Kobyłka - lubi

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Szczepienia trwają - ha ha ha. To kogo on chce mieć na trybunach? 70+ ???

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Nagrodą będzie elektryczny samochód Morawieckiego

 • Kobyłka lubi Komentarz

  I to był sędzia.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  I do chwili obecnej nie ma w tej dyscyplinie sędziego ,który mógłby mu dorównać.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  KSM? Please don't...

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Spokojnie, SF jak zwykle robi burze w szklance wody, to "nowoczesne" media, po trupach do celu, w walce o kasiore z reklamy liczy sie kazdy klik.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Pomysł zacny, ale biorąc pod uwagę, że na razie szczepią się wyłącznie medycy i znajomi rektora WUM, to spełnić warunki promocji będzie ciężko przeciętnemu kibicowi.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Pierwsza inicjatywa nowego klubu z Rzeszowa, którą w pełni popieram. Świat na każdym kroku udowadnia, że za głupotę się płaci, nie wiem czemu tym razem miałoby być inaczej.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Hehe... Czy ktoś to czyta przed dodaniem? To że trumniorz nie grzeszy intelektem to wiadomo ale imć redaktorzyna powinien mu choć powiedzieć że głupoty plecie. Niech mi ktoś wyjaśni jeśli według założeń barona od trumien połączymy I i II ligę to o jakie utrzymanie będzie walczyła dolna część tabeli? Chyba o uniknięcie likwidacji.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  ''Jeśli chodzi o pierwszą ligę, to należy ją połączyć z drugą. Najpierw wszyscy powinni odjechać mecz i rewanż, a później stawkę i zdobyte punkty trzeba podzielić na pół. Wtedy góra walczy o awans, a dół rywalizuje o utrzymanie.'' - jak ma być połączona pierwsza z drugą to jakie utrzymanie???

 • Kobyłka lubi Komentarz

  W ciagu roku bez wplywow z biletow wszystkie dlugi posplacal. Kogo ty ty chcesz oszukac grzybie. W totka wygrales?

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Zgadzam się ze wszystkim co Pan napisał. Jednak dalej uważam, ze komentatorem jest Pan beznadziejnym! Może jednak warto zastanowić się nad pisaniem felietonów?

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Sorki ale jak można porównać Zmarzlika do Lewandowskiego to chore? Zmarzlik jest najlepszy wśród kilkuset ludzi na Świecie, Lewandowski wśród kilkudziesięciu milionów. Nie ta skala Panie Dryła. Równie dobrze można powiedzieć ze 5-krotny Mistrz Świata w bierki jest większy od Lewandowskiego. KPINA!!!

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Ten Dryła, to się w ogóle zastanawiał, albo wie co chciał powiedzieć?
  Bo wyszedł z tego jeden wielki bełkot z felietonem prostującym, który jest jeszcze większym bełkotem.
  Chciał powiedzieć, że nie rozumie fenomenu Lewandowskiego? - jesli on mówi to serio, to powinien zmienić zawód, albo pisać do gazety wyniki biegów.
  Może chciał powiedziec, że on woli żużel i Lewandowski nie jest jego idolem? - ok, fajnie, ale kogo to obchodzi?
  No a może w końcu chciał powiedzieć, że każdy wybiera sobie takich idoli sportowych jacy mu pasują, niezależnie od popularności dyscypliny? - 8 letnie dzieci to wiedzą.
  Gość ma IQ niższe niż suma wagi tych kłódek, którymi się obwiesił.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Panu, jako dziennikarzowi i kibicowi powinno zależeć na tym, żeby żużel miał w świecie tylu kibiców co piłka. Zachwyca się pan Zmarzlikiem (słusznie), ale dla niezainteresowanych żużlem jest on takim Januszem Chomontkiem, który owszem był nawet lepszy od Diego Maradonny - no i co z tego? Niewielu to pamięta. Dopóki żużel nie będzie sporo popularniejszy, wyczyny żużlowców będą jedynie ciekawostką (Kiedyś zachwycałem się facetem, który połyka w całości dżdżownice - dla mnie to był idol - miałem prawo.). Gdybyśmy jako reprezentacja w piłce co roku mieli za przeciwników Andorę, San Marino i Gibraltar, pewnie nie musiałby pan współczuć Lewandowskiemu. Piłka to gra zespołowa - przypominam. Zmarzlik też drużynowo tych medali nie zdobywa na pęczki. Swoją drogą - Bartek jest dla mnie takim samym bohaterem jak Lewy i tyle na temat. Czekam na walkę o mistrzostwo z kilkoma Włochami, Francuzami, Niemcami, Hiszpanami, Szwajcarami .... Byłoby po prostu ciekawiej.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Powiększenie EL bez ksm-u nie ma sensu. Jeden z prezesów powiedział coś o 37 pkt.
  Ksm z 3 lub 5 lat, z handikapem dla juniorów-wychowanków. Już teraz składy GKM-u, Apatora i Falubazu by się łapały w limicie. Pozostałe kluby musiały by pozbyć się po jednym czołowym zawodniku. To takie straszne ? Nie sądzę. Ta wolna piątka by wzmocniła awansujących i mamy równą , świetną ligę.
  Problemem niestety dalej będzie koniec sezonu w sierpniu dla części klubów. Play- off w speedwayu jest ukrytym złem( wilkiem w owczej skórze). Obojętnie od systemu jaki by nie wprowadzić , zawsze ktoś nie wchodzi, ktoś odpada po pierwszej rundzie.
  Moja propozycja : 1-2 jedzie od razu o złoto, 3-4 o brąz a 9-10 o utrzymanie. Wówczas RZ jest o coś i może kończyć się ok. 20.09. a nie w połowie sierpnia.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  A ja tam Leszka lubie ;)

 • Kobyłka lubi Komentarz

  Przyjemnie sie czyta. Widać, że fachowiec.

 • Kobyłka lubi Komentarz

  A może pan Andrzej Huszcza jeszcze wsiądzie na motor i pomoże Falubazowi?

 • Kobyłka lubi Komentarz

  ,,W latach 2011-2015 Kucharski był posłem na Sejm VII kadencji". ,,Dziennikarzowi" WP - wstyd napisać, że z Platformy Obywatelskiej.