Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • tenka napisał/a komentarz do Rafael Nadal: Krecz był ostatnią rzeczą, jaką chciałem uczynić

    Różnica między Federerem a Nadalem jest taka, że ten pierwszy płacze po porażkach (czasem jak dziecko, np. przegrany finał AO 2009), a Nadal tylko przy kontuzjach. Różnica klasy między tymi dwoma jest jak stąd do wieczności. Dziwne, że Nadal zyskuje w twoich oczach dopiero teraz.

  • tenka napisał/a komentarz do Australian Open: Pech i kontuzja Nadala, pierwszy wielkoszlemowy triumf Wawrinki

    Starania Federera, aby przyśpieszyc nawierzchnię kortów w AO (podejmowane od 2 lat) były komentowane w prasie wielokrotnie. Jeśli piszemy jakieś komentarze, to opierajmy się na faktach.

  • tenka napisał/a komentarz do Australian Open: Pech i kontuzja Nadala, pierwszy wielkoszlemowy triumf Wawrinki

    Wawrinka już w ub. roku pokazał wspaniały tenis. I dzięki temu zasłużył na ten tytuł, chociaż nigdy się nie dowiemy, jaki byłby wynik meczu, gdyby Rafael Nadal nie doznał kontuzji. Rafie strasznie współczuję, gdyż jako wspaniały sportowiec i bardzo porządny człowiek, obdarzony nieprawdopodobnym charakterem, umiejętnościami i hartem ducha, niczym nie zasługuje na taką niesprawiedliwośc od losu, jaka dotyka go w postaci tylu kontuzji. Tym razem przyczynił się do tego w dużym stopniu jego największy rywal, ten "oszust z Bazylei", który od dwóch lat naciskał na organizatorów Australian Open, żeby przyśpieszyli nawierzchnię, aby jemu, już podupadającemu wielkiemu Federerowi było łatwiej wygrywac. Nie dośc, że zmienili tę nawierzchnię, to jeszce zrobili to w tajemnicy, zaskakując tym chyba wszystkich tenisistów za wyjątkiem wspomnianego wyżej oszusta. Nadal zaskoczony, tak jak inni starał się za wszelką cenę szybko dostosowac na treningach swoją grę do nowej nawierzchni i przypłacił to najpierw odciskami i raną na dłoni, a teraz w finale AO kontuzją pleców. Żałuję, że takie nieczyste zagrywki uchodzą na sucho Federerowi, który za wszelka cenę nie będzie chciał dopuścic do tego, aby Rafa wyprzedził go w ilości posiadanych tytułów. Jestem też oburzona zachowaniem Dyrektora turnieju, który ugiął się pod naciskami Federera. Czy ktoś jest w stanie wyobrazic sobie, że przygotowuje się np. do US Open i po przyjeździe do Nowego Jorku, na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju dowiaduje się, że turniej będzie rozrgywany na nawierzchni ziemnej zamiast na twardej, na której się przygotowywał??? Brakuje mi słów, aby wyrazic moje oburzenie. Ale na to co się stało juz nic nie poradzimy. Mogę tylko powiedziec: Rafa, trzymaj się! życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i abyś pobił jak najszybciej rekord wielkoszlemowy tego pyszałka Federera!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.