jopekpopek - lubi

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Tuzimek ma rację, Michniewicz zostawia stary traktor jak Legię, a joo bijoo i bijoo

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Boniek daj se na luz, ty tu nie rządzisz już, a zachowujesz się jak pobity, rozżalony warszawiak - wstyd!

 • jopekpopek lubi Komentarz

  No i znowu muszę się zgodzić z Panem Tuzimkiem.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Rosjanin pokazał nerwy ze stali, przypomina rzeczywiście Safina, chociaż jeszcze musi się nauczyć większej różnorodności zagrań, ale widać, że cały czas poprawia swoją grę. Coś mi się wydaje, że ten zawodnik może zdobyć wiele szlemów, a gdy poziomem dołączą Tsitsipas i Zverev, którzy są blisko, będziemy mieć kolejną wielką trójke, być może czwórkę, gdyby Rublow wszedł również na wyższy pułap. Pewnie nie na taką skalę jak Fed, Nole i Rafa, jednak będzie można o nich mówić nowe Big3, 4. Mamy także sporą grupę jeszcze młodszych zawodników.
  W przyszlym roku wielkiej trójce Federer, Djokovic , Nadal bardzo ciężko będzie wygrac kolejnego szlema. Federer z racji swojego wieku właściwie iluzoryczne, ale Djokovic i Nadal będą mieć juz 35, 36 lat. Wcale bym się nie zdziwił jak licznik zatrzyma sie na 20 szlemach i 60 łącznie. To czego ta trójka dokonała jest niesamowite. Być może pojawi się zawodnik, który zdobędzie nawet 25 szlemów, ale żeby cała trojka 60, wykonalne, jednakże nie zdarza sie czesto.
  Weterani powoli odchodzą i tak nawygrywali się nadmiar, a młodzi jakoś za bardzo nie kwapili się by ich kąsać, co już było niesamaczne ze sportowego punktu widzenia. Jednak widać na horyzoncie rewolucje.
  Oczywiście dla fanów Big3 to nie jest najlepsza wiadomość, jednak dla sportu jak najbardziej.
  Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Federera, Djokovica i Nadala, ale też dzisiejszego triumfatora, dla ktorego jest to pierwszy Wieli Szlem, ale z pewnością nie ostatni, czego oczywiście Mu życzę.'''''''''

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Gratulacje dla Medviedieva . Super mecz w jego wykonaniu. Djokovica zjadła presja wyniku moim zdaniem , za bardzo chciał ten tytuł mieć i zagrał wyjątkowo niechlujnie. Nie wychodziły mu niemal żadne typowe dla niego akcje i zagrania. Denerwował się rzucał rakietą nie pomagały mu też gwizdy i buczenie na przeciwnika ze strony "kibiców" Nole. Aż na koniec się popłakał. Nie żal mi go bo to co zrobił na IO w Tokio wołało o pomstę do nieba kiedy zrezygnował z meczu o brąz w mikście. Tego mu nie zapomnę stracił w moich oczach. Może i będzie miał więcej tytułów od Rogera czy Rafy ale klasą ustępuje bardzo tej dwójce. Co do Daniła , w końcu zagrał tak jak powinien bez większego stresu dobrze serwując nie bawił się w gierki Novaka. Myślę że jeszcze parę wygranych turniejów przed nim.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Danił kocham Cię/I love you/Ich liebe dich/Je vous aime/Я люблю вас! Uratowałeś dziś tenis. Nie wierzę, że to się stało. Mamy nadal po 20 WS dla Wielkiej Trójki, i niech już tak zostanie. Steffi Graf nadal niedościgniona, i raczej długo poczekamy na kolejną taką okazję. Djoković był najbliżej z wszystkich w nowej erze, ale Rosjanin pokazał dziś charakter i kompletny brak nerwów, przypominało mi to finał Marata z Samprasem w 2000 r., gdzie rezultat był szokiem absolutnym dla wszystkich. Graty Miedwiediew.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  20-20-20.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  No to nam dziennikarska GWIAZDA nagle zgasla i co teraz ?????? Zaloba narodowa ? stan nadzwyczajny ??? Nie nic z tego jak zawsze Nic sie nie stalo tralalalala Polska GOLA !!!

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Kosmiczny mecz to był wczoraj Fernandes - Kerber... żenujące były te komentarze w trakcie z czym to mamy niby do czynienia. Nie wiem gdzie to uleciało... ale to co było najpiękniejsze przepadło. I nie jest to kwestia wyłącznie tego turnieju.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Ciekawe o czym teraz będzie pisał Kuczera jak Kubica definitywnie wyleci z F1, chyba będzie się musiał zwolnić z redakcji. Hahahaha

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Dlaczego mówiąc prawdę w tym świecie staje się kontrowersyjny?

