• Żużlowy typer

  Jako, że pierwsza kolejka została przełożona to zaczynamy od drugiej. Na czym typer polega? Otóż, chodzi w nim o zdobywanie punktów, które zostaną zsumowane na koniec. Jak zbierać punkty? Przed każdą kolejką Ekstraligową, GP i finałem DPŚ będą podawane cztery podstawowe zakłady i jeden bonusowy, który (…)

  Więcej

 • Menadżer żużlowy - ostateczna decyzja.

  Dzisiaj chciałem powiadomić wszystkich, iż podjąłem ostateczną decyzję w sprawie prowadadzenia Menadżera żużlowego. Decyzja jest taka, że chciałbym oddać stery w dobre ręce. Powodem jest brak dobrego prowadzenia przeze mnie tej zabawy, reklamowania oraz brak wystarczającej ilości czas( treningi, szkoła, (…)

  Więcej

 • Menadżer żużlowy, play - off

  Już w najbliższą niedzielę zostaną rozegrane mecze w ramach fazy play - off w Ekstralidze, 1 lidze i 2 lidze. Składy się zawęziły, więc trzeba dobrać pozostałych zawodników, również dokonać wzmocnień. Zasady tworzenia składu: Pozostali nam zawodnicy tworzą nowy skład, możemy wymienić podstawowych zawodników (…)

  Więcej

 • Możliwości rozegrania fazy play - off w menadżerze żużlowym

  Witam. Do zakończenia fazy zasadniczej żużlowych lig pozostały trzy mecze. Po nich nastąpią najważniejsze dwumecze w całym sezonie, czyli półfinały oraz dwa mecze o złoto i brąz. Z racji tego, iż do fazy play - off wchodzą cztery drużyny,  to część zawodników wypadnie nam ze składu. Z racji tego rodzi (…)

  Więcej

 • Zawodnicy z SEC.

  Nadchodzi wcześniej zapowiadana lista zawodników z SEC. Niektórzy będę musielli dobrać ich, a reszta będzie mogła wymienić ich. Punktacja jest ustalona na podstawie formy zawodnika, siły jego klubu oraz uczestnictwa w cyklu GP. O to lista: Martin Vaculik (Słowacja) : wymiana za: Golloba( - 50 pkt.), (…)

  Więcej

 • Zamiana miejsc - zamknięte.

  Wdrążam w grę wcześniej zapowiadaną możliwość zamiany miejsc między zawodnikiem rezerwowym a żużlowcem z podstawowego składu. Jest to forma odpłatna, a o to zasady na których opiera się zasada miejsc:- miejscem mogą się zamienić dowolni zawodnicy, możemy przestawiać zawodników, jeśli chodzi o numery (…)

  Więcej

 • Wypożyczenia.

  W 2 pierwszych kolejkach kilku zawodników nie jechało w naszych drużynach i niektórzy użytkownicy nie zdobyli żadnego punktu. Zainspirowało mnie to do stworzenia listy zawodników, których będzie można wypożyczyć na jedno spotkanie. Niektórzy zawodnicy będą kosztować określoną liczbę punktów.  O to oni:Krzysztof (…)

  Więcej

 • Menadżer żużlowy

  Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego proponuje zabawę, która będzie wiązała rozgrywki ligowe w całej Polsce, Elitserien(lub jeśli zawodnik nie startuje w Szwecji, to EliteLeague), rozgrywki krajowe( MIMP), a także Indywidualne Mistrzostwa Świata i Indywidualne Mistrzostwa Europy. Zainspirował (…)

  Więcej

 • Składy do menadżera

  Adlinho1. Hampel -> Iversen2. Davidsson -> Lindbaeck3. Woffinden -> Miedziński4. Pulczyński E. -> Porsing5. Łaguta -> Pedersen N6. Gomólski -> Bubel7. Woźniak -> NowakKapitan: Martin Vaculik/Krzysztof Kasprzak. 21 GUNS 1.WOFFINDEN-WARD 2.HAMPEL-IVERSEN 3.ŚWIST-PORSING 4.B. PEDERSEN-LEBIEDEV 5.VACULIK-LINDBAECK (…)

  Więcej

 • Czwarte,a zaraz ostatnie miejsce w polskiej kadrze. Dla kogo ?!

  Marek Cieślak nominował jak narazie na półfinał w Częstochowie Tomka Golloba,Jarka Hampela,Krzysia Kasprzaka i Maćka Janowskiego. Pewniakami jest pierwsza 3,a "Chudy" w dodatku jest kapitanem naszej reprezentacji . Teraz powstaje pytanie co z tym ostatnim miejscem? Dla kogo ma być? Zastanawiam się,gdyż (…)

  Więcej