• enter

  ale zaraz,zaraz,może dowiemy w jakim stanie jest Darcy? nie wiem w jakim celu mam wpłacać!!!

 • enter

  Uraz Cegły,a Warda,to dwa inne światy niestety.Cegła miał uszkodzony rdzeń,i to niżej,Darcy niestety ma przerwany,nie chce nikomu odbierać nadziei,ale niestety na dzień dzisiejszy,nie ma na świecie nikogo kto potrafi przerwany rdzeń złączyć skutecznie.To bardzo przykre,ale niestety prawdziwe.Taki niestety to sport,bardzo niebezpieczny.Trzymaj sie Darcy.

 • enter

  Nie chce mi się czytać wypowiedzi tego kretyna,ten gość wcale nie jarzy o co chodzi

 • enter

  Następny bredzący nieudacznik Krzyżaniak,nie ma pojęcia o taktyce,wiecznie zdziwiona gęba,W Grudziądzu tor specyficzny,Z lesznem na MA baty,też specyficzny,W Rzeszowie też baty,tor specyficzny,no qrw....jasna,to gdzie te normalne tory?

  • Z oddali Enter racja. Ja mam jeszcze jeden wniosek. Biednemu Pawełkowi nikt nie powiedział, że w Grudziądzu tor twardy i uboższy o tę wiedzę, pojechał bez obciachu. Te play-offy to nagroda dla drużyny za fundowaną kibicom mizerię. Z drugiej strony, do play-offów wchodzę 4 najlepsze drużyny części zasadniczej. Może się Aniołom pofarci, wleją z bonusem Tarnowowi u siebie i w finale polegną w dwumeczu z UL? Styl może nieimponujący, może więcej szczęścia niż roz... wróć umiejętności, ale pompując przez kilka poprzednich lat kasę jak w bezdenną studnię, efekty przy dużo skromniejszym budżecie, zbliżone...

 • enter

  CZyli sędzia w każdej chwili może wykluczyć zawodnika za byle co z zawodów,qrwa,przecież to nie Bóg,rzygać się chce powoli na to co siędzieje w tym sporcie

 • enter

  Ludzie,regulamin musi być równy dla wszystkich,nie róbcie z pięknego sportu,Polskiego sejmu,gdzie banda ma inne prawa,jak zwykły obywatel.Jeżeli złamał regulamin musi ponieść konsekwencje,czego mu nie życzę,ale nie może być tak,że Ward cierpliwie czeka,i nie startował w żadnych zawodach,a Dudek startował,złamał regulamin,i udaje sam on,jak i cały klub że nie wiedza o co chodzi.Za błędy się niestety płaci,dotyczy to wszystkich.