Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stary Poznaniak napisał/a komentarz do Żużel. Komarnicki krytykuje kibiców Unii Leszno. Zmarzlik jest dla niego moralnym zwycięzcą

  Panie Komarnicki, bardzo Pana szanuje za to że w czasach kiedy PSŻ był słaby to juniora Pan nam dał za pudełko cygar ( oczywiście to był żart przez Pana rzucony, a my go spełniliśmy aby bardzo podziękować). Ale tu nie mogę się zgodzić z Panem z tym moralnym zwycięzcą, choć Bartek był nie do ugryzienia w pierwszej fazie. Ale jest małe ale, wszyscy przed zawodami wiedzą jaki jest regulamin i wszyscy go akceptują więc nie ma moralnych zwycięzców, jest jeden Janusz Kołodziej który wytrzymał ciśnienie do końca i wziął co mu się należało. Podważanie mistrza jest nie eleganckie , choć Panu wybaczam bo wiem jak Pan serduchem bierze to nie powodzenie zawodnika który powstał przy Pana boku. Ale sercem należy być przy swoich a trzeba oddać pokłon mistrzowi. Ja na koniec dodam że mimo wszystko że był mi najbliższy w tych zawodach Norbi ( w końcu był naszym zawodnikiem 5 lat) to wielki szacun dla wielkiego mistrza Piotra Protasiewicza mimo słabego wyniku. Panie Piotrze pokłon za to że w tym wieku jeszcze pan łapie młodzież i był Pan w tym finale, ale też za klasę sportową. Niezmiernie miło było przypomnieć pokolenie już nie jeżdżących mistrzów dzięki Panu, niech Pan się cieszy jazdą i zdobywa dla Zielonej jeszcze wiele punktów. Ci co uważają że rozdrabnia pan karierę mylą się, Pan nic nie musi udowadniać Pan jest wielki.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielki ble ble ble. Już widać że obrona będzie lepsza ale trzeba być pozytywnie nastawionym a nie pisać dyrdymałów...

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jan Kos! Mówisz o sobie synku...

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dajcie mu szansę, wróci do dobrych startów Hampel się pozbierał że sprzętem to Czarny mechanik Jaraka prywatnie szwagier Miśka podstawi furę. Zawsze to działało i zacznie tylko potrzebuje dwa trzy mecze. Robert to twoje miejsce na ziemi i pamiętaj bez napinki spokojnie będziesz liderem w Poznaniu, nic na siłę. Będziemy go kochać jak kiedyś Norbiego....

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A dla Holder ów jaka liga jest dobra? Eddy czym coś napiszesz to zastanów się, facet że robi jakieś punkty w lidze to jakiś cud, po tym jak mu pod górę robią od początku w sezonie. Zajmij się liderami Torunia, gdzie oni są? Ten przynajmniej walczy cały czas o formę szuka jazdy naprawdę się stara jak może. Brawo Norbi!!!

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Panie Krużyński, menager z Pana rewelacja. Pisałem pseudo fachowcy łapy precz od sportu, niech pan teraz zachoruje będzie wytłumaczenie jakie ma Frątczak. Holder was poskładały jak klocki Lego. Gratulacje
  Zawodnik nr. 1forowanyod początku sezonu zrobił wynik jak diabli.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Problem polega na tym że Pan uwieżył że jest nie omylny. Brak wiedzy na temat jak wygląda to że strony zawodnika wychodzi w całości Pana dokonań. Niestety dla mnie jest Pan nadal kierownikiem drużyny z Zielonej Góry który uwierzył że wszystko wie. Dyskusja w której Pan się broni udawadnia że nawet Pan nie analizował występów innych zawodników, również cienkich nie robiących punktów. Najgorsze że Pan nadal wierzy w nieomylność i jedyna refleksja to krytyka Kościucha, a może warto pomyśleć o swojej kierowniku.....

 • Stary Poznaniak napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Nie było pistoletów Krzysztofa Piątka

  To tylko gdybanie i zabieranie inteligencji zawodnikowi.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może Piątek sam stwierdził że nie wykona gestu który by pokazał źle byłby komentowany i odciął, spekulacje co chciał pokazać. To daje świadectwo dojrzałości Krzyśka, brawo..

