Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Co ty chlopie,lepiej od razu mu dowalic 5 lat bezwzglednego,100 tys. dla GKSZ za obraze wizerunku i banke nawiazki dla "ojca dyktatora" (w tym przypadku moze byc malo bo to lapczywa menda).Jak szalec to szalec,a za drugie takie przewinienie to conajmniej krzeslo elektryczne ze wskazaniem wykonania kary w USA i pokryciem kosztow przez skazanca.Qrwa jak czytam tu coniektorych to nie wiem czy to jest nieuleczalne czy po prostu mi ich zal.Nie chcecie emocji? To polecam szachy podwodne,albo balet onaniczny tam sie na pewno nic takiego nie zdarzy...

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Lepiej przyznać się do błędu, czy dalej trzymać newsa i udając że nic się nie stało? Brawo dla portalu

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Na spotkaniu z prezesami wyrażono jednak nadzieję, że sezon 2015 będzie jedynie przejściowy.


  Poprzednie sezony, sądząc po liczebności klubów w II lidze, też były przejściowe. Ile to jeszcze potrwa? Panowie z Jaśnie Oświeconych Władz Żużla powinni zacisnąć poślady i z wytrzeszczem oczu ciężko pracować, by w jak największym stopniu ułatwić PSŻ-owi, Śląskowi, a w dalszej perspektywie WTS-owi, zaistnienie w rozgrywkach ligowych i pewne trwanie w nich, bez ryzyka rychłego zakończenia działalności.

  Musimy po prostu poczekać na to, czy Poznań i Świętochłowice zdołają zgłosić swoje drużyny do ligi. Mamy oczywiście nadzieję, że tak się stanie


  Więc zakasać rękawy i do roboty, działać, działać! Samo się nie zrobi, a żużlowi w Polsce i klubom trzeba pomóc w różnych aspektach.

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Więc tak w EL 8 zespołów w I lidze 8 zespołów w II lidze docelowo 8 zespołów to może zamiast na siłę robić zespół od tego roku w Poznaniu pod egidą PZM może w przyszłym roku PZM i GKSŹ pomogą organizacyjnie i finansowo w reaktywacji żużla w Świętochłowicach? O ile o Poznań jestem spokojny bo jest to bardzo duży ośrodek miejski to o Świętochłowice należało by się w konkretny sposób zatroszczyć aby żużel wrócił tam na więcej niż na 1 sezon!! Uważam że E Liga powinna liczyć 10 drużyn dla dobra wizerunku polskiego sportu żużlowego, każdy pamięta jak udanym projektem były sezony w których ścigało się 10 drużyn. W I lidze powinno być 8 drużyn a w II lidze 6 drużyn i właśnie w II lidze należało by wprowadzić drużyny np Komarki Wisła ( juniorzy z Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy i Gdańska) oraz następne takie xx drużyn aby w II lidze było np 8 lub 10 zespołów, nikt mi nie powie że brązowy kask jest lepszy niż np rozgrywki ligowe nawet te na najniższego szczebla jestem przekonany że w Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy i Gdańsku na II ligę np Piła - Komarki po te 2-3 tys ludzi by przyszło w Sobotę a bilety po 5-10 zł w zupełności by starczyło by opłacić wszystkie koszta org tych zawodów no i o wartości dodanej nie trzeba mówić bo każdy dobrze wie że szkolenie kuleje a juniorzy maja ogólnie za mało jazdy. Był kiedyś art o próbie reaktywacji żużla w Wałbrzychu dlaczego PZM pozostaje bierny w tej sprawie, takie akcje powinny być premiowane czy to jest duży problem aby PZM włączyło się w walkę o adaptację stadionu w takim Wałbrzychu? To w ich obowiązku powinno być aby wyposażyć wieżyczkę sędziowską we wszystko co jest potrzebne aby przeprowadzić zawody ligowe taki powinien być ukłon PZM w stronę działaczy nowo powstających ośrodków i np taki ośrodek przez 3-4 lata byłby przez PZM w jakiś tam stopniu finansowany przez centralę np kupno maszyny startowej itp urządzeń tak aby działacze mogli zająć się tylko i wyłącznie dążeniem do zebrania odp kapitału by w przyszłości wystartować w lidze!

 • Marcin Kostorz został fanem Śląsk Świętochłowice

 • Marcin Kostorz lubi Arkadiusz Milik: Żadnej presji nie mam

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Pozostawmy to bez komentarza!!! Panie M.P niech się Pan już nie ośmiesza!! W kilka osób robicie nie tylko sobie wstyd ale także naszemu klubowi. Polecam po ciężkiej pracy na warsztacie położyć się do łóżka wraz z słownikiem pod poduszką...Dobranoc

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Niech Pan zapyta panie Marcinie Pana Obrzydliwego kto rozpoczął chaos na forum ogólnopolskim? Niech się uderzy w ten hełm i pomyśli że działa na szkodę kibiców i klubu! Może pójdzie po rozum do głowy i usunie swe brednie! Co do podpisywania się Imieniem i Nazwiskiem ten nick towarzyszy mi od lat i nie zamierzam go zmieniać ponieważ identyfikuję się z nim!
  Dobranoc

 • Marcin Kostorz lubi Komentarz

  Panie Obrzydliwy,po pierwsze nie jest Pan założycielem takowej strony ponieważ Strony internetowej SFC ŚŚ takowej nie posiada. Jest Pan wyłącznie założycielem podgrupy na portalu społecznościowym FB , na tymże portalu istnieje FanPage który ma prawie 2900 polubień !! ale nie jest Pan wcale z nim związany!!!
  Nick na SF ma pan adekwatny do sytuacji ponieważ wielu kibiców brzydzi się ludzmi którzy robią do swojego gniazda!!!!!

 • Marcin Kostorz lubi ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz

 • Marcin Kostorz lubi ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.