• Crossover Step: Los "bezdachowców"

  Osoba, która trafiła na ten felieton, przyciągnięta tytułem wskazującym na recenzję jednego z najnowszych kabrioletów Porshe, czy innych znanych marek samochodów z otwieranym dachem, może czuć się nieco rozczarowana, bo wcale nie chodzi tu o te przepięknie prezentujące się maszyny, a o... czołowych (…)

  Więcej

 • Igrzyska tenisowe są dla mnie już ołwer...

  Igrzyska tenisowe są dla mnie już ołwer, Zakończył je właśnie tragiczny walkołwer, Novak, Garbiñe, a teraz ten mixed, Tu już nic raczej nie zrobi się fixed, Fani najwięksi za nimi wciąż płaczą, A te mdłe mecze nic dla nich nie znaczą, Bo oni do Rio startowali po medale złote, A nie tylko strzelać se (…)

  Więcej

 • Garbiñe na konfie po odpadnięciu z Sevastową: "Nie myślę o FO"

  Garbiñe na konfie po rozczarowującym odpadnięciu z Sevastową: "Nie myślę o FO. Nie ma mowy o przerwie od tenisa. Chcę dalej dawać sobie szanse na wygrywanie."Foto z konferencji. Jak widać uśmiech nie opuścił Garbi po tej bolesnej porażce.  Nieudany powrót do meczu "Myślę że był to bardzo ciężki mecz. (…)

  Więcej

 • Rok Garbiñe z Sumykiem. Małe podsumowanie i kilka faktów o coach'u...

  Z początkiem azjatyckiego tournée w damskim tenisie małe koło zatoczyła historia dotychczasowej współpracy Garbiñe Muguruzy z francuskim coach'em Samem Sumykiem. To właśnie od dokładnie roku i turnieju w Tokio ten znany szkoleniowiec współpracuje z Hiszpanką. Dużo się zadziało złego i dobrego w tym (…)

  Więcej