Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do MŚ 2014: Poznaliśmy prawdopodobny pierwszy skład Polaków na mecz z Serbią na Stadionie Narodowym

  Przewaga wzrostu zrobiła swoje, spodziewałem się tego, że Stefan będzie potrzebował na Atanasijevica wyższego bloku.
  Zatorski był super jak grał final four w Łodzi ze Skrą, on jest jakby dziki i boi się większej publiczności, a o resztę jestem spokojny.

 • szczypior0101 lubi Komentarz

  ale się uśmiałem, że Mika to zero przyjęcia :DDD

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Strzał w "10"! - redakcja SportoweFakty.pl typuje Mistrzostwa Świata 2014

  Ja mam złe przeczucia przed jutrzejszym meczem, nasza reprezentacja źle gra wokół cudacznych pomysłów. Wiem, że to było za wcześnie i grał wtedy nasz drugi garnitur, ale na Foro Italico graliśmy bardzo źle, a kilka dni wcześniej graliśmy jak równy z równym z Włochami (ich pierwszym składem) na zwykłej hali w Bari. To była ogromna różnica, a Zator może się ośmieszyć i nie będzie asekurował. Obawiam się, że znów ataki będą nam wchodziły jak w masło, a naszym będzie brak punktów odniesienia. Modlę się, byśmy nie zostali ofiarami własnego pomysłu.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Strzał w "10"! - redakcja SportoweFakty.pl typuje Mistrzostwa Świata 2014

  Widzę pan Olczyk wielki znawca - optymista, Polska wygra wszystko, Egipt czarnym koniem, który przed chwilą przegrał z Lotosem Treflem Anastasiego 4:1. Dziwią mnie takie typy, bo z tego co pamiętam ten pan publikuje zazwyczaj artykuły krytyczne co do nas. ;)

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Cel minimum to miejsce w pierwszej szóstce - rozmowa z Mirosławem Przedpełskim, prezesem PZPS

  Mówcie co chcecie, ale największym przegranym na tych mistrzostwach będzie Kubiak. Po takim fenomenalnym klubowym sezonie głupi upadek pod prysznicem i nie pokaże tego co udowodnił ośmieszając Zenit w LM. Niektórzy powiedzą, ale czego się doszukujesz, długi turniej to zagra przeciwko Kamerunowi czy Australii. Patrząc na to co prezentował w trakcie eliminacji ME przed durnym upadkiem byłby zawodnikiem, od którego byłby budowany zespół. I tak się dziwię, że Antiga przygotował Mikę. Inaczej byłoby kiepsko.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do MŚ 2014: Wszystkie miasta są gotowe na start zmagań

  Człowieku są transmisje na lajcie w necie jakości HD.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do MŚ 2014: Wszystkie miasta są gotowe na start zmagań

  No nie wiem czy przesadzam, zauważ, że Euro kopanej to rozgrywki, które zostały zorganizowane w Polsce, ale właściwie z góry było wiadome, że nic wielkiego nie osiągniemy, bardziej to była jako całkowita promocja państwa, inne państwa napędzają tą dyscyplinę, choć piłka nożna wszędzie jest numerem jeden, każdy orze jak może, liga profesjonalna wszędzie i każdy ciągnie do polepszania poziomu pomimo, że nie każdy te wyniki ma.
  Z kolei w siatkówce sami jesteśmy napędem dla tej dyscypliny, organizując takie cuda na patyku, można powiedzieć, że jest to nawet przerost formy nad treścią biorąc pod uwagę popularności siatkówki jako dyscypliny na świecie przy negatywnym zaprezentowaniu się sportowo naszej reprezentacji możemy zostać wystawieni na pośmiewisko. I świadomość naszych naszych siatkarzy gdy sobie o tym pomyślą może ich to przytłoczyć. Mi się wydaje, że przy pustych trybunach w jakiejś Japonii byłoby mniejsze ryzyko na blamaż. Nie wiem dlaczego tylu naszych działaczy i dziennikarzy a także kibiców pieje z zachwytu, że doping poniesie, zawsze ponosi naszych siatkarzy do zwycięstw i to im pomaga. Nie wydaje mi się. Dzisiaj Mika był wkurzony, Wlazły, Kubiak, pokazywano na Polsat News w czasie sesji i makijażu.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do MŚ 2014: Wszystkie miasta są gotowe na start zmagań

