Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Tego w Superlidze jeszcze nie było. MKS Perła Lublin pożegnała zawodniczkę przez post na portalu społecznościowym

  Nooooo Krzychu!!! Dawno nie widziałem wypocin twego autorstwa! No nareszcie - jak zwykle w formie!!! Kilka rzeczy już ci koledzy wytłumaczyli, ja natomiast odniosę się do czegoś innego. Jak się bawisz już w dziennikarstwo to należy pewne rzeczy sprawdzać/weryfikować. To, że nie weryfikujesz faktów, zdarzeń to już wiemy i rogoMKS Ci to wypomniał....ale!!! Jak już piszesz nazwisko zawodniczki, to racz chociaż sprawdzić polską pisownię jej naziwska - wg. danych klubowych, nazwisko Vali pisze się NESTSIARUK!!! Ale co ty możesz wiedzieć o rzetelności dziennikarskiej?

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Fiasko rozmów. Energa wycofała się ze sponsorowania klubu z Koszalina

  No geniusz..... absolutny geniusz..... "plan B - pozyskać sponsora". Strateg jakich mało, Bonaparte XXIw.... CO to za plan w obecnej sytuacji żeńskiej piłki ręcznej?!

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

  heheheheheheheheh i elegancko :D

 • MONTEX LUBLIN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja najzwyczajniej w świecie, patrząc przez pryzmat pomyj, jakie Szczecinianie wylewali na nasz temat, jak spiewano "jazda z bankrutem, hej Pogoń, jazda z bankrutem", za komentarze i bute w komentarzach pod każdym tematem na temat Monetxu, za kłamstwa Kempskiego i ich powielanie przez wszystkich szczecinian - życzę wam jak najgorzej i liczę rychły upadek!!! A zawodniczkom Pogoni życzę znalezienia bardzo dobrych (jak najlepszych) klubów w jak najszybszym czasie!!!

 • MONTEX LUBLIN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Eee Kempski, daj no jakiś artykułu, żeby rozruszac towarzystwo.... Ale tak jak ty potrafisz najlepiej - farmazony i brednie ;)

 • MONTEX LUBLIN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kempski to może warto przy okazji tego meczu sprostowac swoje brednie sprzed roku?!

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Koszalinianki nie do zatrzymania u siebie. Energa AZS pokonała Islandki

  Panie Redaktorze, muszę wrócić do Pańskiego artykułu nt. zachowania Pani Bożeny Karkut - pytam po raz kolejny:
  1. W jaki sposób weryfikował Pan słowa wypowiedziane przez Panią Trener?
  2. Czy obejrzał Pan zapis wideo tego spotkania dostępny na stronie www?
  3. Czy w tym zapisie usłyszał Pan chociaż jedno obelżywe słowo, o którym tak się Pan rozpisał, a przypomnę, że wraz z p. Bożeną wpominał Pan o sześciesięciu minutach przekleństw w stronę w/w Pani.
  4. Jakie są Pana dalsze plany w związku z tą sytuacją - czy przyzna się Pan do błędu? Czy dalej będzie Pan kasował komentarze?
  5. Czy ma Pan chociaż trochę cywilnej odwagi i chociaż odrobinę samodyscypliny, żeby stwierdzić, że Pana etyka dziennikarska nie stała/stoi na zbyt wysokim poziomie?

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Ciekawe plany Pogoni. Zapoczątkowano współpracę z chorwackim klubem Ligi Mistrzyń

  Nie dyskutuj z 'redaktorem'. Skoro tak napisał, to tak jest! Koniec kropka amen ;)

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Zwrot akcji w Starcie Elbląg. Władze miasta przekażą klubowi dodatkowe środki

  Ot i cały redaktor....nie ważne co, ważne żeby się napisało :D

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Oświadczenie Perły Lublin. Klub odpowiada na słowa Bożeny Karkut

  Gościu konkretnie albo zamilcz! Kiedy? W której minucie? Cytaty? Bo takie jarmolenie to możesz wsadzić sobie między bajki. Równie dobrze mogę napisać, że jesteś pewnie alkoholikiem, bo ktoś mi mówił, że ktoś widział Cię jak piwo w ręce trzymałeś....

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do SPR Pogoń domyka skład. Serbka i Czarnogórka w Szczecinie

  Ja jednak z uporem maniaka w dalszym ciągu - Panie Redaktorze, jak ma się sprawa z weryfikacją Pana sensacji związanych z meczem Montex z Zagłębiem? Czy przeanalizował Pan zapis audio tego spotkania? Kiedy możemy spodziewać się sprostowania z Pana strony, a nie kopii sprostowania Klubu do Pana wypocin? Czy ma Pan odrobinę godności i profesjonalizmu dziennikarskiego? Czy reprezentuje Pan poziom miernego pismaka szukającego sensacji?