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na szczęście kibice nie ustawiają drużyny.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taki artykół to może na prawdę napisać amator pióra! Jeżeli zdobyli bonus to znaczy że był to solidny występ. Każdy zawodnik dołożył cegiełkę i tyle. Moim zdaniem cel osiągneli i jestem przekonany że każdy przed meczem wziąłby wynik w ciemno. Gratulacje powoli zaczynać wyglądać do przodu wynik Torunia.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Paliwo trzeba pobierać ze zbiornika zawodnika po biegu wyrywkowo, nie od wszystkich w ciągu meczu 5 najszybszych. Wystarczy i zawodnicy się wyleczą. Do tych którzy krytykują Australijczyka przypomnę że Łaguta ma stały problem z prawnomównością. W czasach Daugapilis był pierwszy z tytanem w silnikach, owszem w nowych nie sprawdza się ale w starych silnikach coś to dawało. Był zakaz a mimo wszystko wszyscy mówili o przeróbkach mechanika Łotyszy. W czasie startów w GP zaczął jeździć jak natchniony, zaczęli się interesować sprzętem stracił formę. Wszyscy zauważali że do ostatnich biegów wyjeżdża na innym motocyklu. Było głośno tracił formę. Doping to najgorsze oszustwo i tu nie ma tłumaczenia. Dziwnie że zawsze wszystko kojarzy się z jednym zawodnikiem. Obrońców proszę nie nadstawiajcie głowy z uśmiechniętym co by nie powiedzić miłym zawodnikiem, bo twarz już stracił, was też może to czekać. Jeżeli nie wierzycie spytajcie zawodników którzy mieli z tym kontakt.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cyzio Cyzio! Ty naprawdę uwierzyłeś że jesteś znawcą, normalnie drugi Frątczak. Nie masz na prawdę kompletnie wiedzy jak się kontaktuje zawodników i że menago( dla mnie trener były żużlowiec) rozmawia z zarządem kogo by widział w drużynie. Robi rozpoznania za ile i czy jest szansa itd. Ważne jest aby zmieścić się w budżecie. Wypowiadasz się jak funkcjonuje klub Unia Leszno a nie wiesz nic jakie ma kompetencje Baron, Yankes a reszta w zespole. Prezes Rusiecki przygotowywał się do roli pod okiem Dworakowskiego kilka lat. Józef może nie jest poliglotą ale biznesowo wiele można się od niego nauczyć, to samo od Rusieckiego, do tego kochają tą Unię jak swoją.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To trudny temat, szczególnie jeżeli nie ma materiału na juniora extra ligowego to jest jak jest. W Grudziądzu mają dziewięć motocykli 250 i chyba tyle samo 500 a na każdy motocykl dwóch chłopaków, ale to jeżeli nie będzie zainteresowania i wsparcia ojców którzy wydepczą sponsorów, to klub nie załatwi wszystkiego. Pamiętam jak spotkałem się z seniorem Smektałą jak on żył wszystkim, jakby sam miał jeździć. Niestety dzisiejszy sport to pieniądze a klub nie wszystko załatwia, często nie widzi talentów. Nie wiem jak wygląda to w Toruniu ale naprawdę chyba wzór to Leszno ale oni mają Jankesa który jak mówi że talent to nikt z zarządu nie zlekceważy tej informacji.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panowie, łapiecie sie się na artykół jak młodziaki. Sędzia pewnie spojrzał raz był przekonany i postanowił, to tylko człowiek. Ale pisanie że to ustawił mecz to śmieszne. Kto przegrał następne biegi 5-1 sėdzia. Tu po prostu zatarła się maszynka, brak wodza w drużynie i chłopcy wyglądali jak tło. Bartek to tylko człowiek, ale widać ile znaczy dla Gorzowa.

 • Stary Poznaniak napisał/a komentarz do Get Well - truly.work Stal: Co za powrót syna marnotrawnego. Kościuch podał tlen i Get Well został przy życiu! (relacja)

  Witam wszystkich! Chyba niebiosa mnie wysłuchały i to co pisałem się sprawdziło, ale to nie były życzenia i tylko fuks, to znajomość pracy jaką Norbi wkłada w przygotowania, a do tego inwestuje w sprzęt. Wiem że pilnował się z wagą, dieta ćwiczenia biegał po kilka km dziennie, wszystko pod Extra ligę. Do tego sponsor który mu ufa i dba aby mu niczego nie brakowało i szczęśliwa rodzina, to jest dopalcz w dobrym słowa znaczeniu. Niestety trafia na menago i gość dołuje zawodnika, podnieść może go tylko normalny mądry człowiek. Miał szczęście że tak się stało że Lemon nie ma żadnych obciążeń i zna się na żużlu. Odwdzięczył się dobrymi startami i tym że jest walczakiem. Mam nadzieje że teraz bardziej będą mu ufać. Rozpatrywanie dzisiaj czy powinien być wykluczony czy nie w pierwszym biegu nic nie daje, bo Gorzów miał wiele jeszcze biegów do ustawienia meczu, niestety to nie był ich mecz. Dzisiaj zapomnimy o punktach Zmarzlika i wszyscy wspólnie z Norbertem będziemy mu kibicować w GP. Na koniec słowo do menagera Norbiego Przemka: Przemo dziękuję Ci w imieniu kibiców że walczyłeś o jak największą ilość startów dla Norberta aby się odbudował, to wielka twoja zasługa.

 • Stary Poznaniak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszystko fajnie tylko myślenie tylko o przyszłości wolałbym aby to Polacy jeździli i oni podnosił umiejętności. Każdy talent świata to jeden mniej z Polski. Wreszcie niech ktoś to zrozumie i zacznie myśleć. Kibice chcą mieć również takich gladiatorów jak Bartek Smektała. Żadne nazwisko światowe nie zrobi na mnie wrażenia tak jak Pawlicki, Zmarzlik czy Dudek....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.