• Handball Typer LM - Runda 2

  Witam ponownie! I zapraszam do zabawy. W tym sezonie z uwagi na niepewną sytuację będzie sam typer. Typować będziemy mecze LM oraz mecze polskich drużyn w LE. Pamiętajcie, że LM rozgrywana będzie teraz w środy i czwartki, a LE zdaje się we wtorki.Punktacja na ten sezon wygląda następująco: 10 - trafienie (…)

  Więcej

 • Handball Typer LM - Runda 1

  Witam ponownie! I zapraszam do zabawy. W tym sezonie z uwagi na niepewną sytuację będzie sam typer. Typować będziemy mecze LM oraz mecze polskich drużyn w LE. Pamiętajcie, że LM rozgrywana będzie teraz w środy i czwartki, a LE zdaje się we wtorki.Punktacja na ten sezon wygląda następująco: 10 - trafienie (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.9 - bramki, podania itp.

  Dziś ostatnia część statystyk bramkarzy - rzucone bramki, kluczowe podania, straty i przechwyty.Najwięcej bramek rzucili bramkarze PSG 3/3, następnie PICK i VARDAR 2/2, VIVE 2/3, BARCELONA i MIESZKOW 2/4, AALBORG, PORTO i ZAGRZEB 1/1, KIEL 1/2, MOTOR 1/3, CELJE i MONTPELLIER 1/4. Bez zdobytych goli (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.8 - obrony z 2 linii.

  Były już statystyki obron z karnych, kontry, skrzydeł, koła czy 6 metra, ale w piłce ręcznej najwięcej rzutów oddawanych jest z drugiej linii. I dziś podsumowanie właśnie tej kategorii. Z największą ilością rzutów z drugiej linii musieli się zmierzyć bramkarze z KIELC - aż 203 rzuty, następnie MOTOR (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.7 - obrony rzutów z 6m.

  W poprzednich odcinkach uwzględnione były obrony rzutów ze skrzydeł i koła czyli z 1 linii. Jednak nie było wśród nich rzutów rozgrywających, którzy wbiegają na szósty metr. Uważam, że takich wejść jest na tyle dużo, że zasługują na osobną kategorię. Zawierają się w niej też wbiegnięcia skrzydłowych, (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.6 - obrony rzutów z koła.

  Były skrzydła, czas na koło. Kolejna kategoria to obrony rzutów z koła.Z największą ilością takich rzutów musieli się zmierzyć bramkarze BARCELONY - 110, następnie CELJE 107, VESZPREM 97, MONTPELLIER 95, AALBORG 94, MOTOR 93, PSG 91, VIVE, MIESZKOW i KIEL po 88, PICK 87, ELVERUM 84, VARDAR 82, PORTO (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.5 - obrony ze skrzydeł.

  Są bramkarze, którzy potrafią doprowadzać skrzydłowych do płaczu. Dziś właśnie taka kategoria - obrony rzutów ze skrzydeł.Duży wpływ na ilość rzutów ze skrzydeł przeciwnika ma oczywiście sposób obrony. Jak się okazuje najmniej okazji do interwencji przy takich rzutach mieli bramkarze z Kielc. A kto (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.4 - obrony kontr.

  Kolejna kategoria w statystykach bramkarzy to obrony rzutów z kontry.Jest rzeczą oczywistą, że najwięcej kontr dostają zespoły, które gubią piłkę w ataku. Jak jednak pokazują liczby, jest jeszcze jedna grupa drużyn, która jest narażona na kontrataki przeciwnika. To te, które oddają dużo rzutów z drugiej (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.3 - obrony rzutów karnych

  Trzecia część statystyk bramkarzy to obrony rzutów karnych.Najczęściej do rzutów karnych stawali bramkarze PORTO - 72 razy, następnie AALBORGA 66, VIVE 63, PSG i FLENSBURGA po 60, CELJE 59, ZAGRZEBIA 55, MONTPELLIER 54, PICKU 52, ELVERUM 51, MOTORU 50, BARCELONY 48, MIESZKOWA i VESZPREM po 45, VARDARU (…)

  Więcej

 • Handball LM 19/20 - statystyki bramkarzy, cz.2 - obrony rzutów z gry.

  Dziś statystyka bramkarzy obejmująca obrony rzutów z gry czyli bez rzutów karnych. Siłą rzeczy jest ona zbliżona do kategorii - obrony ogółem, ale nieznaczne różnice jednak są. Najwięcej rzutów z gry musieli bronić bramkarze MOTORU - 559, najmniej MONTPELLIER - 466. Kielczanie są dokładnie w środku (…)

  Więcej