Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Do twojej wiadomości:
pod artykułem "Media: czystka w Realu Madryt. Zinedine Zidane "odstrzeli" minimum trzech piłkarzy" ( sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/817846/media-czystka-w-realu-madryt-zinedine-zidane-odstrzeli-trzech-pilkarzy )
napisałem posta, odnoszącego się do uporczywego wycinania pod tym artykułęm wpisów Twoich, moich i usera @Piotr Pilarz.
Treść wpisuję ci tutaj - bo nie wiem, jak długo uchowa się tam:
Moderatorze! Kilkakrotne usuwanie postów nie naruszających regulaminu SF, tylko za to, że krytykują (w sposób kulturalny) błędy autora - jest przekroczeniem uprawnień. Ponieważ te działania są uporczywe (na 10 wpisów moderator skasował 6 takich) odbieram je jako działania szczególnie złośliwe.
Jeśli te wpisy znów znikną, obiecuję, że zażądam wyjaśnień, najpierw od szefa a potem od szefów szefa. Najwyższy czas, by przyjrzeli się moderacji - czyli swojej służbie, która stała się udzielnym księstwem WidziMisiewiczów.
-
Widzę, że autor sondy pośpiesznie ją poprawił. Wcześniej brzmiała tak:
"Ilu piłkarzy powinien sprzedać Real Madryt? [odpowiedzi] ...TAK... NIE....
Teraz zmieniono "wybór" na: 2, 3 lub 4....Co wcale nie zmniejszyło głupoty tego pytania.
(UWAGA! ten post wpisuję ponownie, bo szybko zniknął. Na jakiej podstawie, panie władzo? - panie moderatorze? Bo przecież nie na podstawie regulaminu SF ...)
-
"CZYSTKA" ... Zidane "ODSTRZELI" piłkarzy ...- oto kompletny brak zasad i ordynarna tabloidyzacja portalu SF. Wesołe i niefrasobliwe równanie w dół przy jednoczesnym szaleństwie moderatorów, których nikt nie przeszkolił, po co i dlaczego jest regulamin SF i że podstawowym zadaniem moderacji NIE JEST obrona błędów autorów a podstawowym kryterium NIE JEST ich widzimisie i ich PRYWATNE sympatie polityczne.
Co na to redaktor naczelny ? Co na to szefostwo wp.pl ?
PS.
ten post był wycinany dwukrotnie. Pytanie do moderacji już zadawałem, odpowiedzią było usunięcie postu. Teraz więc pytam Redakcję SF- na jakiej podstawie? Bo na pewno nie regulaminu SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.