gonzos - lubi

 • gonzos lubi Komentarz

  Najlepszą cieszynkę to miał Dikembe Mutombo po udanym bloku (not in my house) - znawcy tematu wiedzą o czym mówię

 • gonzos lubi Komentarz

  Kibicuję Pelikanom. Oby sezon obył się bez kontuzji bo to w ostatnich latach największa bolączka tego zespołu. Szanse na play off są w tym roku spore, zależy czy dobrze wystartują.

 • gonzos lubi Komentarz

  Kolega niżej już napisał wszystko co było do napisania :) UVE a więc co my takiego ważnego z wami przegraliśmy w tych najważniejszych latach sekcji koszykówki w Kutnie i w Toruniu? Nie widzę potrzeby napinania się... Sezon jeszcze się nawet nie rozpoczął... Rok temu też było coś typu "Kutnioki wy to dostaniecie w tyłek, możecie co najwyżej na 3 miejsce liczyć." Sezon wszystko zweryfikuje kolego ;)

 • gonzos lubi Komentarz

  nie wiem co to IBC pokazało? że Rosa prawie przegrała w Krośnie, a Jezioro męczyło się w Kutnie. Obcokrajowcy zrobili różnicę a nie Polacy. Skoro w 1. lidze czołowe drużyny maja większy budżet niż z trzy w PLK to chyba naturalne, że mają czym kusić, takie są fakty. A co do Rosy Donigiewicz wcale źle sobie nie radził, ale miał sezon pełen urazów i to go pogrążyło, a nie poziom ligi. Wilczek natomiast w mojej ocenie nie dostał za dużo szans, bo od takiego Radke z pewnością nie jest gorszy.

 • gonzos lubi Komentarz

  Dobra czekałem na wysyp komentarzy i się nie zawiodłem :) Po pierwsze dysproporcja w faulach jest oczywiście nie podważalna ale ja np. przeżyłem podobny mecz dwa sezony temu kiedy Pan Borowy w ten sam sposób gwizdał na korzyść Startu Gdynia. Jako kibic Pruszkowa nie będę obiektywny podobnie jak jest to w przypadku kibiców Polfarmexu. Osobiste oczywiście sporo nam ułatwiły ale powiem szczerze że może kilka razy bym się z sędziami kłócił o ich decyzje. Prawda jest taka że Kutno wiedząc o brakach Pruszkowa chciało od początku nas po prostu zajechać agresywną obroną. Trafiło na sędziów aptekarzy którzy gwizdali w sytuacjach stykowych i tyle. Ale naprawdę sędziowie nie wybijali piłki z obręczy gdy gracze Kutna nie trafiali na pusty kosz, gdy rzucali z czystych pozycji. Po prostu Pruszków zasłużył na wygraną bo po pierwsze miał pomysł na Kutno, po drugie zneutralizował wszystkie mocne punkty Polfarmexu i przede wszystkim po trzecie miał mnóstwo szczęścia trafiając z naprawdę trudnych pozycji. Taką ekipę, walczącą o każdą piłkę chce się oglądać!!!


  Dla tych wszystkich którzy już tu sobie obczajają jakieś spiski pruszkowsko - sędziowski radze kompres z lodu na czoło. Klub ledwo przędzie, bida piszczy z każdego kąta gabinetu prezesa a tu nagle znajdujemy kupę siana żeby opłacić sędziów w meczu z ekipą która bije się o awans. Nie wpadliśmy na to tydzień wcześniej gdy graliśmy z ekipą na naszym poziomie tylko teraz... Naprawdę smutno się takie coś czyta.

  PS. Co się tyczy kibiców to jak w każdej hali trafią się podpici lub jak u nas np. "ciekawi" ziomkowie którzy swoje frustracje muszą gdzieś wylać. Szkoda że tak jest ale cóż... Inna sprawa że wyzywanie sędziów od pajaców przez matki z dziećmi też jest takie sobie :)

 • gonzos lubi Komentarz

  mistrza to poznamy jesienią :)

 • gonzos lubi Komentarz

  a gdzie ten nasz boski adonis jest bo już ze swojego startu robił ścianę nie do przejścia dla innych drużyn ( piszę z małej litery bo ani on ani start którego nie lubię na więcej nie zasługuje )

 • gonzos lubi Komentarz

  Tam czasem "kolega" z Ostrowa nie chce żeby znowu mu dali Ochońkę do "5" kolejki ??

 • gonzos lubi Komentarz

  Tomek gra w Stali, która jest Klubem z tradycją i to nie byle jaką. Dlatego Marzenko zanim walniesz coś o peryferiach polskiego basketu to dobrze się zastanów. Rozumiem, ze to nie jest ekstraklasa ale solidna pierwszoligowa drużyna.O ile sobie przypominam to Warszawa nie ma nawet pierwszej ligi tak więc dobrze pomyśl zanim coś napiszesz

 • gonzos lubi Komentarz

  Teraz wyszło jacy to z nich Samce Alfa, jak są problemy to nie potrafią nawet wyjść do dziennikarzy. Niestety w sytuacjach skrajnych wychodzi charakter człowieka. A te usuwanie z Facebooka to takie kobiece:)

 • gonzos lubi Komentarz

  Alleluja! Aż sobie strzelę piwko z tej okazji.

 • gonzos lubi Komentarz

  Lleyton!!!!

 • gonzos lubi Komentarz

  Czekam na napinaczy ile to już postawili dzisiaj na Steaue. 500, 1000, a może ktoś zaszalał i dał 10.000 pln? Tydzień temu było dwóch cwaniaków i do dzisiaj milczą. Przypomnę tylko, że są to panowie: "cop" i "Robert Redmer".

 • gonzos lubi Komentarz

  Tak na fali przeprosin, PRZEPRASZAMY HISZPANÓW ŻE POBILI POLSKICH KIBICÓW!!!

 • gonzos lubi Komentarz

  Te transfery to chyba Jeklina zasluga, d... nie urywa

 • gonzos lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • gonzos lubi Komentarz

  Idealnie dobraliście zdjęcie z Matteo Martino :D

 • gonzos lubi Komentarz

  Kiedyś ktoś pisał, że zagra w Rosie :D. Nie wiem czy to czasem wróżka Wylewna nie była :D

 • gonzos lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gonzos lubi Komentarz

  W BLK jeszcze nie rozdawano medali...