i na złe ale czegoś takiego jak w tym sezonie to jeszcze nie było.Doyle zawalił nam 2 mecze które były do wygrania,dziś zawalił Lindgren i ten mecz też był do wygrania gdyby tylko pojechał na swoim poziomie tak jak zawsze,po drodze słabe mecze mieli Madsen z Przedpełskim.Czegoś tutaj nie ogarniam.Jak nie jeden to drugi jedzie padakę.Po dzisiejszym meczu już tylko matematyczne mamy szanse na awans do play offów.Wychodzi na to jakby zawodnicy się zmówili i nie chcieli awansować do play offów za obcięcie kontraktów na początku sezonu lub za powstałe opóźnienia w płatnościach za mecze.Doyle z Przedpełskim jadą słabo bo pewnie po sezonie Termos będzie chciał ich spowrotem, po awansie Apatorka do E-lipy i takich zawodników beż żalu będzie można się pozbyć a wszystkie słabe mecze płaci Termos bo tam gdzie Apator to zawsze były wałki.Takie głosy coraz częściej słychać w Czewie.Jeśli ktoś wie jak naprawdę jest i co się dzieje w klubie niech uchyli rąbka tajemnicy bo dobro klubu zawsze leżało mi na sercu.Pozdrawiam wszystkich wiernych sympatyków Włókniarza.

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. MrGarden GKM - Eltrox Włókniarz: wielkie emocje i walka do ostatnich metrów! Wynik nikogo nie cieszy [RELACJA]

  Ten mecz to jedna wielka parodia.Jak można wygrany mecz zremisować?Gdzie jest ta święta trójca liderów?Holta też wielki miszcz.Dla nich liczy się tylko kasa i nic więcej.Gdyby nie Miśkowiak to mecz przegrany.Dobrze,że chociaż 2 punkty są ale niedosyt pozostał bo mogła być cała pula.Tak to jest jak nie płaci się na czas a do tego mecz z Gorzowa niezapłacony.

 • ckm w napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  @mark83: Dokładnie tak jak piszesz.Zero litości dla kombinatorów.To już nie pierwszy raz kiedy gorzowiaki kombinują.W 2018 roku kiedy zaczęli przegrywać zalali nam tor wodą a teraz gdy mają nóż na gardle i ważą się losy klubu podpalili rozdzielnie prądu.W zeszłym roku,że jechali uczciwie bez kombinatorstwa to przegrali mecz.Po prostu nie potrafią przegrać z honorem i przyznać się że są słabszą drużyną.Jeśli KOL nie przyzna walkowera to będą podobne kombinacje.

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Klaudusia jesteś mega,mega czarująca ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Kornelka jak zawsze piękna ;)

 • ckm w napisał/a komentarz do Elitserien. Vetlanda pokonała Piraternę. Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera główną bronią gości

  Pawełek co z Tobą jest ja się pytam???W Szwecji jedziesz,w turniejach jedziesz a nie potrafisz w lidze jechać.Jakbyś tak za każdym razem takie zdobycze przywoził dla Włókniarza to byłoby nieźle.A tak to jedna wielka lipa.Razem z Miedziakiem zawaliliście nam play offy.Wielka szkoda.Czy potraficie kiedykolwiek spłacić ten dług zaufania jakim obdarzono Was w Częstochowie?

 • ckm w napisał/a komentarz do Elitserien: Smederna znów zbiła Indianernę. Niezły mecz Adriana Miedzińskiego

  Miedziak co z Tobą jest ja się pytam ???W Szwecji jedziesz,w turniejach jedziesz a nie potrafisz w lidze jechać.Jakbyś tak za każdym razem takie zdobycze przywoził dla Włókniarza to byłoby nieźle.A tak to jedna wielka lipa.Razem z Pawełkiem zawaliliście nam play offy.Wielka szkoda.Czy potraficie kiedykolwiek spłacić ten dług zaufania jakim obdarzono Was w Częstochowie?

 • ckm w napisał/a komentarz do Rozgryzł częstochowski tor i pożyczył swój silnik rywalowi. Działacze Włókniarza przejrzeli protokoły i przeżyli szok

  Komuś najwyraźniej zależy żeby Włókniarza nie było w play offach.Wcale się nie zdziwię jak kiedyś wyjdą wszystkie wały i przekręty w żużlu tak jak kiedyś było w piłce.Głównym problemem Włókniarza są polscy seniorzy którzy w ogóle nie jadą.Potrafią jechać w turniejach i w Szwecji gdzie robią przyzwoite wyniki tylko nie w lidze w Polsce.Odnoszę wrażenie,że za wszelką cenę chcą pomóc swojemu klubikowi z Torunia .Przecież gdyby zrobili po kilka punktów więcej w meczu z Wrocławiem i w Zielonej Górze to oba mecze były do wygrania.Te dwa transfery jeszcze wyjdą działaczom Włókniarza bokiem.Tam gdzie Troluń tam zawsze były przekręty i wałki.Tyle w temacie.Szkoda tylko kibiców i działaczy klubu którzy budowali drużynę z myślą o jak najlepszym wyniku.

