jaqy - lubi

 • jaqy lubi Komentarz

  Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt nie mówi że to nie jest zezwolone. Mówimy że to jest dozwolone i to dozwolone przez udziałowców spółki czyli Państwo. A tego to już nie powinno być.

 • jaqy lubi Komentarz

  niki to zlotowa i najemnik,brak slow,ze wola 2,6mln

 • jaqy lubi Komentarz

  Zalety Nickiego:
  - ogromny potencjał
  - wysoka skuteczność
  - tzw.'twardziel', na którego formę nie wpłyną drobne upadki czy kontuzje

  Wady:
  - nieumiejętność jazdy drużynowej
  - ogromne oczekiwania finansowe
  - przekładanie Grand Prix ponad ligę (w 2010 roku po meczu Stali Gorzów w Toruniu powiedział, że parę biegów miał słabszych, bo kombinował z ustawieniami przed toruńskim GP, które miało się odbyć miesiąc później)
  - łapanie głupich kontuzji poprzez wdawanie się w niepotrzebne faule, przepychanki, łokciowanie itp.

 • jaqy lubi Komentarz

  Nicki przysłał ofertę w tym roku do jednego z ekstraligowych klubów, 3 bańki!!!!! I tak pewnie znajdą się chętni a kryzys? Jaki kryzys!!!!!

 • jaqy lubi Komentarz

  I co z tego, że Gdańsk go miał i trzaskał punkty - polecieli w orchłań, jak dzika świnia na zakreśie, jak grom z jasnego nieba, bo wydali pieniądze na niego, a drużyny nie było.

 • jaqy lubi Komentarz

  Mówisz chyba za siebie..

 • jaqy lubi Komentarz

  Nicki co roku rozsyła takie oferty licząc że znajdzie frajera. Czasami frajer się znajdzie, czasem Nicki czeka do końca sezonu i na koniec łapie co dają, bo polska liga mu się wymyka.
  Jako kibic ja bym gościa w "swoim" klubie nie widział. Kiedyś tak u nas jeździł H.Nielsen zostawiając wszystkich z tyłu, aż stało się to nudne. Tylko że Nielsen potrafił podciągnąć za sobą kogoś z drużyny, a Nickuś to wyrobnik który jedzie po swoje 3 pkt gotów nawet zawodnika własnej drużyny w bandę wsadzić.
  Mógłby być dobrym sportowcem, ale jest tylko najemnym zawodnikiem co widać, słychać i czuć na każdym kroku.
  Taki prostak, który wynikami kupuje sobie tytuł lorda i pcha się w gumiakach na salony. Moim zdanie to go pozbawia wartości tej ceny jaką sobie wystawia.

 • jaqy lubi Komentarz

  Te żużlowce to matoły strasznie, to wiedziałem... ale menadżerki też nie mądrzejsze. Taki mundry jak fani Nikogo Pedersena

 • jaqy lubi Komentarz

  nicki w czewie = lepszy rydz niż nic ;) Oczywiscie że jesli z jakiegoś dziwnego względu Emil nie trafi do Włokniarza ( w co nie wierzę) to musi ktoś konkretny przyjść,no ale żeby zaraz stawiać na tego "czarodzieja" Pedersena to chyba nie jest dobry pomysł.Ten zawodnik i owszem czasami gwarantuje duze zdobycze punktowe ale czasami jest objeżdzany jak małe dziecko ;) poza tym jest strasznym egoistom na torze a młodzież raczej nie bedzie miała pozytku z takiego kolegi ...

 • jaqy lubi Komentarz

  Jestem za!!!!! Ogór powinien pojechać w GP!!! Tylko nie Miedziak!! Z tym brakiem formy do GP?? To lepiej niech jedzie Pulczyński!!!