  Smrodek to dopiero czeka, tylko w ukryciu niczym diabeł. Choćby nie wiem jak świetnie zorganizować to jak będzie słaby wynik sportowy co nam zdarzało się ostatnio zbyt często to będzie klapa i tylko wypromujemy przez nasze pieniądze inne reprezentacje, które zaprezentują się przyzwoicie, które dotrą do tych ok. 200 państw świata i pozostaną w pamięci tylu osobom ile na pewno nie obejrzy kolejnych edycji ligi światowej przez najbliższe 5 lat.
  Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy w co się wpakowaliśmy gdy zaliczymy sportową wtopę, bo wpakowaliśmy tyle kasy w promocję i pokazania tego tylu państwom, a kolejnych mistrzostw świata na pewno żadne państwo nie zorganizuje z takim rozmachem. Możemy być zabójcą dla samego siebie, gdy wyniku nie będzie. Zorganizować mistrzostwa by potem kibicować innym reprezentacjom przychodząc z ich flagami, to dopiero może być hańba.
  Tak czy inaczej, nadal mam nadzieję, że przełamiemy to seryjne uleganie reprezentacjom, które kiedyś nam do pięt nie sięgały.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do MŚ 2014: Sprzedano ponad 500 tysięcy biletów. Polskę odwiedzą kibice nawet z Kamerunu

