Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Gdzie jest sędzia nad sędziami z CENTRALI.Wszystkich się karze za błędy na torze ,Sędzia jak widać za błędy nie jest karany .Jeżeli Karzemy to wszystkich należy traktować jedną miarką.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Czy wy już naprawdę nie macie o czym pisać? Co znowu za afera? Czemu robicie z Gruchalskiego jakiegoś złośliwca? To Michał mógłby mieć większe pretensje nie tyle do Krakowiaka (bo to wywożenie z II biegu nie było faulem tylko elementem taktyki) co do sędziego! Złą decyzją pozbawił go szansy na start i zarobek! (nie tylko - jak się wydaje - za bonus) Ale o tym jakoś nikt nie pisze.
  Skąd poza tym tak mocne przekonanie, że w biegu XII Michał faktycznie nie miał defektu lub nie odczuł nagle skutków upadku? Czy jest gdzieś w regulaminie napisane, że zawodnik w podobnej sytuacji musi dopchać motocykl do mety (by rywal więcej zarobił) choćby miał paść na pysk?!
  Ludzie - ogarnijcie się! Jak klub Falubaz zechce finansowo docenić postawę Krakowiaka to przecież nikt mu tego nie zabroni!

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Musiała ,innego wytłumaczenia nie ma . Poproszę o prześwietlenie meczu Rak- Wig.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Brak słów. Ostatnimi czasy wszędzie tylko tylko LGBT. Naprawdę czy europa nie ma poważniejszych problemów ? Jeszcze niech pilkarze zaczaną biegać w tęczowych koszulkach krzycząc przy tym "nie jestem żadna pindzia" i będzie komplet.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  A kto dał zielone światło dla emigrantów. 2 państwa w UE które grają pierwsze skrzypce Niemcy i W. B. zawsze mają dużo do powiedzenia ale jakoś.w kwestii przyjęcia uchodźców nie eli jaj żeby się postawić. Dlaczego USA albo inne kraje arabskie nie przyjęły tych ludzi?

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Przez tą propagandę to chyba teczowi maja coraz więcej wrogów, bo przecież ileż można na okrągło słuchać jak oni to są pokrzywdzeni przez świat. Dramat.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Co tak skromnie, tylko choragiewki. Niech wszyscy zawodnicy pomaluja twarze na teczowo.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Krótki przekaz .I co się dziwić,że szwaby przegrali 3 wojny.W tym dwie światowe:))

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Wkrótce normalnych wytrują lub zamkną w rezerwatach. Tęczowi stworzą świat coś jak w "Seksmisji". Z jednej strony same samice z drugiej same samce. Jako jedzenie będzie się łykać pigułki, które dostarczą wszystko co potrzebujesz (będą pęcznieć w żołądku, żeby było wrażenie sytości). Woda z poidełek jak chomiki. Świata zwierząt nie będzie.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  wybrali największego drukarza współczuję Piastowi

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Za Wolffa zagra Piszczek i to będzie wzmocnienie BVB A nie osłabienie.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Jak zwykle leśne dziady siedzą i tylko kary nakładają. Powinna cała reszta bojkotować te śmieszne GKSZ leśnych dziadów nic nie robi tylko po kokesiowsku wszystko. Przecież mógł któryś z tych leśnych dziadów pokazać że da się tam jechać. Oby w końcu odbiło się to czkawką tym dziwnym układa GKSZ!

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Tu chodzi o to, że dziady pod krawatami za dyche, chcą się nachapac kasiorki za kary dla zawodników jak i przy okazji osób funkcyjnych. Upi....ola wszystkich jak się da a sami będą bez winy. Zasrana mafia.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Chodzi o to, że Piotrek i Maciek opuścili stadion przed oficjalną decyzją sędziego i dlatego mieli haka aby ich ukarać. Ja tylko nie rozumiem jednego, jeśli tor był regulaminowy i można się na nim bezpiecznie ścigać to dlaczego teraz, po buncie zawodników, dosypywana jest nawierzchnia, przecież wszystko było ok. Żenada i tyle, ale przecież sami się nie ukarają. Już nie wspomnę o braku nominacji dla wicemistrza świata juniorów i najlepszego juniora ekstraligi ze średnią ponad 2 Maksia Drabika.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  pytanko, czy jak jakiś zawodnik uderzyłby w ów krawężnik to bolałoby tego zawodnika czy tępego pana zza biurka i czy nie daj boże ten zawodnik byłby kaleką czy tuman z centrali?

