enter - lubi

 • enter lubi Komentarz

  Jest jakiś sens puszczać IKSa? Niech jedzie Rydlewski resztę meczu, nawet jak ma przywieźć same zera, to finalnie wyjdzie tyle samo co kończący "karierę" Igor.

 • enter lubi Komentarz

  Chyba mu odbiło po tym przypadkowym tytule IMP. Pan gwiazda teraz wiecznie niezadowolony, tak jak ktoś napisał wcześniej, za mało kasy, za mało mechaników, a kto ma za to wszystko płacić? No najlepiej żeby Woźniak miał w swoim boksie 5 ludzi "do usług" a za wszystko oczywiście niech płaci klub. Zajmij się Szymuś wychowaniem córeczek i daj sobie spokój z żużlem skoro to taki niebezpieczny sport. Po co narażać je że pewnego dnia tata może nie przeczytać bajki na dobranoc?

 • enter lubi Komentarz

  Skur... zarobil kosmiczne pieniadze dzieki polskiej lidze. Tak by pracowal w fabryce do konca zycia. I co? Liga ma problemy to sie okazuje, ze oni wszyscy sa wuj warci! Zero honoru.

 • enter lubi Komentarz

  Co powiedzial drabik sasiadce mieszajac bigos... my dotarlismy do tej informacji jako pierwsi.

 • enter lubi Komentarz

  Nie kupujcie biletów na mecze kopaczy. Tylko brak kasy za boli i zmusi do myślenia co jest nie tak.

 • enter lubi Komentarz

  Byłem na tym meczu i miałem ochotę wyjść mniej więcej w połowie. I nie mam tu na myśli wyniku, bo obstawiałem 47:43. Nie spodziewałem się niczego więcej. Ale trudno się ogląda mecz, w którym program można wypełniać po wyjściu zawodników z pierwszego łuku. Ścigania tyle co w szachach. Jeśli to Chomski schrzanił sprawę, to powinien dostać ostro po głowie. Antyżużel w finale ligi to wstyd.

 • enter lubi Komentarz

  Panie Zdunek, długi spłacone ? Oczywiście wszystkie, bez redukcji wymuszonej ugodą ? Nie ? Bo wie Pan, ja tam jakoś nie wierzę że Wybrzeże zostało tak zadłużone bez Pana wiedzy. W końcu był Pan głównym sponsorem, szefem rady nadzorczej, więc musiał Pan wiedzieć. Dowodów na to żadnych nie mam, ale na pewno Pan wiedział.
  Więc co Panie Zdunek, mogę zasugerować że jest Pan złodziejem ?

 • enter lubi Komentarz

  Frątczak zostanie w Toruniu, a co on może robić innego w życiu? Wątpię, żeby interesowała go zwykła praca jak może robić coś ciekawego, gdzie jest adrenalina i wyzwania.

 • enter lubi Komentarz

  1/ parada gęsiorów nie przyciągnie nowych i w końcu zanudzi starych kibiców ...
  ja od lat "uczęszczam" na mecze z przyzwyczajenia, z obowiązku, z rozpędu ...
  .
  2/ nasz świeżo obwołany "mistrzem przygotowania toru" Jasiek Stachyra przez lata toru do walki przygotować nie umiał albo mu kazano robić tą nudną rzeźnię bo niby "pasuje naszym" ...
  .
  3/ ten cały cyrk z tym :
  kto pierwszy się spasuje ,
  kto dobierze najlepsze zębatki/dysze/kąty zapłonu itp. pierduły które nikogo oprócz teamów , kompletnie nie obchodzą
  kto pierwszy wyjdzie z pierwszego łuku bo potem to już będzie tylko powiększał przewagę
  ...przestaje mieć jakikolwiek sens .
  .
  sam Dudek powiedział : "teraz żużel to loteria " ...
  .
  4/ ja bym chciał żeby decydujący wpływ na wynik miał indywidualny poziom sportowy zawodnika a nie lepiej dobrane zębatki - bo to robi się bezsensowne ...
  .
  5/ może wyeliminować po kolei elementy "zmienne" - np. na początek , zrobić stałe przełożenia - żeby przynajmniej 1 możliwość żonglerki wyeliminować ...
  .
  może bredzę ale coś z tym bezsensownym wyścigiem technologicznym trzeba zrobić bo jego wpływ na widowiskowość biegów jest negatywny ...

