Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • signs lubi Komentarz

  Gdy się czyta od dawna wpisy niektórych krośnieńskich kibiców widać, że to niezwykłe miejsce. Zalety miasta, klubu i trenera są tak duże, że zawodnicy walą tam jak w dym. KKK nie zawsze musi nawet wyrównywać finansowo oferty innych klubów.
  Po dzisiejszej lekturze sam nie wiem co bardziej mnie wzruszyło. Postawa Wyki, któremu do szczęścia wystarczy parę wsadów i bloków i 20 minut w meczu, plus uznanie miejscowych fanów, więc odrzucił astronomiczną ofertę Łańcuta i zapytania z TBL?
  Czy przyjaźń Rducha, Bręka i Dłuskiego, którzy mogli więcej zarabiać każdy z osobna, ale machnęli ręką na większą kasę, żeby być razem w Krośnie?

  Powyższe twierdzenia są wygłaszane z takim przekonaniem, że muszą być prawdziwe.
  Ja tylko nieśmiało wrzucę tu parę opinii, które wygłasza z kolei większość ligi. Są one oczywiście kompletnie bzdurne, a jeśli potwierdzają je fakty, to tym gorzej dla faktów:
  1. KKK to klub, gdzie często wyniki są znacznie gorsze niż potencjał finansowy i personalny. Szczytowym osiągnięciem był tutaj spadek z I ligi w sezonie 2009/10.
  2. W tym klubie wielu przychodzących zawodników osiąga gorsze statystyki indywidualne, niż mieli wcześniej, albo niż mają później, po odejściu.
  3. Ten klub przez parę lat miał pomiatającego zawodnikami trenera D. Radovicia. Teraz ma jego średnio zdolnego ucznia (jako asystent) M. Barana, który poniósł dotkliwą porażkę w poprzednim sezonie, częściowo zawinioną przez siebie. Ma on jednak poważny atut, bo jego tata jest wiceprezydentem Krosna.
  4. Biorąc pod uwagę trzy powyższe punkty krośnieński klub ściągając do siebie zawodników musi grubo przebijać oferty kontraktowe. Średnio po 20-30 tysięcy w skali roku.
  A za takie pieniądze można zagrać wszędzie, pod każdym kierownictwem.

 • signs napisał/a komentarz do Szymon Rduch zagra w Krośnie

  Nie ma to jak formułować "fakty" posiłkując się komentarzem poprzednika. Proponuję również z taką samą intensywnością obserwować nadchodzący sezon. Szkoda przegapić te bardzo źle pracujące nogi w defensywie.

  Aha i tak Panie Sonek_17 Bręk-Rduch-Buba dbają o budżet klubu do którego przechodzą, biorąc ich w pakiecie klub dostaje 30 % zniżki, a co mają chłopaki gest.

 • signs został fanem Carmelo Anthony

 • signs został fanem Szymon Rduch

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.