robot243010 - lubi

 • robot243010 lubi Komentarz

  Jak to nie odstajemy? Odstajemy. O osiem miejsc mówiąc dokładniej.

 • robot243010 lubi Komentarz

  To faktycznie niezwykle istotne...Mam nadzieję, że teraz Łukasz wyrzuci prezent od Pana Zenona i pozwie go sądu w sprawie o oszustwo.

 • robot243010 lubi Zdjęcie

   

 • robot243010 lubi Finały MP U-20 w Radomiu

 • robot243010 lubi Komentarz

  Dajcie Rafała Bigusa. Przecież takie dobre statystyki w Kotwicy ma.

 • robot243010 lubi Komentarz

  Śląsk zagra o ósemkę. Bez Gibsona będzie cięzko, tym bardziej, że o play-offy powalczymy z Asseco (z którym przegraliśmy dośc boleśnie) czy Koszalinem (który zakontraktował Trybańskiego i radzi sobie coraz lepiej), zatem nie zdziwiłbym się, gdybyśmy nie dostali sie do górnej ósemki. Obym się mylił...


  @Robot - Chudeusz, Jankowski - Śląsk już sięgnął po trenerów z Wrocławia, którzy moim zdaniem poukładali zespół lepiej niż wywalony na zbity pysk Lazić (swoja drogą to była serio dobra decyzja)!

 • robot243010 lubi Komentarz

  Ale Panowie jeszcze kawałek sezonu przed nami. W prawdzie runde zasadniczą już wygraliśmy ( bo nie widze czegoś więcej oprócz ewentualnych porażek w Dąbrowie i z Krosnem) ale wszystko zweryfikuje play off. A z tego co słyszałem kutno będzie groźne bo ponoć włodarze zamówili dla Bręka nowe kalesony prosto z USA

 • robot243010 lubi Komentarz

  Obiektywny, Grudziński to dorosły facet mimo, że popełnił błąd jak nieodpowiedzialny gówniarz! TO chyba nie powód aby komentować co żona powiedziała.... poszukaj teraz co syn czy córka napisała.... Najwyraźniej nie masz nic innego do roboty! Zachował się nieodpowiedzialnie został ukarany i miejmy nadzieję, że będzie to wystarczającą nauczką! PO co to ciągnąć ????!

 • robot243010 lubi Komentarz

  Co ty tu propagandę siejesz. Trener Szablowski szukał od miesiąca zawodnika na "trójkę" ale nie było wolnych zawodników.Podobno gadał z Mroczkiem ale ten się nie zdecydował. O Kałowskim mówiło się już jakiś czas temu ale jako o opcji "zapasowej". Więc nie pieprz , że klub nie pozwolił mu na wzmocnienia tylko tych wzmocnień nie było.Jakbyś oglądał wywiady to byś wiedział. Czy Bonarek będzie wzmocnieniem to się okaże bo on podobno nigdzie nie grał był na testach w Słupsku ( pisali na SF.