 • enter lubi Komentarz

  A silniki że sobą do Rybnika zabraliście? Czy jeździliście na samych ramach? :)

 • enter lubi Komentarz

  Bartek żeby dostać choćby żółtą kartkę, to musiałby pijany traktorem przejechać sędziego w ciąży ;)

 • enter lubi Komentarz

  Paweł moze i miał trochę racji bo mógł jechać w 11 wyścig a za Iversana młody Holder. Ale jedno co zasługuje na zenade to zachowanie Pawła i przed kamerami i w stosunku do kibiców. Po meczu jako jedyny nie wyszedł podziękować za doping. Gwiazdeczka wielka i snob sie z niego zrobił. Nie dosyć że nie przygotował sie do meczu i silnik byl gdzieś w Niemczech to wyniki go nie bronią. Po za jednym meczem ze Spartą jedzie dno wszędzie.Nawet indywidualnie. Więcej pokory Paweł i więcej pracy a nie aktorzenia i reklamowania bidonków monstera czy innych takich.

 • enter lubi Komentarz

  DANKIEWICZ dla ciebie jest niebezpiecznie nawet jak w kiblu spuszczasz wodę , zastanawiające jest skąd się biorą takie chodzące mameje ....

 • enter lubi Komentarz

  Stepiewski ..juz pewnie podpisał z Olsenem..umowę..kasa musi się zgadzać.i nawet jakby wynaleziono 500 razy tańszy i skuteczniejszy sposób..to zawsze będzie miał jakieś ale..

 • enter lubi Komentarz

  Gaj powinien zamilknąć. Budżet ponad 10 mln i problemy z utrzymaniem. Mistrzostwo świata...

 • enter lubi Komentarz

  krzystyniak nie trawi Torunia od czasów gdy go Żabiałowicz objeżdżał go jak chciał i kiedy chciał

 • enter lubi Komentarz

  Może zabrzmi to bardzo podniośle i "ku pokrzepieniu serc" ale czy żyjący powstańcy '44 dostaja rentę 4tysie? Ludzie ryzykowali życie w walce o miasto/kraj i nie robili tego dla sławy czy żeby pokazać się na Fejsie lub bo taka mają pasje postrzelać do ludzi! Jest tak, że przeważnie maja skraj nędzy i tylko przed rocznica władze sobie o nich przypominają sadzając ich w pierwszych rzędach uroczystości. Jak już dawać renty za zasługi to w tym przypadku wychodzi na to że są ludzie gorszego sortu.

 • enter lubi Komentarz

  Kostek musiał odejść bo nie trzymał się dyscypliny budżetowej. Jego wydatki na taśmę klejącą zagrażały płynności finansowej KST ;)

 • enter lubi Komentarz

  ,,Jeśli buntownicy nie odpuszczą, wówczas liga(...)z działaczami klubowymi poszuka 17 zawodników by liga mogła wystartować.,, Ja rozumie, ze kibicow tez zalatwi Ekstraliga i przywiezie z innych lig? Troche mam dosc, ze w tym kraju kazdy kto znajduje sie przy jakimkolwiek korycie zna tylko silowy sposob na wprowadzenie nowych porzadkow. Czy wariant wypie..nia wszystkich, ktorzy probuja wprowadzic ,,niewolniczy,, regulamin dla pracujacych ludzi w razie przegranej pomyslodawcow, wchodzi w rachube? Czy moga sobie do woli traktowac ludzi jak pionki bez zadnych konsekwencji? ,,Jednak Ekstraliga jest gotowa stawić czoła protestującym gwiazdom. Mówi im, że nie ma przymusu jazdy w Polsce.,, Nazwiska!! Kazdego kto pod tym sie podpisuje i popiera! Co znaczy, ze nie ma przymusu jazdy w Polsce? Dla kogo ta liga jezdzi? Kto za bilety placi? Czy ci pozal sie Boze dzialacze mysla, ze ligi nie bedzie, a ich ,,klub,, pozostanie? Nagarneli kasy i teraz mysla, ze rok przerwy im nie straszny. Zarobia jeszcze na GP itp. Jako kibic zycze sobie by jesli zawodnicy miazdzaco wygraja z chorymi rewolucjonistami dzis nazywajacych sie Ekstraliga dzialaczami, zostali zmieceni z wygodnych posad, ktore kompletnie pomieszaly im rozum.

 • enter lubi Komentarz

  Do oktogonu sie wchodzi. Z oktogonu sie wychodzi. Jak mozna napisac ze wyszla do oktogonu. Polska jezyk trudna jezyk.