  Ten artykuł dla narzekaczy, którzy wypisywali, że marketing słaby i małe zainteresowanie.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Nie popadajmy znowu w skrajność. Serbowie mają zdolniejszych sportowców, którzy wcześnie zaczynają wielkie granie i w tym im nie dorównamy, my jesteśmy jakby "opóźnieni", dlatego Kurek nie czuł żadnej absolutnie żadnej rywalizacji na swoich plecach i właściwie mógł robić na boisku co chciał, a i tak rzadko bywał zmieniany, bo właściwie nie było na kogo. Dopiero jak Mika i Buszek błysnęli (dość późno) okazali się lepsi i jest szok.
  Co do słów o Winiarskim, on jest chyba najbardziej klasowym zawodnikiem w naszej reprezentacji, więc nie rozumiem za bardzo Erolla, zawodnik, który nabawił się urazu na oczach publiki na żałosnym meczu Skry - Reprezentacja jakoś w grudniu, został zniesiony z boiska, a potem nie mógł dojść do siebie i źle grał ale trwało to tylko pół roku, a w fatalnej formie znalazł pracodawcę i zgarnął fortunę w Rosji, gdzie też miał jakieś problemy, ale grał ze Spiridonovem na lajcie w szóstce prawie wszystkie mecze, a teraz gra znakomicie, Winiar jest ostoją i gra na ponad 60% skuteczności w przyjęciu i ataku. To cechuje klasowego zawodnika, ale trzeba mieć też odpowiednio poukładane w głowie by nie zejść szybko ze sceny jak np. Kurek.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  W sprawie Żygadły jest sporo absurdu, bo wszyscy wzięli to jako prawdę czyli problemy rodzinne. Czyżby? Które się nagle pojawiły dzień przed powołaniem przez Antigę szerokiego składu, gdzie i tak Guma by się znalazł? A teraz nie ma problemów na trenowanie ze swoim klubem? Niech dochodzi do siebie, a w reprezentacji na przyszły sezon ma i tak pewne miejsce w przeciwieństwie do Kurka i Bartmana, bo Zagumny odejdzie z reprezentacji, a na rozegraniu nie mamy rywalizacji, będzie Drzyzga i Żygadło. Żygadło był jeszcze w Iranie i tam nie miał problemów rodzinnych? Co do powrotu Gumy, Żygadło o tym wiedział, była mowa o przerwie na LŚ i powrocie na MŚ. Nie zapominaj, że Żygadło to był po sezonie siedzenia w domu i nic nie robienia, bo miał tak poważną kontuzję, że nie rozegrał ani jednego meczu w klubie, a Antiga wziął go by sobie po prostu potrenował i przyjechał do Wrocławia na eliminacje ME i tak przedłużył swój pobyt i miał parę wejść, które nic pozytywnego nie wnosiły. Żygadło wolał sobie spróbować potrenować i odejść by nie być ogłoszonym, że nie załapał się do składu, a on jest wyjątkowo przewrażliwiony po sprawie z Castellanim. Poza tym nawet jak wróci do formy w klubie, nie wiem czy na przyszły sezon zgodzi się na bycie tym drugim pod wodzą Antigi i ustępowaniu Fabianowi, będzie mu się znowu kojarzyło z sytuacją za czasów Castellaniego, on chce być pierwszy raczej, dlatego Anastasi stawiał na niego w ciemno.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Mi się podoba twoja postawa, która nie obraża właściwie nikogo, piszesz na złość hurraoptymistom, jakby zapomnieli, że nasza reprezentacja przegrała i to nie jakoś po walce tylko w zawstydzającym stylu olimpiadę i calutki rok 2013.
  Jest jeszcze taka różnica, że inne reprezentacje, nawet te średniaki jak Francja, Bułgaria nas dogoniły potencjałem [!]. A nawet Niemcy. Spójrzcie w jakich klubach grają, coraz to lepszych co musi procentować w reprezentacji, niestety. U nas Mika i Buszek - dwaj dopiero czekają na wielkie granie w większych klubach/w trudniejszej lidze. Poza tym Serbowie to wyjątkowo naród uzdolniony sportowo, jak ktoś oglądał jeden z odcinków magazynu na Polsacie Sport, jeden gość zrobił analizę, że Serbowie bardzo wcześnie rozpoczynają wielkie granie, co potem procentuje w przyszłości, a u nas Buszek 27 lat jest traktowany jako odkrycie.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Jaka jest gwarancja, że Mariusz wytrzyma całe mistrzostwa świata jak on zagrał zaledwie kilka setów przed nimi, a miało być inaczej? Ja sobie nie wyobrażam wygranie meczu z Konarskim, a ty sobie zapamiętaj MOJE SŁOWA. Jakbyś nie zauważył, ja przyjmuję postawę krytyczną, ale nie oskarżającą Antigę, czyli dość specyficzną dla takich jak ty i dla krytykantów Antigi, bo dla naszego społeczeństwa jest albo czarne albo białe, bo Antiga dla mnie wykonał super pracę i skorygował błędy Anastasiego, teraz tylko i wyłącznie wszystko leży po stronie zawodników, że przegrywają mecze z Kanadami, Bułgarami (znowu), ci którzy zostali wybrani, a zostali najlepsi jak na złość wszystkim co ujadają, że Stefan pozbył się najlepszych, bo jest zupełnie odwrotnie.
  Teraz pytanie jak sobie poradzą zawodnicy? I tutaj jest problem, bo ja tak realnie na nic wielkiego nie liczę. Weź pod uwagę, że inne reprezentacje zgrywają się latami, a my się dziwimy, że oni pewnie mówią o medalu, a te medale przecież wygrywają notorycznie z jakiegokolwiek kruszcu, ważne że medal w przeciwieństwie do nas jak np. Włosi, Brazylia. Każdy na nich narzekał, a oni i tak kończyli z medalem a u nas kończy się to znowu zmianą trenera. Stefan wymienił na inny, lepszy model trzon, który naprzegrywał chyba nam dość, ale zostali też zawodnicy, którzy też nie mogli znaleźć sposobu na wygrywanie i się frustrowali, a z których nie dało się zrezygnować, bo doszli do formy, mają doświadczenie jakiego nie ma nikt, jak Winiarski czy Zagumny, Ignaczak, nie wiem czy mają mentalność zwycięscy i to co się wydarzyło w ostatnich latach czyli seryjnie przegrywane imprezy nie zostały im psychice, Mika i Buszek czy Drzyzga nie wiem czy się nie spalą, bo prezentują się przyzwoicie. Jak przegramy to ludzie rzucą się na Antigę, że nie powołał Bartmana, Żygadły czy Kurka, ja który nie nastawiałem się na coś wielkiego tym bardziej nie będę się upominał po zawodników, którzy by tylko zaszkodzili (sportowo!), ich popisy już widzieliśmy za AA, dość. Zwalnianie Antigi po nawet sromotnej porażce nie ma sensu, trzeba czekać latami by się zgrywali.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Ty za to się udzielasz mało, a źle. Daj dowód na to, że Antiga skłócił zespół. Co ty gadasz, Woronkov to jest autorytet po przegranym meczu? Anastasi sam powiedział, ze miał z Kurkiem problemy, nie dawał sobie z nim rady i nagle Antiga też? To w Kurku wina i tylko w nim, gdzie w klubach akurat po przeciętnych sezonach zaczął być słaby w reprezentacji. Wszyscy dochodzą do formy, a ten nie i jeszcze się frustruje. Próbujesz ludziom wcisnąć takie kity, że wszyscy się uwzięli na biednego Bartusia. On może wrócić do stanu jak za dawnych lat, albo już nic już z niego nie będzie, tylko przecięty grajek.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Jak dla mnie Żygadło, Bartman mogą zmienić obywatelstwo i grać dla innej reprezentacji o ile ich gdzieś przyjmą. Kurka też się można pozbyć jak na następny sezon będzie taki słaby.
  Skończ swoją propagandę, bo nie w tym rzecz by osłabić reprezentację, a takie gadanie jest nic nie warte, wykaż to że brakuje tych zawodników. Nikt nie potrzebuje na ten moment gorszej wersji Miki, gorszej wersji Konarskiego i rozgrywającego przewidywalnego, lecz Żygadło to na przyszły sezon na pewno się załapie, gdy Zagumny zakończy karierę reprezentacyjną.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Trzeba się modlić o kończenie pierwszych akcji. Jeśli tego nie będzie to leżymy.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Daj sobie siana, a Kurek to nie popełnia błędów jak amator, koń by się uśmiał, co to za przyjmujący bez żadnego przyjęcia choćby na poziomie przeciętnym? Dostawca punktów dla przeciwnika!
  Jedyne co jest dyskusyjne i może masz trochę racji ze stawiania ślepo na Zatorskiego (sprawa podobna do tej ze stawianiem na Konarskiego kosztem Boćka). Nie przepadam za Igłą, nie podoba mi się gadanie, że podskakuje i podrywa zespół do walki przez jego "fanów", bo tak naprawdę nic to nie wnosi, ale różnica jest jedna jakże ważna. Ignaczak potrafi ASEKUROWAĆ piłkę po czapach jakie dostają pod nogi nasze młoty na trudnych wystawach, Ignaczak potrafi wybronić piłkę nawet głową ze stóp swojego kolegi, pilnuje wszystko czego Zatorski nie potrafi, bo traktuje siebie jako indywidualność gdzie w przyjęciu silnych zagrywek z wyskoku jest perfekcyjny, a zachowuje się jakby się bał piłki, gdy atakujący kolega jest w opałach. Nie mylić to z jakąś daleką obroną po ataku przeciwnika, gdzie ani Ignaczak ani Zatorski wyczuciem nie grzeszą, bo dość często nie bronią prostych piłek po atakach młotów przeciwnika jak np. Sokolova. Ignaczak potrafi po prostu przewidzieć zło gdy my atakujemy, jak mecz z Ruskimi to się uśmiałem, Konarski same czapy a Ignaczak pod nim jak mama pod swoim synkiem. Jeśli Zator wyjdzie na mecz z Serbami to jednego można być pewnym - nie będziemy mieli możliwości wyprowadzania ataku, jest czapa u nas i piłka spada na ziemię.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Faktycznie nieobecność Kurka i Bartmana bardzo widoczna, co widać po zdobyczach punktowych, koń by się uśmiał!
  Mika to lepsza wersja Kurka, bo notuje tyle oczek ze skrzydła co Kurek i do tego dokłada perfekcyjne przyjęcie, a Kurek go nie posiada. Bartman to jeszcze gorsza wersja Konarskiego, poza tym on już nie jest atakującym i w przyszłym sezonie będzie Antiga go kwalifikował w swoim wyborze/rozpatrywaniu go pod kątem przyjmującego w JW, a na przyjęciu mamy BAJKĘ. Jedyne z czym trzeba się zgodzić to brak Boćka, bo Konarski to dostał się na drugiego chyba dzięki znajomościom z Antigą z klubu bydgoskiego.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Wlazły zdobył 10 punktów. Dlaczego redakcja to teraz edytowała, a wstawiła puste? Marna prowokacja. ;]