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Wolność jest prawem niezbywalnym a niekontrowersyjnym ( przynajmniej w naszym kręgu cywilizacyjnym powinna być). Podzielam zdanie Stefanosa. Nie dajmy się propagandzie.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  NO MUSZĘ POGRATULOWAĆ ODWAGI PANU DZIENNIKARZOWI. WOKÓŁ BOŃKA DO TEJ PORY BYŁO KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI, KTÓRE BAŁO SIĘ NAWET ZADAĆ TRUDNE PYTANIE PREZESOWI BY NIE PODPAŚĆ. JAKIŚ KLIENT Z TVP INFO COŚ TAM PRÓBOWAŁ, TO SIĘ BONIEK NA NIEGO OBRAZIŁ. TAKICH MAMY DZIENNIKARZY W KRAJU. BRAWO PANIE TUZIMEK!

 • jopekpopek lubi Komentarz

  To jest sprawa polityczna.
  Gdyby była na przykład z Jemenu, to pewnie by jej nie wzięli.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  W skokach narciarskich Żyła z kolegami musieli interweniować bo się okazało, że kobieca reprezentacja nawet narty kupuje za swoje a tu nagle pieniądze na zagranicznych sportowców mamy. W tel sytuacji wygląda jakby ORLEN chciał ocieplić swój wizerunek kosztem białoruskiej biegaczki.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  to jest myślenie po polsku wspiera się białorusinkę dając potężnego sponsora, a złoty medalista olimpijski Dawid Tomala musi normalnie pracować

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Mecz był według mnie fantastyczny i na bardzo wysokim poziomie. Znakomite przygotowanie taktyczne obu zespołów, fantastyczne ataki i zwroty akcji. Uważam, że to był jeden z lepszych meczów w tym turnieju, a przede wszystkim to jednak drugie zwycięstwo nad Brazylią podczas IO, i kolejne z rzędu łącznie z Ligą Narodów, a to jednak o czymś świadczy. Bo niby w LN mecz O nic, w grupie to tylko grupa, ale teraz mecz o stawkę. I tak jak powiedział Drzyzga - kibice obu reprezentacji mogli znaleźć argumenty na korzyść swojej drużyny. Ja jednak zaznaczę, że chyba znajduję swojego nowego idola na środku. Swego czasu uwielbiałem Muserskiego, człowieka który na środki potrafił decydować o zwycięstwie swojej drużyny. Uwielbiałem Jego statystyki, gdy np. On w meczu zdobywał 23 pkt., a Michajłow 22 pkt. (były takie mecze). Pamiętam jak w tamtym czasie były spory, który środkowy jest najlepszy na świecie: Muserski czy Srećko Lisinac (nie wiem dlaczego nie brano pod uwagę Saatkampa). Ja obstawiałem za Muserskim, bo jednak Srećko takich wyników nie miał, ale byli tacy, którzy bardziej cenili Srećko, bo był szybszy (no jednak waga Muserskiego robiła swoje). A tutaj wychodzi Jakowlew, taka trochę hybryda Srećko i Dimy. Równie szybki jak Srećko, z parametrami jak Sims. Może nie zdobywa 20 pkt. w meczu, ale jest świetny i w trzecim secie pokazał swoją wartość. Oczywiście dalej uwielbiam Kubę Kochanowskiego i Piotrka Nowakowskiego, ale z tych ze świata Jakowlew już jest moim idolem... Po prostu WOOOW! (Zaznaczam, że preferuję transkrypcję rosyjskich nazwisk, za Wolańskim, zgodnie z polskim alfabetem, również uważam że ten zapis pozwala nam na uchwycenie słowiańskiej wymowy, ale oczywiście wiem, że transkrypcja z angielskiego nie jest błędem).

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Brawo Rosja. Cudowny mecz. Marzyłem o finale Polska-Rosja (dwóch moich ulubionych reprezentacji) i chociaż jeden mój typ się sprawdził. W międzyczasie napisałem też, że Brazylia na pewno nie zdobędzie złota.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Nie mam pytań - serwis, bloki, kiwki aż miło popatrzeć.

 • jopekpopek lubi Komentarz

  Czy uważasz, że redakcje sportowe powinny namawiać ludzi do udziału w niebezpiecznych eksperymentach medycznych, zwanych szczepieniami?
  A. Tak. 99%
  B. Nie. Eksperymenujmy na myszach nie ludziach.