Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • iv3rson napisał/a komentarz do Marek Cieślak nie zmienia zdania na temat Wybrzeża. "Jedna jaskółka wiosny nie czyni"

    "Wygrana Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk nad toruńskim Unibaksem przez większość ekspertów została określona mianem największej sensacji pierwszej kolejki w ENEA Ekstralidze."
    Proszę o komentarz autora tego pięknego zdania :) Większość ekspertów ? Czyli co najmniej jeden z nich uważa co innego ?? To chyba lepiej zrezygnować z tego eksperta, swoją drogą chciałbym go poznać ;) poza tym "największa sensacja pierwszej kolejki" tu też się nieźle uśmiałem ;) były 4 mecze w pierwszej kolejce, nie licząc niższych lig i to rzeczywiście jest sensacja tej jednej ? rozumiem rozmach tego stwierdzeni jeżeli chodziłoby o sensację ostatniej dekady, ale nie tej jednej kolejki. Gratuluję wybraźni !!! :)

  • iv3rson napisał/a komentarz do ATP Memphis: Michał Przysiężny przegrał 12 z 13 końcowych gemów i odpadł z turnieju

    Aż musiałem założyć tu konto...bo czegoś takiego dawno nie widziałem, o ile w ogóle... To co zrobił Ołówek to jakaś masakra !!! Przegrał podwójnie wygrany mecz, bo i wygrał 1 seta i miał od razu przełamanie na otwarcie 2...a potem katastrofa i wstyd dla polskiego tenisa... dobrze że to było tak późno i mało kto zapewne oglądał, zarówno transmisję online jak i na żywo (nie było słychać zbyt wielu kibiców).... Michał, wstydź się...dla honoru mogłeś przynajmniej przerwać to żenujące widowisko i poddać mecz. Ja wierny kibic polaków musiałem "to coś" oglądać... Już nie mówiąc z kim przegrał, amerykańskim dziadziem-karakanem...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.