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Oświadczenie Perły Lublin. Klub odpowiada na słowa Bożeny Karkut

  Z uporem maniaka pytam po raz kolejny - Panie Redaktorze czy i w jaki sposób weryfikował Pan doniesienia Pani Karkut? Czy jest Pan w stanie napisać w której minucie feralnego meczu najzagorzalsi fani lubelskiej drużyny bluzgali na klub Zagłębia i/lub personalnie na p.terner? Czy Pana dziennikarstwo opiera się na szukaniu taniej sensacji na podstawie niepopartych bzdur głoszonych przez osoby trzecie?
  Jeżeli jednak nie weryfikował Pan zapisu audio lub nie usłyszał Pan jednak żadnych wylgaryzmów kierowanych w stronę ławki trenerskiej Zagłębia z sektorów 10 i 11 to kiedy napisze Pan sprostowanie do farmazonów jakie pan wytworzył?

 • MONTEX LUBLIN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szanowny Panie Redaktorze Kempski - wracam do artykułu nt. trener Karkut i obrażania jej przez fanów lubelskiego zespołu. Czy i w jaki sposób weryfikowal Pan podane przez Panią Karkut informacje?Czy jej wypowiedzi cytowane w Pana artykule były autoryzowane przez zainteresowana? Czy przeanalizowal Pan zapis audio opisywanego spotkania i czy gdziekolwiek na tym materiale słyszał Pan epitety ze strony najglosniejszego sektora w stronę Pani Trener? Jezeli nie, to oczekuje zdecydowanego sprostowania z Pana strony, wierząc w Pański dziennikarski profesjonalizm.

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Podasz w końcu minute meczu, w którym lubelscu fani obrazali trenerke Zagłębia? Jeśli nie, rozważe możliwość skierowania wobec Ciebie pozwu o szkalowanie np. mnie, jako jednego z lubelskich kibiców epitetani wypisywanymi na tej stronie.

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Z jakiego powodu kasowane są moje komentarze i pytania skierowane wprost do autora tegoż artykułu?

  Szanowny Panie o nicku skarpeta_trenera - czy możesz wskazać konkretny moment tego meczu, w którym p. trener została obrażona przez dopingujący sektor nr 10 i 11?

  Szanowny użytkowniku htk33 - jeżeli jest tak jak mówisz " (...)dla prawdziwego: sportowca, trenera, działacza, klubu, sponsora każde trofeum jest cenne. Żadna to ujma przez naście lat zdobywać medale." - to dlaczego p. trener odebrała to jako szykanę? Takie Twoje stwierdzenie obraża p. Karkut sugerując, że nie jest prawdziwym sportowcem, trenerem, działaczem. Uważaj - możesz trafić za to do sądu....

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  To znaczy, że w Lublinie sprawa znalazła swoje rozwiązanie w Sądzie?! :)

 • MONTEX LUBLIN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czysciutkie i honorowe Zagłębie....to moze czas odpalić YouTube i powspominać jak cała hala w Lubinie podaczas finału odspiewala gromkie "jazda z kur.... Zagłębie jazda z kur....". I wtedy nie było płaczu o chamstwie i braku kultury, bo zrobiło to Zagłębie w stronę Lublina. U nas c, egos takiego zawodniczki Zagłębia nie usłyszały.... Ale to my jesteśmy chamy:)
  A co do wczorajszego paluszka p. "trener" - ani razu z trybun nie poleciało żadne obelzywe słowo, ogólnie uznane za niecenzuralne....A że zostały wypomniane wszystkie drugie miejsca i srebrne medale....no cóż... Dla pani "trener" jeszcze niedawno był to powód do dumy i chluby, ale po dwóch tygodniach widać jest to obelga, za którą należy pokazać fakera :)

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Metraco Zagłębie - MKS Selgros. Dominacja lubinianek! "Święta wojna" dla Zagłębia

