Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gaston60 lubi Komentarz

  Holendrzy, dzisiaj moralnie mało znaczą, guzik mnie obchodzi co uważają. Niech się zajmą sobą, jest naprawdę czym.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gaston60 lubi Komentarz

  Obwinianie organizatorów to mocne przegięcie,Na Tour De France, czy Giro d'Italia wiele jest etapów kończących się zjazdem .Oby Fabio z tego wyszedł.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Ćpuny, prostytutki to wszystko holenderskie aż do cna. Siedźcie cicho bierzcie, wciągające, palcie jak wam jakiś jeszcze kościół został to go na bazar czy inne coś zamienię. Od Polski trzymajcie się daleko. Możecie zmieniać nazwę jeszcze i tysiąc razy ale czy panna określi się mianem prostytutki, kurtyzany czy damy do towarzystwa to dalej poza stanie ta sama dz....

 • gaston60 lubi Komentarz

  Ale w czym problem? Tak się wydzierają aktywiści i ideolodzy LGBT, że mamy 56 płci. To proszę bardzo. Niech zakładają własne ligi i drużyny. Dlaczego to hetero mają się zastanawiać jak rozwiązywać ich problemy?

 • gaston60 lubi Komentarz

  Świat na głowie postawiony...

 • gaston60 lubi Komentarz

  Jakie to dziwne i niesprawiedliwe, ale też typowe.
  80 letni dziadek żyjący od kilkudziesięciu lat cieplutko w Belgii i oderwany od polskiej codzienności, wybiera młodym ludziom w Polsce władze, z którą ta będzie żyć na codzień.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Ojej Kadra ma zgrupowanie Lubanski Rudy Boniek fachowcy od spraw POLSKI.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Lubański nie czytaj Niemieckiej prasy i nie słuchaj Gebelsowskiej propagandy ,po drugie trzeba żyć w Polsce i wtedy komentować

 • gaston60 lubi Komentarz

  Lepsza Polska to znaczy jaka?Musisz się określić kobieto na kogo chcesz głosować, bo internauci już wiedzą ale nie kumaci jeszcze nie !!!!Chcesz powrotu komuny do władzy? gdzie uniewinnia się przestępców przejeżdżających ludzi na pasach dla pieszych?Chcesz Polski w której najwyższe stanowiska w państwie obejmują ludzie posiadający kilka paszportów i nie wiadomo jakie i kogo interesy reprezentują????Chcesz Polski w której sądownicza demokracja zezwala na czasowe zniewolenie ze względu na polityczne poglądy a lewicowy zachód jeszcze temu przyklaskuje?Czy chcesz Polski w której dba się o RODZINĘ i EMERYTÓW?????Jesteś rozpoznawalną osobą ,więc wypadałoby się określić a nie unikać odpowiedzi....

 • gaston60 lubi Komentarz

  Jeżeli Mann wróci to co to oznaczałoby dla mnie, wolność (sic!)? A może tylko stękanie w głośnikach? A tak a propos piękna to siatkarki mają męskie nogi. To od tych podskoków. To pewnie stąd ta samotność i zgorzkniałość.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Czytam Freuda i Junga. Jak jestem mądra hihihi. No i "Małego księcia " żebym chociaż coś powierzchownie zrozumiała.

 • gaston60 lubi Komentarz

  @gkm38
  Napisz nam jeszcze w jakim celu komuniści założyli TVP. I czy coś się w tej kwestii zmieniło.
  Tak dla równowagi.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Ludzie! co was obchodzą jacyś celebryci (nawet jeśli to dobrzy aktorzy czy sportowcy); macie swoje życie i sami sobie odpowiedzcie która Polska jest dla was lepsza; czy ta z lat 2007-2015 w której pieniądze były ale tylko dla tzw.elit i złodziei a dla zwykłych ludzi - jak to trafnie określił Rostowski - "piniendzy nie ma i nie bendzie" ; czy Polska z lat 2015-2020 w której jest dużo do zrobienia ale która dba zarówno o najmłodszych (500+, 300+) jak rownież o najstarszych (13 emerytura, darmowe leki po 70 roku życia)

  dokonajcie mądrego wyboru

 • gaston60 lubi Komentarz

  Czyżby liczyła na program w TVNie . Trzeba naszczekać ....

 • gaston60 lubi Komentarz

  piłkarzyna K.W. - intelektualista warszawski z wykształceniem podstawowym; celebryta z blokowisk warszawskiej Pragi; przyjaciel alkoholu; ubierający się stylowo na żulika...obrażający rolników i mieszkańców wsi...w sam raz autorytet na dla Sportowych Faktów. xD

 • gaston60 lubi Komentarz

  Myślenie idioty - "Nie idę, bo nie ma mojego kandydata. W takiej sytuacji mogę zacytować powiedzenie, że to jak wybór między dżumą a cholerą. A ja nie chcę chorować, chcę być zdrowy. A nawet gdybym się wybrał, bo tak wypada, bo frekwencja, bo trzeba uczestniczyć i tak dalej, to przekreślę obu kandydatów". Piłka mu za bardzo obiła ten pusty łeb.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Twierdzi, że gdyby nie partyjna wojna, to Polacy chętniej chodziliby na wybory.Właśnie ten spór spowodował że frekwencja w tych wyborach była najwyższa w historii.

 • gaston60 lubi Komentarz

  A My zrobimy z kolei przeciwnie do Pana ... Bo My zwykła podstawówka ze wsi i bez studiów ... Za to zakorzeniona w cywilizacji łacińskiej a więc grecka filozofia, rzymskie prawo i chrześcijański duch .. Jednym słowem BÓG HONOR i OJCZYZNA

 • gaston60 lubi Komentarz

  A podobno Boniek uchodził za inteligentnego faceta teraz mam. wątpliwości.. Panie Boniek miej sobie zdanie jakie chcesz nie to jest Pana problemem. Mógłby Pan wyjść i oficjalnie poprzeć Trzaskowskigo i też nic by się nie STAŁO nikt nie miałby do Pana pretensji tak jak nikt nie ma pretensji do Włodka Lubańskiego. Pan obraził miliony obywateli a w Pana ślady poszedł prymityw Kowalczyk który poszedł jeszcze dalej niż Pan w pogardzie do inaczej myślących. Jeśli Pan tego nie rozumie to źle o Panu świadczy

 • gaston60 lubi Komentarz

  Kolejny polityczny bełkot... Ale ten portal zszedł na psy...

 • gaston60 lubi Komentarz

  Sportowe te fakty. Faktycznie. Trzeba stąd uciekać bo się ideologicznie bardzo zrobiło.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Gdyby Pan Papke miał w głowie trochę oleju a nie papkę to może nie dałby się wpuszczać ochoczo w POlityczne maliny. A gdyby dodatkowo wyszukał sobie na necie info o skutkach ubocznych szczepionek i chociażby jaka jest korelacja między szczepionką na grypę a przebiegiem i śmiertelnością na COVD-19 to by nie kompromitował się.

 • gaston60 lubi Komentarz

  Myślałem że siatkarze to inteligentni ludzie a okazuje się ze niektórzy są na poziomie pięściarza Szpilki

 • gaston60 lubi Komentarz

  A może by tak dla odmiany jakiś artykuł o siatkówce w dziale SIATKÓWKA. Było by miło.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.