Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fugas lubi Komentarz

  Dokładnie, do luksusów ludzie zawsze szybko się przyzwyczajają... Tak szczerze to nie rozumiem tych wszystkich lamentów dotyczących słabszych występów naszych sportowców, przecież to jest sezon POOLIMPIJSKI. Jeśli ktoś siedzi w temacie sportów już jakiś czas to powinien wiedzieć, że obniżka formy po sezonie olimpijskim nie jest niczym nadzwyczajnym. Takie rzeczy się zdarzają. Część sportowców w ogóle rezygnuje ze startów i robi sobie wolne przez cały sezon, inni wybierają poszczególne zawody i tylko w nich biorą udział. Oczywiście jest też grupa tych ambitnych, którzy przez cały czas utrzymują wysoki poziom, jak chociażby Bjoergen w biegach czy Fourcade w biathlonie, ale chodzi mi o to, że nie ma co sobie włosów wyrywać z powodu spadku formy u Kowalczyk - odpocznie porządnie, to może i motywacja do dalszych treningów wróci, a razem z tym i wyniki.

 • fugas napisał/a komentarz do Prezes Rosyjskiej Federacji Tenisa zakwestionował płeć Venus i Sereny Williams

  Jak tak samo myślę jak on ,i mam mózg, i mam prawo mówić to co myślę bo tak odbieram to co widzę. A, że widać to co widać to trzeba raczej zastanowić nad tym, dlaczego tyle osób tak to widzi a nie ich obrażać. Bo skoro tyle osób tak to widzi to coś jednak musi być na rzeczy.

 • fugas lubi Komentarz

  Kuchennymi drzwiami, tylko ciekaw jestem dlaczego nie kolejna drużyna z Oceanii skoro to Australia wypadła.

 • fugas napisał/a komentarz do Przegrali walkę o awans z Polską, ale pojadą do Kataru. Niemcy z dziką kartą na MŚ 2015

  Bo mają plecy

 • fugas napisał/a komentarz do WTA Katowice: Vinci gra o ćwierćfinał, w deblu wystąpią Jans-Ignacik oraz Kania

  A ja jestem wściekły na tego który wymyślił kolor kortu. Na nim , po prostu, nie widać piłki i zamiast oglądać mecz z przykrością przełączam na inny kanał tv. Nie wiem , może o to chodziło, żeby nie oglądać w tv tylko udać się na korty. Tym wszystkim nowatorom radzę najpierw dobrze się zastanowić co robią i dla kogo, bo jeżeli jakiś kolor jest modny to nie znaczy , że można nim malować wszystko co się da- i jajka i sztachety.

 • fugas napisał/a komentarz do Czterech mistrzów polata w Harrachowie

  Ja stawiam na Stocha- to byłby idealny finał PŚ

 • fugas napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Jesteś żałosny , że nie powiem gorszego słowa- bo Ty na nie na pewno zasługujesz w 100 %

 • fugas napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Jesteśmy z Tobą Justynko - bez względu na to co zrobisz i jaki wynik osiągniesz- pełen szacunek dla Ciebie i Twojej postawy. Tych "specjalistów" po prostu olej- nie warto o nich nawet wspominać. Oni nic nie znaczą - Ty już pokazałaś jak się walczy bez "astmy" i różnych koksów. Pozdrowienia od wszystkich fanów.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.