  No widzisz....właśnie to na MAXA w środku sezonu zabiło dziewczyny. Nie dlatego, że było na maxa a dlatego, że lata zaniedbań i trenerów kolegów/koleżanek zrobiły swoje. Trenuję sport wyczynowo płacąc za to co miesiąc 100zł, do tego dochodzi dieta i suplementacja, na którą łożę ze swoich pieniążków. I uwierz, że mój trener nigdy nie dałby sobie powiedzieć słów, które trener Edek lub Sabina przyjmowali z uśmiechem i klaskając w ręce mówili "jedziemy dalej". Tyle w tym temacie.
  Chcemy wielkiego Montexu jak za dawnych lat...a wieszamy psy na ludziach (trenerach), którzy tylko i wyłącznie chcą podporządkować sobie twarde kobiece charaktery.
  Pytasz o szkolenie młodych - masz rację, to leży od wielu wielu lat. Zawsze tak było, że do Lublina przychodziły gwiazdy z renomą, od których młode się uczyły. Teraz coś ruszyło i zaczynamy szkolenia od najmłodszych roczników. Powiedz mi co ma zrobić trener kiedy młode i perspektywiczne zawodniczki z pierwszej ligi grają piach w ekstraklasie? Chce ratować wynik meczu, chce doprowadzić do zwycięstwa? No wpuszcza te bardziej doświadczone (które też grają piach....). I kim ma zastąpić te "gwiazdy"? Nie grającymi zbyt wiele, albo gubiącymi się pod presją wyniku młodymi? No bez jaj...
  Nie bronię i nie oskarżam nikogo, absolutnie! Ani Hrupca, ani dziewczyn! Bo wina leży pośrodku. Dziewczyny mają grać i słuchać trenera. Jeżeli kondycja po treningach siada im w połowie sezonu, to znaczy, że nie są przygotowane na to, żeby grać na europejskim poziomie (obejrzyj sobie powtórki z FF w Budapeszcie). Jeżeli przyjdzie Byzdra na następny sezon, to po zajeździe i tempie gry jakie miała w Podgoricy na meczach i treningach, to ona tu będzie odpoczywać...
  Chcemy MONTEXU jak za dawnych lat? TO NIECH TAK BĘDZIE - PREZES OD RZĄDZENIA, PŁACENIA I REALIZOWANIA TRANSFERÓW -> TRENER OD SZKOLENIA, SELEKCJONOWANIA I WSKAZYWANIA ZAWODNICZEK DO TRANSFEROWANIA -> ZAWODNICZKA OD GRANIA I REALIZOWANIA ZAŁOŻEŃ TRENERA!
  Bez takich zależności zawsze będziemy średniakiem..jeżeli dziewczyna będzie się wtrącać do prowadzenia treningów, a prezes nie będzie z tym nic robił.

 • MONTEX LUBLIN napisał/a komentarz do Metraco Zagłębie - MKS Selgros. Dominacja lubinianek! "Święta wojna" dla Zagłębia

  Wszyscy wieszają psy na Hrupku...wysyłają na banicję i nie chcą go widzieć w Lublinie...Nie zamierzam go bronić, bo uważam, że to nie jest wielki trener na europejskie puchary, ale....No właśnie ale...To nie on rzuca w słupki i poprzeczki, źle podaje, albo nie łapie piłek. To nie on źle ustawia się w obronie pomimo nawoływań z ławki.
  Powiem Wam co ja zauważyłem. Przyszedł trener, który miał do prowadzenia Mistrz Polski. Zobaczył potencjał wśród młodych, chciał podkręcić te bardziej doświadczone. I co? A no gówno...Okazało się, że to lipa te mistrzynie... Trener zaczął dawać obciążenia jak na normalnym europejskim poziomie, dawał normalne treningi siłowe, dynamiczne, biegowe i taktyczne. I co się okazało? Że tym zawodowcom starczyło tlenu na 1/3 sezonu. I to nie jest wina Hrupca...Nie nie moi drodzy. To wina właśnie trenera Edka (gdzie trenowało się jak chciało, a jak się nie chciało to się nie trenowało) i wina trener koleżanki Sabiny - ich koleżeńskich relacji z zawodniczkami, odpuszczania gdy coś nie wyszło i głaskania po głowie, że będzie dobrze...No i było...na Polskę to starczało. A w Europie przegrywaliśmy z amatorkami z Włoch...
  Jeszcze raz powtarzam - nie bronię trenera, pragnę zauważyć tylko, że to nie jego wina, że Panie obraziły się na trenera bo im zafundował normalny treningowy rygor...że chciał stworzyć zespół w klubie, gdzie prezes jest od prezesowania, trener od trenowania, a zawodniczka od grania.
  I jeszcze jedno - bardzo dziwna rzecz, bo podobnie sprawa miała się z trenerem Packą. Przyszedł, wymagał, prowadził trening profesjonalnie a nie koleżeńsko i nagle się okazało, że to jednak za ciężko i zajechał dziewczyny.
  Tak to wygląda z mojej perspektywy - ok, może walnął kilka lub kilkanaście gaf trenerskich, czasami się zakręcił i walił głupotę (wycofanie bramkarki przy przewadze), ale jeszcze raz powtarzam - wydaje mi się, że od pewnego czasu komuś przestał pasować trener z ambicjami trochę wyższymi niż polska liga...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.