• to_nie_ja lubi Komentarz

Znudziło ci się podszywanie pod Onereds'a...?

• to_nie_ja otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

A kogo kogo On niby zdradził?stypendium dograł do końca zachowując się bardzo honorowo lecz nieekonomicznie.

Wyszomirski wybił się na Węgrzech i teraz będzie grał w Picku Szeged. Sami widzieliście w meczu z Niemcami jakie zrobił postępy. Gdyby młody Paczkowski poszedł do mistrza Francji byłoby świetnie, bo liga francuska jest wyrównana i tam każdy mecz jest trudny. Dunkierka jest mistrzem Francji więc ma pewne miejsce w Lidze Mistrzów. Dla Pawła to duża szansa na sportowy rozwój. Powodzenia

Szlak mnie trafia jak w mediach jest tylko króciutka zmianka o naszym sukcesie. Napieprzają tylko o Brazylii gdzie kopacze nasi oglądają to tak samo jak my w TV. Może kiedyś ktoś przejrzy na oczy że zobaczy że handball w Polsce znaczy dużo więcej niż przereklamowana kopanka !!!!!!!!!!!!!!!

Do przerwy było - 1410 - to nie mógł być zbieg okoliczności :)

Jak zwykle pełno Januszy od swięta wypisujących głupoty nie na temat . CO do meczu KAsie dzis nie szło wszedł Wyszu i murował momentami, petarda "rudego" z 40 minuty złapałem się za głowe co on rzucił pamiętam 2007 Niemcy i takie sadził co chwile stary dobry Karol . Brawo panowie podoba mi się Dzidzia ta jego zadziornośc walka klient jest prze CHUJ*** :DDD

• to_nie_ja otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

• to_nie_ja otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

• to_nie_ja otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

• to_nie_ja napisał/a komentarz do Horror dla biało-czerwonych! - relacja z meczu Niemcy - Polska

Jejku, takie emocje to chyba nie dla mnie, prawie na zawał zeszłam. Ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Wielkie gratulacje dla reprezentacji Panów i Pań,JESTEŚCIE WIELCY! A tak swoją drogą to cholera człowieka bierze, oglądałam przed chwilą sport w tvp i o piłce ręcznej była zaledwie niewielka wzmianka, pomimo, że to ogromny sukces. No bo przecież ważniejsze są MŚ w Brazylii, które polscy kopacze mogą co najwyżej z trybun lub w telewizji oglądać. Ehh...

Wspaniała sobota dla polskiej piłki ręcznej - 2 horrory dla Polski. Gdy przeczytałem news o kontuzji Jurkiewicza to lekko zwątpiłem. Ale kto by sądził, że Biegler wymyśli Michała na środku rozegrania. Moim zdaniem pokerowe zagranie sprawdziło się a Michał jest wprost urodzony do grania z Niemcami. W obydwu meczach kapitalne 2 połowy i końcówki meczów też lepiej zagrane przez naszych chłopaków. MVP Karol lub Wyszomirski ale wszyscy byli bohaterami bo mocno zagrała cała drużyna. Grę komplikowała nam spora liczba kar ale warto było trochę poszturchać Niemców. Bartek z karnych to jest mistrzostwo świata - ani jednego pudła.
    Siódmiak się wyłamał z tej nagonki na Bieglera i pochwalił myśl taktyczną na dzisiejszy mecz. Lecimy do Kataru!

No jak malkontenci co się tu wpisywaliście pod tym tematem?
    Jak się teraz czujecie? Trzeba zawsze być z Polakami! Zawsze!
    Brawo Polacy!!! Szacun trenerze!

Biegler z Polakami pojechał Niemców w Magdeburgu. Kosmos! :)

I jak tu nie Kochać piłki ręcznej - tylko ona dostarcza nam sportowych emocji i gry na wielkich turniejach.
    Brawo dla chłopaków, ale również dla naszych Pań za wygraną w Czechach.

Bielecki ma bycze jaja.

Niemcy ubici na swoim terenie. Co może bardziej ucieszyć polskiego kibica? :)

Brawo! Zwycięstwo z Niemcami zawsze pięknie smakuje, ale pognębić szwabów na ich terenie to coś pięknego tym bardziej, że sędziowie też robili co mogli, dając wiele kar z kapelusza i podejmując sporą liczbę kontrowersyjnych decyzji. Wielki dziś dzień polskiego handballu - oba horrory ze szczęśliwymi finałami - coś pięknego! Dziękuje za piękną grę dla orzełka.

Q..wa, jest !!! :)
    PS : Magdeburg, niemieckie piekło ? Po meczu jestem w stanie to zrozumieć :)

Wiedziałam,wierzyłam

Brawo Karol!

• to_nie_ja otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

Brawo Polacy BRAWO BRAWO BRAWO!
    Ale emocje, aż nie wiem co powiedzieć :D

Pisałem po pierwszej połowie kiedy przegrywaliśmy 14:10 to nie chcieliście wierzyć:

W pierwszym meczu do przerwy przegrywaliśmy 3 bramkami a później nadrobiliśmy to i wygraliśmy. Teraz też absolutnie nic nie jest stracone. 10-15 minut dobrej gry w ataku oraz w obronie i może się wszystko odwrócić. Musimy poprawić grę w ataku i konsekwentnie wykorzystywać sytuacje sam na sam.

Walką można osiągnąć wszystko! Brawo Karol! Brawo Wyszu! Brawo Dzidziuś! Brawo Daszek! Brawo POLSKA !!!!

Brawo dla chłopaków. Bieglera można nie lubić, można mieć wiele zastrzeżeń do stylu reprezentacji, ale trzeba obiektywnie przyznać, że bronią go wyniki. Swoją drogą na przykładzie Niemiec doskonale widać, że bardzo ciężko jest powrócić do mistrzostw, jak już raz wypadnie się z obiegu. Gratulacje dla kadrowiczów!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.