volley-fanka - lubi

 • volley-fanka lubi Komentarz

  trzeba oddać ,Włoszki grają super zawody a gra sprawia im wiele radości

 • volley-fanka lubi Komentarz

  Kaśkę Skowrońska do Chemika ! :D

 • volley-fanka lubi Komentarz

  Makowski zawalił odpuszczając swój projekt przed eliminacjami MŚ. Młode zawodniczki na pewno poczuły żal a te starsze, doświadczone nie wiele zdziałały a tylko atmosfera całkiem siadła. Na dziś trzeba zrezygnować z wszystkich zawodniczek które trochę chcą grać w reprezentacji, ale może nie zawsze, a może w przyszłym sezonie bo tylko psują atmosferę i psują te młode pełne zapału dziewczyny. Mamy system szkolenia, w OL pomału tworzą się zespoły z niższym budżetem bazujące na młodzieży więc napływ będzie. Reprezentację trzeba zbudować praktycznie od zera, wtedy jest szansa wykorzenić to gwiazdorzenie siatkarek.

 • volley-fanka lubi Komentarz

  Nie, chodzi mi o to że Makowski miał od Przedpelskiego wolną rękę i opalony z taką opinią się przecież nie krył dlatego nie rozumiem zasłaniania go naciskiem na sukces, zwłaszcza że przez dwa lata pracy żadnych sukcesów nie było a o zwolnieniu nie było mowy.To był jak mówisz niewypał i nieporozumienie.Powołać na turniej zawodniczki bez formy, bo są doświadczone i kiedyś ze sobą grały, to też nieporozumienie.DLatego myslałam że po braku awansu przestanie powoływać ligowe średniaki i zacznie grać młodymi.

 • volley-fanka lubi Komentarz

  sie nie znam to moge chyba zapytac bo tylu tu specow: 1. Kilka razy dzialacze zwiazkowi wraz ocw z prezesem powtarzalo, ze Makowski ma wolna reke i NIE BEDZIE ROZLICZANY Z WYNIKOW bo MA BUDOWAC NOWA ODMLODZONA i PERSPEKTYWICZNA REPREZENTACJE.
  Pytanie: to faktycznie musial grac w WGP "starymi" czy nie musial?
  2. Czy oprocz pomyslu z dwiema atakuajcymi znacie jakies inne propozycje co do ustawienia zespolu przez Makowskiego?
  3. Ogrywal mlode w LE?
  pol seta...dwa mecze przerwy i CALY set..sie ograla, ze hej.. albo hmm 5 tygodni i CALE 3 minuty na boisku..ta tez sie ograla....
  ajj przepraszam..mlode i LE ogrywanie z elita siatkarska ...nie no Niemki ..czesciowo..chyba..no moze..eeee i ...no ... sie ograly
  4. eliminacje do MS..a ktos bronil zawalczyc o przelozenie kolejki czy dwoch zeby sie moc przygotac do imprezy ktorej wyniki rzutuja na rank przez nastepne lata..o ograniu zespolu , kontakcie z najlepszymi zawodniczkami i trenerami nie wspominajac..

  Makowski OD LAT jest w tym srodowisku i DOSKONALE znal realia. Mnie tez sie one nie podobaja to i trenerem nie jestem ( co widac, slychac..i czuc?)
  Ile razy mozna wciskac bzdety- nie mial kim grac? Zawodniczki zaczely hurtowo odmwiac dopiero kiedy sie okazlo jak prowadzi zespol Makowski, a nie bo mialy fochy.
  ***
  Zle i haotycznie prowadzil reprezentacje, nie mial spojnego pomyslu jak wprowadzac nowe zawodniczki, nie istanial zaden plan na lata.
  Jesli sie myle to niech do chol...ry mnie ktos oswieci i pokaze sklad reprezentacji po dwoch latach pracy trenera Makowskiego.
  Tylko nie pchac sie za bardzo.
  ***
  niezly trener klubowy ( nie palic sie z ta bydzia bo juz ja raz spuscil do 1 ligi..ahh zamknieta..no to moze nie spadnie..)
  ale z repra zawalil totalnie
  ***
  Muchomorek [*]

 • volley-fanka lubi Komentarz

  Jakie to polskie gdy pan Piotr był na stanowisku to każdy zgadzał że to obecnie największy grabarz polskiej siatkówki. A teraz gdy pan Makowski zachował się honorowo ( szkoda że tak późno ) robi się z niego męczennika umęczonego przez okrutne siatkarki trenera ( bogu ducha winnego ) najwyższej klasy.

 • volley-fanka lubi Komentarz

  Nareszcie. Dawno powinien wylecieć na wycieraczce. Ktoś zna jakiś sukces tego trenera, nawet mini mini sukcesik? Nie? Tak myślałem.