zaksiak - lubi

 • zaksiak lubi Komentarz

  Oczywiście, można by rozgrywać mecze LM w Szczecinie, a OL w Policach. Zapewne dla kibiców z Polic byłoby to duże ułatwienie. Ale czy dla zespołu? Zespół musiałby grać raz w jednej raz w drugiej hali i to niemalże w każdym tygodniu. Nie dość, że i tak będzie musiał przemieszczać się ze względu na rozgrywki LM to dodatkowo własne mecze rozgrywałby raz w jednej raz w drugiej hali. To przecież byłby prawdziwy kołowrotek.
  Tak więc ze względu na zespół, jak najbardziej słuszna decyzja.

 • zaksiak lubi Komentarz

  Najwyżej oceniłbym Winiara i Buszka. Dzięki nim utrzymywaliśmy psychiczną przewagę, bo w najtrudniejszych momentach przełamywali grę. W następnej kolejności zdecydowanie Igłę, bo jego obecność poukładała w końcu obronę, i nie wpadało tyle głupich piłek. Sam wyjął w obronie parę trudnych piłek w ważnych momentach. No i Zator poczuł oddech konkurencji na plecach. Wreszcie Fabian i Mariusz - zagrali swoje na przyzwoitym poziomie, co pozwalało grać spokojniej. Najtrudniej jest ocenić środkowych. O ile w ataku Pit zdenerwował Irańczyków, o tyle nie widać ogarnięcia ich blokiem. Tutaj chyba też trochę brakuje współpracy ze statystykami i z ławką, która po tylu meczach powinna pomóc znaleźć antidotum na sypacza Iranu.

 • zaksiak lubi Oczywiście, że nie zasługujemy na play-offy - rozmowa z Vitalem Heynenem, trenerem Transferu Bydgoszcz

 • zaksiak lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja Patrycji!!! Trenerzy polskich zespołów budują zespół na teraz i dlatego tradycyjnie stawiają na siatkarki nie rozwojowe, czyli starsze wiekowo. Taka postawa klubów nie wróży nic dobrego reprezentacji ale również w dalszej perspektywie zespołom Orlen ligi.

 • zaksiak lubi Zobacz niesamowitą akcję w wykonaniu siatkarzy Bre Banca Lannutti Cuneo (wideo)

 • zaksiak lubi

 • zaksiak lubi Komentarz

  Na przykładzie obu zespołów widać jak zmiana trenera i dobre transfery mogą odmienić zespół (w przypadku Transferu na duży plus a w przypadku Zaks-y na wielki minus) Zaksa przypomina mi Skrę z zeszłego sezonu pod wodzą pseudo-trenera Nawrockiego. Przegrali LM aby skupić się na Plus-lidze no i widać jak się skupiają po prostu kicha na maksa. Świderski nie nadaje się na trenera i czym szybciej zarząd Zaksy to zrozumie tym lepiej.

 • zaksiak lubi Derby Mazowsza dla Czarnych - relacja z meczu AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom

 • zaksiak lubi Dla nas ZAKSA była silniejsza - rozmowa z Matthijsem Verhannemanem, przyjmującym Knack Roeselare

 • zaksiak lubi Komentarz

  Fajnie się ten atak rozkłada w Lube. Ivan ma komfort, że może być skutecznie odciążany przez Kurka i ewentualnie drugiego przyjmującego, przez co zagrożenie jest ze wszystkich stref.

 • zaksiak lubi Komentarz

  Plusliga to żaden wyznacznik, nie jestesmy wcale silną ligą. W LM Rzeszów prezentuje się przeciętnie. Resovia nie gra tak, jak grać powinna zgodnie ze swoim potencjałem i każdy, kto zna się na siatkówce, o tym wie i to widzi. Zresztą początek pierwszego i trzeciego seta z Knackiem to pokazał, są cholernie niepewni. Od zawsze polskie drużyny w Belgii grają słabo. Polecam wszystkim na tym forum zdjąć różowe okulary, przestać płakać jak małe dziecko, że ktoś w ogóle dotyka ukochaną drużynkę, tylko oglądać mecze siatkówki obiektywnie.

 • zaksiak lubi Komentarz

  O ile JW jest już w kolejnej rundzie (bo u siebie z Tours nie da się przegrać), to dalej twierdzę, że Resovia może odpaść i nie cieszyłbym się przedwcześnie z polskiego spotkania w LM. Brawo Jastrzębski, wygrać na obcym parkiecie do zera to zawsze coś.