Bagażniki na rower

autor: użytkownik usunięty | 2014-02-03, 10:50 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wyjazdy rowerowe to zjawisko, jaki w naszej ojczyźnie staje się coraz bardziej wzięty, wszak nie ma co się zdumiewać, gdyż nagromadzimy wszelakie pozytywy tego fenomenu okaże się, iż my będziemy pożądali pomknąć na tak zachwycającą wycieczkę. Ażeby tamte ekskursje były praktyczne należałoby wyposażyć swój rower w bagażniki rowerowe.
Gatunki bagażników rowerowych przystępne w sklepach:

Jednym z modnych wyjść jest kupno bagażnika rowerowego na dach auta. Istotne czy nasz wóz posiada relingi dachowe. Jeżeli tak jest nieznaczna ilość wydatków nam zniknie i bardzo dobrze, bowiem kto lubi nadmiernie rozpuszczać pieniążków. Jakie plusy ma to rozwiązanie? Pryncypialnym atutem jest pewnie liczebność rowerów, którą możemy pomieścić. Poniektóre bagażniki zmieszczą nawet 4 rowery Poza tym rowery na dachu bagażnika nie będą zasłaniać nam widoku na tył wozu. Rowery wożone na klapie samochodu pewnie będą go rozszerzać na boki. Może to być niebezpieczne kiedy będziecie omijać jadącego bokiem drogi innego rowerzystę. W dodatku wzniesienie rowerów na dach auta potrzebuje trochę tężyzny. Wadą transportowania rowerów na bagażniku dachowym jest zdecydowanie zwiększony przeciwdziałanie atmosfery, co nie ulega kwestii będzie miało wpływ na powiększone zużycie paliwa. Wówczas okaże się że będziemy musieli nabywać sporzej benzyny niż z reguły. W pierwszej chwili może uprzedzi nas do kupna bagażnika na rowery, niemniej jednak radość z posiadania rowerów na wakacjach będzie duża. Jedyne co trzeba zrobić to wyobrazić, ile interesujących lokalizacji będziecie mogli zwiedzić na rowerach. Dodatkowo
zaoszczędzicie pieniądze na pozostałe rzeczy.

Bagażniki montowane na klapę:
Kolejnym rozwiązaniem, aby przewozić rowery autem jest bagażnik na klapę. Są one zdecydowanie tańsze niż bagażniki dachowe. Atutem tego rozwiązania jest mały opór powietrza, niemniej jednak powinniśmy pamiętać, żeby ochronić lakier samochodu. Wolno użyć tasiemkę w miejscu styku. auto będzie także dłuższe w następstwie tego będziemy potrzebować zachować wzmożoną uwagę.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.