Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roman Straznicki lubi Komentarz

  Jak widać czas rozliczeń następuje. Od momentu powołania Biglera nie byłem jego zwolennikiem no ale stało się. Przejdę teraz do rzecz. Od objęcia funkcji trenera w 2012 r przez Biglera upłynęło trochę czasu, na tyle dużo że można było budować nową kadrę na EURO 2016. Jednak ten trener oparł kadrę w 90% na składzie personalnym kadry Wenty. Jak dziś się okazuje był to tragiczny błąd którego efekty zebraliśmy wczoraj. Gdy zbliżało się EURO 2016 a z kadry Biglera z różnych przyczyn ubywało kilku zawodników zaczęły się nerwowe poszukiwania następców takich jak Keniz, Łucak, Gliński, Gębala, Rojewski, Masłowski. Pytam się co robili w tej kadrze Chrapkowski, Wisniewski, Krajewski, Daszek, Lijewski a nawet momentami poprawnie grający Sypszak. Rzeczywistość okazała się bolesna bo żaden z w/w nie powinni znaleźć się w tej kadrze. Pomijając tych co wymieniłem muszę wskazać na bolesna prawdę: nasz skład kadry na te mistrzostwa nie był kompletnie przygotowany poczynając od pierwszego do ostatniego zawodnika. Nawet te zwycięstwo z Francja nie zmienia mojej oceny /fakty to wymęczone zwycięstwa z Serbią i Macedonią oraz słaba gra ze słaba Białorusią/. Nasz drużyna narodowa prezentowała najbardziej archaiczną grę jak może by była dobra w latach 70. Do tego wszystkiego na minus swoja cegiełkę dołożyli komentatorzy z Polsatu i powoływani przez nich pseudo eksperci. Własnie ta grupa wyrządziła dużo zła samym zawodnikom jak i całej piłce ręcznej. Nieustanne pompowanie balonu tylko i wyłącznie w imię osiągania dużej oglądalności przerosło granice zdrowego rozsądku i obiektywnej oceny zdarzeń w każdym. Pytam sie co stało sie z piewcą potęgi naszej drużyny niejakim Siódmiakiem, który po wczorajszym meczu uciekł ze studia jak przysłowiowy szczur. Gdy oglądałem wczorajsze studio pomeczowe i linczowanie Biglera to czułem niesmak i zażenowanie jak taki Wanio przed meczem piał z zachwytu nad nasza drużyna by po sromotnej porażce zmienić swoje poglądy o 180 stopni. Na koniec wspomnę jeszcze o jednym wątku. Otóż zauważyłem, że ta nasza nieprzygotowana kadra a w zasadzie jej najsłabsze ogniwa po każdym meczu najlepiej czuła się przed mikrofonami i kamerami TV. Przykład taki Chrapkowski totalne zero piłkarza ręcznego który zarówno w obronie jak i nielicznych atakach na bramkę zachowywał się jak młodzik przed kamerami brylował. Podobnie czuła się Łacak i Daszek.
  Pomimo, że trener Bigler nie był moim faworytem to oddaję mu szacunek za to, że za przegrane EURO bierze całą odpowiedzialność na siebie.
  Patrząc głębiej na naszą dyscyplinę to muszę stwierdzić, że praktycznie nie ma z kogo wybierać do kadry. Kiedyś potentat w szkoleniu młodzież Wisła Płock zaczęła iść drogą Vive czyli opieranie składów ligowych na zawodnikach zagranicznych staje się klęską dla naszej kadry. I tu powinna być rola Zwiazku bo to jest ostatni dzwonek aby się obudzić, gdyz w przeciwnym razie będzie tak ja z koszykówką i zaczyna być z siatkówką.

 • Roman Straznicki napisał/a komentarz do Polska - Chorwacja. Wstyd! Patałachy! - polska prasa po meczu używa mocnych słów

  Za porażkę i kompromitację odpowiada jedna osoba, niemiecki kapo, który mieni się nazywać trenerem. Jego decyzje personalne , wybór zawodników oraz styl prowadzenia zespołu w końcu doprowadziły do tego że zespół się rozsypał.Ten człowieczyna zaijaczony w Polsce nauczył się trenerki, najwyższy czas powiedzić żegnamy a ten niemiecki ryj wydzieraj na swoich ziomków.

 • Roman Straznicki został fanem Reprezentacja Polski mężczyzn

 • Roman Straznicki został fanem Kamil Stoch

 • Roman Straznicki został fanem Kaisa Makarainen

 • Roman Straznicki został fanem Artur Waś

 • Roman Straznicki został fanem PŚ w biegach narciarskich

 • Roman Straznicki został fanem Robert Lewandowski

 • Roman Straznicki został fanem Eleonora Dziękiewicz

 • Roman Straznicki został fanem Karolina Woźniacka

 • Roman Straznicki został fanem Piotr Małachowski

 • Roman Straznicki został fanem KS Azoty Puławy

 • Roman Straznicki został fanem Alina Wojtas

 • Roman Straznicki został fanem tagów: Lekkoatletyka, Anita Włodarczyk

 • Roman Straznicki został fanem Tomasz Majewski

 • Roman Straznicki został fanem Rafał Majka

 • Roman Straznicki napisał/a komentarz do Selekcjoner Makowski podał skład reprezentacji Polski siatkarek na 2014 rok. Brak Skowrońskiej-Dolaty!

  Wybitny trener, fantastyczny skład, a szczerze skoro mowa o budowie nowej reprezentacji to pan Makowski zacznie od przedszkola. To co zrobił do tej pory - żenada.

 • Roman Straznicki lubi Komentarz

  Z Pałacu Połeć (mizerny poziom w tym sezonie z resztą), Twardowska i Korabiec. Generalnie skład bardzo kiepski. Rozumiem odmłodzenie składu, rozumiem, że niektóre grać nie chcą, ale warto byłoby stawiać na zawodniczki, które cokolwiek w lidze pokazują. Bo czym niby zasłużyła sobie Kowalińska, Paszek, wspomniane Połeć i Twardowska? Bełcik i E. Skowrońska też nie zachwycają w tym sezonie. Gdzie jest choćby Konieczna, Nuszel, Sosnowska, Jasińska czy Mucha? Muszę przyznać, że nie podoba mi się ta reprezentacja. Na plus obecność Zaroślińskiej (wreszcie!).

 • Roman Straznicki lubi Komentarz

  Makowski tworzy drugą Belgię:
  najstarsza rozgrywająca u nich Frauke Dirickx/u nas Bełcik
  1 doświadczona przyjmująca u nich Charlotte Leys/u nas Kaczorowska i reszta młodsze a u nas siedząca Iza kiepska Elka oraz młode

 • Roman Straznicki został fanem Angelika Cichocka

 • Roman Straznicki został fanem Agnieszka Radwańska

 • Roman Straznicki został fanem Daria Domraczewa

 • Roman Straznicki został fanem Justyna Kowalczyk

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.