BYCZY KIBIC - lubi

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Piotruś podpadziocho mała,masz u nas duży kredyt zaufania.Nie potrzebne są wariacje ze zmianą klubu prawie co rok.
  Chcesz być kozakiem w Lesznie jak Tata,wuja Romek albo Bally?O Lejku Adamsie nawet nie wspominam.
  Bądź wierny barwom i miastu, zasłużysz na szacunej bardziej niż byś został IMŚ.
  Pozdrawiam.

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Znam lepszy sposób na pozyskanie pieniędzy. Powinien być przepis o wychowankach na miejscach juniorskich. Jeśli takowych klub nie ma, lub są zbyt słabi to klub wykupuje jedno lub oba miejsca juniorskie dla juniorów z zewnątrz za jedyne 100 000 PLN od miejsca w składzie, a pieniądze idą na fundusz szkoleniowy. Wtedy biorąc pod uwagę obecne składy juniorskie to Unia Leszno, Stal Gorzów, ROW Rybnik czy Włókniarz Częstochowa nie płacą nic. Toruń płaci za jedno miejsce dla Kaczmarka, Sparta płaci dwa miejsca a Falubaz i Grudziądz mają wybór. Albo jedno miejsce dla wychowanka albo oba w razie czego na zewnętrznych. Fundusz ma od 500 000 do 700 000 PLN a kluby zaczną walczyć by mieć wychowanka na juniorce. Dziękuję.

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Baron w Lesznie to oznacza że koniec z układami w Lesznie menadżerem już nie będzie kolega ale tylko znajomy a to może zadecydować o złocie w 2017 !

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Tak tor był równy dla wszystkich, dziwi mnie tylko, w Lesznie to dziennikarze, kibice, działacze, wszyscy dopatrują się preparacji i walą UNII kary jak się patrzy, a tutaj pieją wszyscy z zachwytu, tor był równy dla wszystkich dla mnie to jaja jak berety!!!! Jeszcze sędzia z tymi startami to już kompletna paranoja, wspomnę tylko starty TOFIKA!!! Zabijacie żużel panowie, rzygać się chce jak się takie coś ogląda! ŻENADA Gorzowiaki, cieszyć się nie ma z czego!

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  co tam założyły...dwa razy awans załatwili...ciekawe czy takie przypadki były w ZSRR, jeśli nie to jest to chyba ewenement na światową skalę...

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  zawsze to lepsze niż wyliniały szczur...

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Władek szanse owszem macie ,bo tych przed meczem odbierać nie można nikomu,ale stwierdzenie ,że 80% -towa dyspozycja Gorzowian wystarczy do zwycięstwa lub remisu jest grubą przesadą ,albo zarozumialstwem.Uważam ,że nawet jak każdy z Gorzowian pojedzie na 120% swoich możliwości może nie starczyć do wygranej a nawet remisu.A co do juniorów owszem Bartek przewyższa naszych ,ale co do stwierdzenia ,że Cyfer jest zdecydowanie lepszy od naszych juniorów był bym bardzo ostrożny...

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Polacy to na prawdę zadziwiający naród... Kiedy podnoszono wiek emerytalny - nie protestowali Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali Kiedy ukradziono im 150 miliardów z OFE - nie protestowali Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - nie protestowali Kiedy ceny ropy na świecie spadły a władza wprowadziła nowy podatek paliwowy - nie protestowali !!!!!Protestują natomiast w obronie Trybunału Konstytucyjnego który nie stał w obronie obywateli kiedy rząd PO-PSL dokonywał tych absurdów."

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  W Lesznie dopiero 31 lipca najważniejszy mecz sezonu RZ:(

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  A ja bym sobie życzył , by wszystkie kluby tak twardo obstawały przy swoim jak Leszno ! Leszno doskonale wie jak postępować z zawodnikami by bilans wyszedł na zero a u Was różnie z tym bywa . Mogę się założyć o wiele , że po sezonie w Lesznie nie będą się targować o to , ile zostało jeszcze do spłacenia .

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  A co jeśli bracia mieli jeszcze w trakcie trwania finału podpisać? Dlaczego tego nie zrobili? DLaczego ojciec dostał bana na jakiekolwiek rozmowy z UNia? Dlaczego Piter po rozstaniu nie podpisał gdzie indziej?

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Dokładnie Romek. Nawet jak spojrzeć na sezon 2015 , to Tobiasz objechał w nim więcej meczów jak THJ. Poza tym dzisiaj były dwa podpisy i Tobiasz doskonale znał sytuację i wiedział na co sie decyduje. Będzie chłopak walczył i jesli bedzie skuteczny moze wykolegować kazdego no moze poza Powerem i Emilem , ale z kolei tych moga wykolegować nie daj Boże kontuzje. Bez udawania to jest prawdziwy dream team, którego tylko kataklizm może pozbawić tytułu. Juniorzy? Kto spodziewał się eksplozji Drabika w 2015? Wystarczy że któryś z trójki juniorów pojedzie przyzwoicie bez eksplozji, której nie wykluczam. mega skład , którego nawet za Karkosika w Toruniu nie było.

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Niech i tak będzie...
  Enter :)

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Powinno być " widzę przyszłość w WIELKIEJ UNII"

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  poczekamy do końca sezonu 2016 i wtedy zobaczymy kolejny raz który klub jest o krok, albo dwa przed innymi w szkoleniu młodzieży...Drabik, juniorzy z Leszna i...i p.u.s.t.y.n.i.a...aż strach się bać... co np zrobią w Toruniu?, klubu z Gniezna i Ostrowa już nie ma...co zrobi Gorzów? jak Zmarzlik i Cyfer za rok staną się seniorami?...o innych nie wspominam bo nie zamierzam kopać leżących...

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  jak widać po wpisach poniżej, nowa nazwa klubu z Torunia idealnie wpisuje się w stan umysłowy jego kibiców...zdrowiejcie, zdrowiejcie wypada zawołać

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Dla mnie to przykład zawodnika lojalnego -trzymał sie barw choć w kasie nie zawsze było ciekawie,Dziękujemy Leigh Adams-jesteś Wielki! Leszno pamięta

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Unia zaciężna! Jak zabraknie Piotrusia to co to za Unia

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  Oj jest kilka dyscyplin na światowym poziomie. Mamy mistrza w orce na czas, zbiórce pyr do pełnego wora i w spacerze farmer z burokami w koszykach. Jest tego trochę:)

 • BYCZY KIBIC lubi Komentarz

  No właśnie z czym Unia przegina? Podaj chociaż jeden argument? Jeśli obcy klub proponuje Pawlickiemu mniej, niż jego rodowity klub, to w czym ten rodowity klub przegina? Zasięgnij trochę informacji zanim zaczniesz wypisywać takie rzeczy. Gdyby UL cokolwiek przeginała, a Pawlicki był o wiele więcej wart niż mu chciano w Lesznie dać, to czy błagałby swoich sponsorów, żeby wrócić? Ludzie, pomyślcie, a nie tylko piszecie dla pisania. Rozumiem, że większość nie lubi UL i źle Jej życzy, ale to nie zwalnia z myślenia.