AntyAsfalt - lubi

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  Kolega Nowy, ze sprzedawcy dywanów z własnym barakowozem nie zna?;)

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  "Zawsze byli i są pierwsi do pouczania innych miast na temat tego jak należy przygotowywać tor, a teraz wychodzi na to, że pod względem potencjalnych jazd są najbardziej do tyłu z całej Ekstraligi. Nie wierzę w aż tak złą pogodę, po prostu nie chce im się robić toru. Albo liczą, że czterech zawodników za łącznie 6 milionów i tak przesądzi sprawę, albo już teraz kombinują, żeby przełożyć pierwszy mecz z Gorzowem na inny termin...
  6 milionów idzie na czwórkę Pedersen, Sajfudinow, Kildemand, Pawlicki. Skoro tak Cię to interesuje, to podam ile konkretnie wyciągną poszczególni zawodnicy przy zachowaniu ubiegłorocznej formy:
  - Pedersen 1,7 mln
  - Sajfudinow 1,7 mln
  - Pawlicki 1,4 mln
  - Kildemand 1,2 mln..."
  Marlonik "wklejone", masz jeden post o Unii Leszno z głowy...

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  Uczepiłeś się Leszna jak rzep psiego ogona i nastąpiło to dziwnym zbiegiem okoliczności od momentu półfinałów 2014, które to Jaskółki przegrały , bo miały pecha.
  W tym sezonie może być odwrotnie i nie wyobrażam sobie, bym mógł pomstować na Tarnów z tego powodu.
  Swego czasu zatrudnialiście najdrozszych zawodników w historii tej ligi (Gollob, Hancock) i było dobrze. Co do "śmiesznych teorii" to sam je propagujesz swoimi wpisami mając o wszystko pretensje do Leszna
  Z demagogią o kopalniach lepiej nie wyjeżdżaj,tym bardziej, że mi sponsoring Azotów nie przeszkadza.
  Wystarczy ,ze się ogarniesz i przestaniesz zatruwać się myślami o Unii Leszno, bo jak tak dalej pójdzie istnieje ryzyko, że psychika Ci siądzie, czego Tobie nie życzę

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  Wyobraź sobie zrobiłem to..........1% z mojego podatku właśnie trafia na twoje konto........Spoko nie dziekuj.....

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  A co Cię obchodzi budżet Unii Leszno?
  Czyja to wina, że w Tarnowie poza Azotami Sady ma problem ze zorganizowaniem pieniędzy na żużel? Wg. Ciebie zapewne stoi za tym Rusiecki lub Dworakowski i podbierają Wam ewentualnych sponsorów.
  Aż strach pomysleć że gdyby nie Azoty, których "właścicielami" jesteśmy wszyscy, to żużel na przyzwoitym poziomie w Tarnowie byłby historią. Zaznaczam ,że ja osobiście nic nie mam przeciw sponsorowaniu Jaskółek przez Azoty tym bardziej ,ze zakłady te stały u podstaw powstawania klubu .
  Zamiast marudzić że ktos dysponuje wiekszym budżetem załatw Jaskółkom dobrego sponsora i po sprawie:D

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  W Lidlu można kupić na wagę monety euro z czekolady:))stąd te szaleństwa Łabudzkiego:))

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  Cały Rzeszów oszukało, wygrywając 75:0 ;) http://rlach.republika...lerz_1.htm

 • AntyAsfalt lubi Komentarz

  kibel_stali1 nie ośmieszaj się, bo tak samo możecie zawołać dodatkowe 500 tys. z miasta na szkolenie młodzieży wskazując że tyle daje Leszno. Pozniej przepier... tą kasę i po sezonie powiedzieć że nie ma wychowanków, bo nie ma chętni nie zgłaszają się do szkółki, a ci co są to beztalencia i nawet jak sie w nich 2 miliony zainwestuje to nic nie zmieni i klub nic na to nie może poradzić (a kasę wziął).