Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dajcie sobie spokój, nie macie innego tematu panowie pismacy

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Pile odwołano prezentacje druzyny a to ciekawe?

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie wyzywajcie sie na Szpilce , oczywiscie był slabszy ale to nie on wydał werdykt. Ten kto ocenia Szpilkę po ilorazie sam ma 3

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem pewien że Drabikowi popiepszyly się pojemności czy to bylo 50ml , piedziesiatka czy 500ml to połówka. Prezez NIk-u M.Banasiowi tez piepsza sie jednostki miar raz podaje dzialka 300m raz 3000tys a raz 0.36 niech Drabik sie nie wstydzi ze ma braki w matmie a to co wpisal jest poprostu gafa z jego strony koledzy w parkingu mowili ze po polowce będzie jak mlody Bóg i tak chlopak sobie zakodowal i tak wpisał

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje należało się, brawo Bajerski

 • owocJJ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje należało się, brawo Bajerski

 • owocJJ napisał/a komentarz do Deklaracja Golloba ważnym sygnałem. Cegielski: Jonsson zrezygnował zbyt szybko

  Kocham żużel.Szanuję wypowiedzi wszystkich tutaj.Ale tych co biorą kasę bo tylko o nią chodzi , kopię w d...ę.Jak słyszę największa światowa liga Polska . Mój kolega mówił moja żona najpiękniejsza moja żona , ale wszyscy ją pukali taka była jego.
  Ja bym wszystkim co chcieli tłumniki tak wspaniałe powiedział , pa pa zarabiajcie ale nie w Polskiej Największej lidze świata.GP oglądajmy ale nie na stadionach w Polsce.Liga Polska dla polaków.Tłumniki Polskie dla wszystkich.To my powinniśmy mieć najważniejsze zdanie.Ale to my największa liga świata liże dupsko wszystkim.Tomasz G to jest sportowiec i chylę czoła za jego decyzję.Emil nie Polak ale jakie zachowanie , jaka godność.A cieniakJA nigdy nie będzie mistrzem świata i wont z Polskiej ligi , za zarobiną kase w innych ligach może marzyć tylko o darmowym karnecie wstępu w IV lidze w Honkongu jak taka będzie.
  Nikt nas nie szanuje, a my bez wazeliny wchodzimyw d....ę.Biznbesu w żużlu uczcie się od prawdziwych biznesmenów takich jak Stokłosa H.Rozliczenia , kontrola , wymagania.Panowie Polscy żużlowcy śmieszy mnie jak mówicie że jeździcie dla kibiców.Dla kibiców stwórzcie nową ligę i za FREE łamcie kości. Profesjonaliści jeżdżą dla kasy przy publiczności. NIE DAJMY SIĘ POMIATAĆ ANGOLĄ , POLSKA LIGA ŚWIATOWA JEST NAJWIĘKSZYM CHLEBODAWCĄ DLA EMIGRANTÓW.HAHAHAAA CHOCIŻ W TYM PRZYPADKU.A jak nie to na zlewozmywak do baru chinskiego na Bazarach panowie Jonsson, Petersen i inni na on, en itp.Kluby które biją sie o organizację GP. opamiętajcie się , My kibice przyjdziemy z kasą na każdy dobry żużel , a dobrych żużlowców w polsce mamy b.dużo.Ci wszyscy stranieri mają was gdzieś a wy ich portfele napełniacie.Dawniej w lidze nikogo z zagranicznych zawodnikow nie jeździł a stadiony były pełne.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.