Kto testuje w Maranello?

autor: Andrzej Prochota | 2012-01-28, 16:08 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Na początku ubiegłego tygodniu na torze Mugello na którym to testuje Ferrari słychać było odgłosy bolidu F1. Jak mówią mieszkańcy przylegającej do toru miejscowości Scarperia testy trwały 3 dni. Pytanie który kierowca Ferrari mógł testować w tych dniach? Robert Kubica był wówczas w szpitalu ?!


No właśnie? Jak informuje autor blogu Mike (wtajemniczeni wiedzą o jaki chodzi), Ferrari przeprowadza jakieś tajemnicze testy. Wiadomo, że podstawowi kierowcy oraz testerzy przebywają na Wyspach Kanaryjskich gdzie przygotowują się do sezonu 2012. Niektórzy twierdzili, że po co Kubica i jego team mieliby ściemniać z tym złamaniem nogi? No właśnie dlatego, żeby media nie interesowały się, co dzieje na torze Mugello, tylko doszukiwali w jakim szpitalu leży nasz Robert.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
gizm00

Całkiem ciekawa wydaje się ta teoria spiskowa. Poprzednio to takie naciągane było, ale teraz zaczyna to mieć ręce i nogi :). Jednak pożyjemy, zobaczymy. Dziś przyszedł news, że RK szykuje się na czerwiec, co jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę, że niektórzy eksperci wróżyli raczej wrzesień albo końcówkę sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.