Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kobyłka lubi Komentarz

  no i co z tego....ma rację,ale dla centrali to bez znaczenia...i tak zrobią co chcą,zawsze tak robili i nie słuchali..teraz to typowy przeciek kontrolowany,sondowanie opinii,aby wszystkich przyzwyczaić do już pewnie szykowanej zmiany regulaminu...ale krytykować ich nie można bo kary finansowe...nieźle się urządzili-ustawieni do końca świata...nikt im nie podskoczy i nie wyrzuci z roboty...jak wezmą kogoś nowego to pewnie tylko z rodzi ny,czy kręgo znajomych...zawłaszczyli sobie tę działkę...tylko w europie nic nie znaczą i pokornie się godzą na wszystko co robi FIM -dali sobie odebrać drużynowe mistrzostwa świata i zastąpić SoNem...bo tak naprawdę ważne dla nich są tylko ciepłe posadki i kasa z ustawiania żużla w polsce...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Dobrze się bawią tam w centrali...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Przecież ten sędzia stracił dobre imię i zaufanie w środowisku żużlowym.. Więc o czym my tu mówimy powiedział dobrze. Kara powinna być nałożona na sędziego i to nie tysiąc złotych tylko 10 tys i zawieszenie roczne z powtórnym egzaminem po zakończeniu tego zawieszenia. Ludzie kibice jeśli my wszyscy na stadionach zaczynając od pierwszej kolejki na każdym szczeblu rozgrywek nie zaczniemy okazywać pokazywać oczywiście w sposób kulturalny poprzez banery na każdym meczu ..czas pokazywać mówić krzyczeć głośno by tych panów których tu wymieniono te nazwiska które nakładają te kary czas by my kibice ich odsunęli od żużla raz na zawsze.. Całkowicie nawet by nie mieli prawa występować jako komentujący mecze w telewizji. Tą władze trzeba odsunąć tych panów nie może być przy żużlu. Czas by to my kibice wreście nałożyli na nich kare i powiedzieli dość!!

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Kanclerz, o czym ty pitolisz? w 2023 Polonia w EL, uśmiałem się jak norka. No z kim , człowieku? Z jakimś Michajłowem? Z Piotrem Świstem? Z Jackiem Gollobem? Z kim?
  Przecież wszyscy was olali bo nikt tam nie chce jezdzić.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Kanclerz może i wejdzie, ale czy Polonia wejdzie, hehehe :)

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Qwa co ten dzad pali?

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kobyłka napisał/a komentarz do Zrobiła to jako pierwsza Polka. Potem dostała skandaliczną propozycję

  Autorze artykułu, te informacje zostały odkurzone na czyje zamówienie ?...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Falubaz się nie popisał, ale z drugiej strony Klaudia nie rokowała jako zawodnik zawodowy. Na imprezach juniorskich wyraźnie odstawała, często notując upadki. I nie ma tutaj znaczenia, że jest kobietą. Gdyby była facetem, też by nie odegrała roli w tym sporcie. Po prostu nie ma predyspozycji do ścigania na żużlu, jak 99% społeczeństwa.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Przecież to było oczywiste. Czego Pani Klaudia się spodziewała? Niestety, ale życie w większości przypadków brutalnie weryfikuje.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Jedna rzecz mi nie pasuje w tej układance. Jeśli faktycznie chcieli zrobić z Łoktajewa Polaka i szukali mu polskiej żony, to dlaczego uparli się na Klaudię? Przecież na zostanie tzw ,,słupem" zgodziłoby się za niewielką opłatą tysiące dziewczyn, i to z pocałowaniem ręki. Bo chyba nie ma przymusu, żeby wybranka była zawodnikiem tej samej dyscypliny, co partner... A ze satysfakcją, że jej były klub spadł do niższej ligi, jest po prostu słabe. Klaudia-zjedz Snikersa.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  A co myślałaś, że majstra zrobisz? To nie sport dla kobiet.

 • Kobyłka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Noskowicz to drugi Czarnogłowy, komentator radiowy. Krzyczy i to głośno ...

 • Kobyłka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Właśnie. Jak ten chłopak z Kobyłki taki mocny to niech bierze gorsze pola a te łatwiejsze odstąpi koledze ...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  najpierw zaplaccie Pajakowi ...a nie wydajecie wirtualne pieniadze

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Ten portal zacytuje każdą bzdurę, aby wzbudzić sensację i zagrać na emocjach ludzi. Swoją drogą, zobaczcie ilu nieudaczników w niemczech tylko czeka na potknięcie Polaka. Żeby tylko Robert nie uległ tej chorej i nieuczciwej presji.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Dobrze by bylo,aby Fratczak nie zabieral glosu i nie przeszkadzal trenerowi Zyto i zawodnikom.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  W Zielonej od czasu wycofania się z wielomilionowego wspomagania klubów przez Stelmet nastała bieda. Szefowie Falubazu nie chcieli zrobić z klubem tego co szef klubu koszykarskiego i sklecili (sorry za brutalna prawdę, ale to prawda) marny, tani skład na 1 ligę. Było to wiadomo już jesienią zeszłego roku. Oczywiście kibole, którzy kochają klub bo równo skaczą na trybunie widzieli już szanse na play-off. Tak samo jak widzieli jeszcze jesienią zeszłego roku Vaculika w składzie Zielonej Góry. Teraz mamy serię przegranych, które będą trwały do końca sezonu zasadniczego, no może poza meczem z Grudziądzem i Toruniem. Tak miało być, bo taki jest obecnie potencjał zawodników Falubazu. Na tym wszystkim będą chcieli upiec swą pieczeń nieudacznicy, których już kiedyś z klubu wywalono za niekompetencję i arogancję.

 • Kobyłka napisał/a komentarz do Żużel. Zmiany w regulaminie sanitarnym. Ukłon w kierunku osób zaszczepionych!

  @yes: Jak ma schować nos skoro nie mieści się w masce ...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  @Tylko Bally @banc Nie wiem skąd chłopaki bierzecie takie głupoty ale podpowiem tylko, że antyszczepionkowe fora nie są najlepszym źródłem informacji ;)

 • Kobyłka napisał/a komentarz do Żużel. Zmiany w regulaminie sanitarnym. Ukłon w kierunku osób zaszczepionych!

  @ACEG: Opinia wirusologa z podstawowym wykształceniem ...

 • Kobyłka napisał/a komentarz do Żużel. Zacięty mecz w Esbjergu. Bardzo dobry występ Iversena. Protasiewicz najlepszy z Polaków

  @Nick Login: Pilnuj lepiej swojej ( mojej ) kobyłki. Bo los różnymi drogami chodzi.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  kolejny.... sedzia chcial zablysnac i puscil w blocie ZAWODNIKOW...

 • Kobyłka napisał/a komentarz do Żużel. Start - Wybrzeże. Znów śmieją się z Jabłońskiego. Czy nie za szybko? [NOTY]

  @Tomek B.: Teoretyk, he, he, zwłaszcza w "komentarzach" ... :)

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Już dawno temu pisałem ze ta miernota żużlowa nie powinna kompromitować swoimi głupawymi komentarzami jakiejkolwiek telewizji. A już pianę na pysk wywołują jego oceny takich zawodników jak Janowski, Zmarzlik czy też innych dużo lepszych od niego. Zastanawia mnie tylko kto z telewizji nSport zdecydował aby ktoś taki katował widzów i kibiców swoimi kretyńskimi wypowiedziami?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.