Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ola Majewska został fanem Bartosz Majewski

 • Ola Majewska lubi Komentarz

  Jak klienci zaczną płacić za batona 10 zł zamiast 1, to istnieje duże prawdopodobieństwo że firma zacznie robić jeszcze lepsze batony by taka cena się utrzymała. Tak samo z produktem jakim jest klub i liga. Sama liga już jest produktem, a klub jest takim produktem w produkcie. Liga rozwijająca się, często pokazywana i przyciągająca ludzi przyciągnie również sponsorów. Tam gdzie jest dużo potencjalnych klientów, tam najwięcej płaci się za reklamę. Nigdy odwrotnie. Także myślenie że potrzeba sponsorów by poziom się podniósł jest złe u podstaw. Można tak czekać z założonymi rękami i się nigdy nie doczekać. Na atrakcyjność produktu można wpłynąć na inne sposoby. Najłatwiej zmienić opakowanie na ładniejsze(transmisje w HD + magazyn 30 min).

 • Ola Majewska lubi Komentarz

  Poddajesz się???? Chyba raczej sam nie wiesz o co Ci chodziło. Drugie zdanie pozostawię bez komentarza.

 • Ola Majewska lubi Komentarz

  Zaraz Wiśniewski dołączy i może Wojciechowski więc więcej wpadek nie powinno być. Tomaszka można zwolnić za słabą postawę i Mantasa również, zwłaszcza kiedy blokuje młodych. Burnatowski niech wraca do siebie.

 • Ola Majewska lubi Komentarz

  Kara dla Polpharmy? co za debi... kto wpadł na taki pomysł? jak można karać klub! skoro jest monitoring to wyłapać tych idio... i tylko ich ukarać, to tyle.

 • Ola Majewska lubi Komentarz

  Ile tu się planktonu wypowiada to aż smutno się robi, oglądnijcie sobie jakiś film zrelaksujcie się zamiast pisać głupoty w komentarzach, Tak będzie lepiej dla świata.

 • Ola Majewska został fanem Łukasz Koszarek

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.