puławyręczna - lubi

 • puławyręczna lubi Komentarz

  JAK TAM RADOM ? : ) w której lidze występuje ? : )

 • puławyręczna lubi Komentarz

  Czyli tak jak mowilem przed meczen w Szczecinie i po nim trener Markovic wyjedzie na kadre i juz nie wroci, a trenerem zostanie Kura. Wydaje mi sie ze to dobre rozwiazanie prezesa.

 • puławyręczna lubi Komentarz

  Jeśli już mówimy o pieniądzach - nie znamy szczegółów, ale można zakładać, że zwolnienie Markovicia wiąże się z płaceniem mu pensji, przynajmniej aż ten nie znajdzie nowego pracodawcy. No i trzeba dać pensje komuś nowemu. A łącznie jest to pewnie kwota, za którą można byłoby dać Markoviciowi wartościowego gracza, który poprawiłby wyniki. Także chyba Azoty stać na lepszy skład niż mają.
  Zwolniono Markovicia - cóż, stało się. Ja mam tylko nadzieję, że to zwolnienie nie jest takim w przypływie negatywnych emocji, a jest to decyzja przemyślana i przyjdzie w jego miejsce ktoś z równie dużym nazwiskiem.
  Bo umówmy się - decyzja o zmianie trenera obroni się wynikami. Azoty mają w tej rundzie teraz 4 najsłabsze (obok siebie) zespoły ligi. Będą wygrywały, choćby na ławce siedział sam prezes Witaszek albo pani z kiosku koło hali.

 • puławyręczna lubi Komentarz

  Tak a na rozegraniu zagra gruby z basenu razem ze sprzątaczkami z hali błagam nie popadajmy w...

 • puławyręczna lubi Komentarz

  Bogdan CZEKAMY NA CIEBIE TYŚ JEST NASZYM ZBAWCĄ !

 • puławyręczna lubi Komentarz

  PSEUDO PREZES ROBI DOBRĄ MINE DO ZŁEJ GRY CIĄGLE!
  ŚCIĄGA DOBRYCH ZAWODNIKÓW JAK SOBOL CZY BOGDANOV A ZARAZEM SŁABEUSZY JAK BOŻENKOV KTÓRY MÓGŁBY GRAC NP W PIOTRKOWIE I NIEWIEM CZY BY GO TAM CHCIELI!
  WTRĄCA SIE OD LAT I INGERUJE W SPRAWY OD KTÓRYCH POWINIEN TRZYMAC SIE Z DALEKA NO ALE W TYM SWOIM PRYWATNYM FOLWARKU PRZY KORYCIE SIE TAK DOBRZE CZUJE NIERUSZALNIE ŻE ROBI CO MU SIE ŻYWCEM PODOBA!
  A GDYBY BYŁ INNY I NORMALNY I MIAŁ TROCHE HONORU I SERCA TO BYŁBY NORMALNY TRENER I MEDAL BRĄZOWY CO ROKU!
  KOLEJNA SPRAWA TO GŁÓWNY SPONSOR Z.A I UKŁADY UKŁADZIKI...
  PREZES W OGÓLE NIE JEST ROZLICZANY ANI Z OSIĄGNIĘĆ ANI Z TEGO KOGO I PO CO ZATRUDNIA!
  PRZYKŁADEM JEST BRAK MEDALU CHODZ Z TAKĄ PAKĄ KAŻDY INNY TRENER BY GO ZDOBYŁ.
  Z.A DALEJ PCHAJĄ KASE A PREZES WYDAJE DALEJ NA BOŻENKOVA I STRUMIENIEM LEJE KASIORKE KOWALOWI(MURINIO) ABY TEN MÓGŁ LEŻEC NA EMERYTURCE POD PALMAMI I SIE SMIAĆ Z NIEGO!!!
  TO CO ŻEŚ TEMU WYGASŁEMU PSEUDO TRENEROWI PRZEZ TE LATA PŁACIŁ ZA NIC TO BYŚ POŁOWE HALI MIAŁ I RESZTE BY SIE JUZ UZBIERAŁO ALE LEPIEJ JEST BIADOLIĆ ŻE MIASTO NIE CHCE DAĆ KASY NA HALE.
  PYTAM SIE KOMU MA DAĆ??
  WITASZKOWI??ZAPOMNIJ CHŁOPIE WSZYSCY CIE ZNAJĄ I WIEDZĄ JAKI JESTES I GROSZA NIE DOSTANIESZ ŻEBYS PÓZNIEJ GADAŁ ŻE TO TWOJA HALA TWOJA ZASŁUGA I DALEJ SIE PANOSZYŁ PRZY KORYCIE!!!!

 • puławyręczna lubi Komentarz

  A ja proponuje się narazie wstrzymać z Szybą i Łyżwą w Mielcu :) z tego co ja wiem Kowalczyk OUt po sezonie bez względu na wynik : ) a to zmienia sytuacje niektórych o 360 stopni :))