Początek sezonu...

autor: Selektor | 2012-03-13, 19:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam.

To mój pierwszy wpis na sportowych faktach. Cieszy mnie możliwość pisania komentarzy, swoistego bloga i te wszystkie odznaczenia. Jest zdecydowanie ciekawiej, bo prób anonimowych wyzwisk, łatwo zaznaczyć te dobre komentarze. Dobre o tyle, że choćbym się z nimi nie zgadzał, to nie obrażają nikogo i nie są jedynie "napinką".

Sam edytor mógłby mieć opcję justowania tekstu, ale może z czasem będzie.

Chciałem napisać jednak coś zupełnie innego. Powoli zbliża się początek sezonu żużlowego w Polsce. Po raz kolejny, dla mnie osobiście to już 19 rok będzie, kiedy każda niedziela będzie wyczekiwana, a emocje będą sięgać zenitu.

Jak co roku zgotowano nam miłe niespodzianki regulaminowe. A to jeden z GP, a to nowe tłumiki. Czekam na dzień, a raczej sezon, kiedy zawodnicy będą musieli jeździć tylko jedną ścieżką, gęsiego, bo tak będzie bezpieczniej, a najlepiej, żeby ten na prowadzeniu ciągnął na lince resztę - ekologiczniej, bo mniejsze spalanie paliwa...

Niemniej jednak czekam. Zieloga Góra, Tarnów, Leszno, Gorzów i mój ukochany Toruń...ależ to będą mecze. A Wrocław? Częstochowa? Bydgoszcz i Gdańsk, Rzeszów? Tam też będzie się nieźle działo. Liczyć się będzie choćby mały bonusik, a ten może zaważyć czy któraś będzie w PO czy w strefie spadkowej.

Szanowni kibice - niechaj zacznie się sezon!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.