 • jaqy lubi Komentarz

  ogolnie jestem za tymi zmianami (proba toru, brak ksm itd.). ale patrzac w przyszlosc jak za rok czy dwa upadna kluby to przejrza na oczy juz dzis kilka klubow ledwo zipie w extralipie niech bedzie dowolnosc w kontraktach a jak tam 'idz na calosc'. jedno tylko mnie wqsza dlaczego z mojej kasy taki tauron sponsoruje kanarki tarnuf jak to panstwowe pieniadze.

 • jaqy lubi Komentarz

  A dlaczego bandziorowi wymiar sprawiedliwosci mialby isc na reke? Przestepca to przestepca.

 • jaqy lubi Komentarz

  Jameel McCline bez butów, Kostecki w ciupie, a Polsat jeszcze sobie każe zapłacić za tą galę żeby ją obejrzeć- jedna Wielka przesada, moim zdaniem. W RTL-u, pod warunkiem że ją pokażą będzie można obejrzeć za darmo, to taka informacja dla zainteresowanych

 • jaqy lubi Komentarz

  A niech spada na manowce, zawiódł mnie pomimo że mam do niego szacunek ,gdyż nie pokierował odpowiednio drużyną na tym euro pechowym jak zwykle dla nas.

 • jaqy lubi Komentarz

  Jest to wina Smudy co oglądaliśmy,taka taktyka to....w drugiej połowie nie graliśmy dosłownie nic!I jedno pytanie do wszystkich: Strzały z dystansu to się stosuje czasem czy zakaz był?Niestety odpowidź chyba znam ale...

 • jaqy lubi Komentarz

  Smuda to g..o a nie trener. Tchórz który boi się robić zmian. Wychodzi jak ostatnia pizdeczka 3 def na Czechów. Musimy wygrać mecz a tu Jeden Lewy z przodu,traci pilke, pepiki grają przez 5 min, przejmujemy i znowu długa na lewego,osaczonego przez kilku czechów. Jak już Lewy sie utrzyma przy piłce to do kontry wolno drpeta jeden zawodnik. Smiech na sali. Popatrzcie sobie jak popier...ł ten Czech żeby gola strzelić. Tak sie gra w pilke. Smuda to cienias jakich mało. A ten jego strach przed robieniem zmian,porażka. Mam nadzieje że teraz przyjdzie prawdziwy trener !!

 • jaqy lubi Komentarz

  Ciekawy czy gdyby bronił Szczęsny którego chciałem aby zagrał w tym meczu obroniłby tą bramkę, bo zdecydowanie za daleko od bramki odszwedł Tytoń. Odnośnie meczu to znowu te same złe ustawienie, a zawodnicy grali jak by robili łaskę, co pokazał obraniak, szkoda nie wykorzystanej sytuacji w której lewandowskiemu piłka nie siadła, oraz paru innych z początku pierwszej połowy.

 • jaqy lubi Komentarz

  Lato mówił publiczne : jak nie wyjdziemy z grupy podam sie do dymisji!!! Czekamy panie Lato..mamy nadzieję,że teraz pan przynajmiej dotrzyma słowa danego publicznie..A Prosty jak kołek Smuda..jutro składa dymisję..Pora na nowe..Pora na taka reprezentacje,o której marzymy!!!Na pewno nie z wami dwoma nieudacznikami!!!

 • jaqy lubi Komentarz

  Eliminacje MŚ: Grupa "polska":
  Madagaskar, Kuba, Wyspy Owcze, San Marino, Andora, Afganistan, Polska...I kto w MŚ? hehehe

 • jaqy lubi Komentarz

  do dolas :

  Zanim kilka słów krytycznych to chciałbym najpierw powiedzieć że wierzę że chłopaki bardzo chcieli wygrać


  Skoro tak twierdzisz to chyba inny mecz oglądałeś ,ja widziałem brak wiary przed utratą bramki a jeszcze bardziej po , w drugiej połowie minęło aż 22 min zanim zdążyli wyprowadzić jakąś akcje na bramkę czech co im się oczywiscie nie udawało, wsześniej tylko się bronili.