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Czekam na reakcję nominowanych zawodników. Ciekawe czy potrafią tak jak Piter i Maciek postawić się marynarkarzom i nie pozwolą robić z siebie niewolników. Jako pierwsi powinni stanąć w obronie kolegów ci najstarsi, z autorytetem Jarek i Pepe

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Nie. Kibice nie są najważniejsi. Bez kibiców nie ma żużla, ale bez zawodników również. Obie strony są tak samo istotne. I obie strony powinny o siebie dbać i wspierać. NIe wiem jakiego klubu jesteś kibicem, ale jakby własnie zawodników z Twojego klubu połamał się na tym krawężniku, co osłabiłoby go w walce o awans/utrzymanie, to byłbyś pierwszym bluzgającym na komisarza i GKSŻ. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Nawołujesz do poszanowania kibiców - zacznijmy moze od siebie i jako kibice zacznijmy szanować zawodników, a nie zachowujemy się jak rzymska gawiedź na starożytnych igrzyskach, gdzie najważniejsza była rozrywka, a nie zdrowie i zycie gladioatorów.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Dzisiejsza decyzja to nawet nie jest już skandal. To jest wstyd i żenada! Pośmiewisko! Po raz kolejny udowodnili, że tworzą beton nie do przebicia! Małomiasteczkowe, spasione koty nie mające pojęcia o sporcie, którym próbują rządzić, który niszczą, a który to tworzą zawodnicy ryzykując zdrowie, czyli ci z którymi powinno się liczyć najbardziej, a z którymi nie liczy się nikt!
  Media chrzanią do znudzenia o stanie toru, działacze z Piły też, a ja się pytam ich wszystkich czy zawodnicy kwestionowali stan nawierzchni???!!! No NIE!
  Pawlicki podpadł we Wrocławiu na turnieju Tomka Jędrzejaka i za to bęcki dostał słuszne! Natomiast w Pile to już inna sprawa.
  Janowski? Sodówa? No w tym wypadku chyba nie!
  Większość wydała już na nich wyrok i rzuca hasła typu "panienki".
  Trzeba byłoby się jednak zastanowić czy aby na pewno?!
  Wsiadaj na brykę Szymański, trzymaj gaz i pamiętaj tylko, że tam na prostej wystaje trochę betonu i parę gwoździ...
  Jest małe prawdopodobieństwo, że tam trafisz, ale na wszelki wypadek uważaj!
  Ciekawe jaką by miał minę i jak by śpiewał w tym momencie?!
  Decyzja, którą podjęło GKSŻ pokazuje jej słabość! Pokazuje jak bardzo daleko od żużla powinno się trzymać tych ludzi. Pokazuje wreszcie, że nadal kisimy się we własnym sosie i że nie zrobiliśmy jako nacja żużlowa ani jednego kroku do przodu, a inni dzięki takim sytuacjom coraz mniej się z nami liczą i nie płaczmy potem, że takiej "potędze" jak my srają na głowę bez zawahania i bez konsekwencji...

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Jeżeli odsunięcie P. Pawlickiego i M. Jankowskiego jest właśnie za to co się wydarzyło w Pile. To chyba coś tu nie gra. GKSŻ powinna raczej podziękować tym zawodnikom. Oni prawdopodobnie uratowali zdrowie a może i życie uczestnikom ZK uratowali też zawodników ścigających się tam w lidze. Tak panowie z GKSŻ zawodnicy nie powinni podważać decyzji sędziego Ale powinniście jednak zauważyć , że oni zwyczajnie zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych zawodników.

 • Ryszard Najta napisał/a komentarz do Komunikat GKSŻ w sprawie finału Złotego Kasku. Pawlicki i Janowski poza eliminacjami do Grand Prix

  To jest dziadostwo,niech sobie GKSZ samo jedzie w PILE ..

 • Ryszard Najta napisał/a komentarz do Liga Mistrzów 2019. Chris Smalling skomentował uderzenie Messiego

  Dlaczego ten brutal nie został z boiska usunięty ..

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Pomijam uderzenie które było celowe, już samo wejście niczym czołg przez czarnego bandyty kwalifikowało się na kartkę.

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  Anglicy grają brutalnie i n ic nie zmieni faktu, że są przyzwyczajeni, że na wyspach sędzia nie zawsze gwiżdże. . Jednak brutalna gra w LM powinna być karana i sędzia wcześniej powinien utemperować zawodników. Nie ma kartek jest przyzwolenie

 • Ryszard Najta lubi Komentarz

  W hokeju byłyby 2 minuty za nadmierną ostrość w grze. Myślę, że czas już najwyższy, aby UEFA i FIFA podjęły jakieś sensowną decyzję za takie chamstwo, albowiem pod pozorem bezpardonowego odbioru piłki można wyeliminować najlepszego zawodnika przeciwników. Jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, to sztaby zaczną szkolić któregoś ze specjalistów tzw. plastrów, do "umiejętnego odbierania chęci do gry" wskazanemu przez trenera przeciwnikowi. Chyba nie o to nam, kibicom chodzi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.