 • ckm w napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Trzeba było pozamiatać komandosa (felieton)

  Tych spekulacji teraz nie będzie końca po dwóch przegranych meczach u siebie.Ja uważam,że ktoś chce zniszczyć Włókniarza i komuś bardzo na tym zależy żeby Włókniarz nie wszedł do play offów bo kogo innego wydymać jak nie CKM.Włókniarz zawsze był kozłem ofiarnym jeśli idzie o drużynę.Nie będę tutaj przytaczał szczegółów ale za długo siedzę w tym sporcie i nie jedno już widziałem.Największa frekwencja na meczach,duża dotacja z miasta,dobry klimat w drużynie i do tego dosyć mocna drużyna z dwoma pewnymi liderami a tutaj dwie przegrane pod rząd i to na własnym stadionie.Mecz z Lesznem do najłatwiejszych nie należał i o ile porażka była brana pod uwagę to nikt chyba nie przypuszczał,że będzie ona aż tak duża.Nie ma łatwych meczy w Ekstralidze ale mecz z Wrocławiem był do wygrania.Niestety jeśli drużyna nie jedzie i jest kompletnie nieprzygotowana takie przynajmniej można odnieść wrażenie to można zapomnieć o zwycięstwie.Madsen z Lindgrenem w zeszłym sezonie byli pewniakami a w tym są cieniem samych siebie.Miedziak zaczął jechać a w tym sezonie również cieniuje.Pawełek też nic nie pokazuje.Tor jest taki sam dla wszystkich i dziwne,że Leszno z Wrocławiem potrafili znaleźć właściwe ustawienia od pierwszego biegu a nasi błądzili i co najciekawsze,że na innych torach potrafią jechać tylko nie u nas.Można przypuszczać,że ktoś próbuje podkupić nam Madsena z Lindgrenem i dlatego tak słabo jadą bo wartościowych zawodników na rynku jest coraz mniej a w przyszłym sezonie będą napewno kluby które są bogatsze od Włókniarza i będą szukały wzmocnień.Miedziak z Pawełkiem dbają o swój Troluń i też nie jadą żeby pomoć swojemu klubowi wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli a Termos odpowiednio ich za to wynagradza bo tam gdzie Toruń to zawsze były kombinacje i przekręty i Włokniarzowi transfery Miedziaka i Pawełka mogą jeszcze wyjść bokiem.Zresztą ja sam i mnóswo moich znajomych była przeciwna tym transferom.Te dwie porażki mocno skomplikowały sytuację Włókniarza w tabeli i szansę na wejście do play offów bardzo zmalały bo liga w tym roku jest bardzo wyrównana i o miejscu poszczególnych drużyn w tabeli mogą zaważyć punkty bonusowe.Oby najczarniejszy scenariusz się nie sprawdził,że Madsen z Lindgrenem odpuszczają mecze a po sezonie odchodzą bo byłaby kompletna lipa.To samo tyczy się Miedziaka z Pawełkiem.A i na Cieślaka również znaleźliby się chętni aby go zatrudnić.Póki co wierzę w prezesa Świącika,że porządnie walnie pięścią w stół i zmotywuje drużynę do dobrej jazdy i wygramy jeszcze nie jeden mecz.

 • ckm w napisał/a komentarz do forBET Włókniarz - Betard Sparta: gospodarze zatracili atut toru. Szansa dla przyjezdnych (zapowiedź)

  Jak czytam te wszystkie artykuły i komentarze po tym meczu to śmiać mi się chce. Co tu dużo pisać .Leszno poprostu obawiało się Włokniarza i najwyraźniej wiedzieli , że mogą przegrać u nas więc sypnęli kasą komisarzowi i mieli zrobiony tor pod siebie. A,że Falubaz depcze im po piętach i pewnie też się ich obawiają to musieli ten mecz wygrać.Zaraz ktoś napisze,że tor był taki sam dla wszystkich.W dzisiejszym żużlu decydują detale i ten detal Leszno właśnie dostało na tacy.Oni od samego początku wiedzieli jakie zastosować ustawienia a nasi byli kompletnie pogubieni.Wiem,że pod publikę trzeba coś pisać i tłumaczyć się jak dziecko po przegranym meczu,żeby jakoś wyjść z twarzą ale dzisiaj żużel to już nie jest sport tylko to jest biznes.Jeśli idzie o drużynę to Włokniarz zawsze był kozłem ofiarnym i zawsze był dymany na wszystkie strony.