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Z Kanadyjczykami przegrać? To co będzie z Serbią na narodowym?
  Znowu szklany Wlazły nie grał? A tak w ogóle niech mi ktoś spróbuje ponarzekać na Mikę... Kolejny sparing gdzie zdobywa najwięcej punktów w zespole. Na razie wychodzi na to, że skrzydła to ostatnie punkty do ponarzekania. Nie mamy ataku, a znając Wlazłego znów się gdzieś przewróci, coś mu strzyknie i będzie grał Konarski tylko 12 punktów jak na atakującego to dramat - czyli najgorsze co może być. Wystarczy porównać, że Mika musiał nastukać 15 punktów ze skrzydła, a Schmitt 17...

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Łukasz Żygadło: Bardzo chciałem wrócić do Trentino

  Bla bla bla, Mika kiepsko? Dziś z Kanadyjczykami najlepszy w zespole - 17 punktów. Z Rosjanami było podobnie, na przyjęciu miazga. ;) Trudno przyjąć do siebie i zaakceptować, że Mika wygryzł Kurka i jest na ten moment lepszy?
  O ile Żygadło będzie miał na przyszły sezon po odejściu Zagumnego pewne miejsce w składzie, bo właściwie rozgrywającego alternatywy dla Drzyzgi nie ma, gdy Guma odejdzie po MŚ, o tyle Kurek będzie miał identyczną rywalizację w następnym sezonie na przyjęciu co teraz, czyli tak samo ciężko by się przebić, o ile ją w ogóle podejmie po słowach "już nigdy u ciebie nie zagram".

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Siatkarscy emigranci na Mistrzostwach Świata 2014

  I co z tego, że Zaystev się tam urodził? Ale jest emigrantem, jego rodzice emigrowali, a on nie ma w sobie włoskiej krwi, powinien zostać tutaj dopisany. Baranowicz na przykład to inna bajka, bo jest z mieszanego małżeństwa ojciec Polak, matka Włoszka.

 • szczypior0101 napisał/a komentarz do Skradziono puchary dla siatkarskich mistrzów i mistrzyń świata!

  Tak jak Niemcy ukradli złoto twoim dziadkom.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.