Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Hit transferowy Zagłębia Lubin

  @Raf1: sztuką jest się wspiąć na szczyt, ale prawdziwa sztuka jest tam się utrzymać. Póki co jakoś trudno odnaleźć w nie tak odleglej historia rozgrywek zespół który utrzymał dłużej mistrzostwo niż rok w kobiecej lidze oprócz Montexu.
  Jeśli nie będzie totalnego zamknięcia każdy kibic kobiecego Handballu w tym także kibice Zagłębia liczą na ich występ w Europie bo ile można dezerterowac z tych rozgrywek??A o Perłę nie musisz się martwić bo gdzie jest teraz Pogoń?? Poszukuj sobie punktacji zespołów na ehfie i zobacz sobie kto jak reprezentował Polskę na rozgrywkach międzynarodowych.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rozbiór Elbląga przyspiesza, do tego odejście Aliony i powoli już nie będzie kim tam grać. Szkoda tego klubu z tradycjami ale gdy nie ma chemii pomiędzy zawodniczkami a trenerem i klubem to niestety tak się kończy.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Alicja Pękala przenosi się do Suzuki Korony Handball Kielce

  @Observator: w Montexie jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne zaczęła się liczyć kasa bo raczej koszty kontraktu Darii będą niższe niż Królika po drugie różnica wieku. No i kwestia menedżera chyba niedługo będzie to Zydron klub za dużo połączeń sfery prywatnej z zawodową. W sumie prezes ma się dobrze z samego faktu bycia prezesem Pani dyrektor czy jaka inna ma teraz funkcję działa na dwóch stołkach więc ktoś musi tworzyć drużynę.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Dzieje się w Perle i Piotrcovii. Kluby ogłosiły swoje pierwsze "duże" transfery

  @Observator: Tak podpisały na dwa lata ale kontrakt można rozwiązać. Na temat Rosjanki to szkoda pisać.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Dzieje się w Perle i Piotrcovii. Kluby ogłosiły swoje pierwsze "duże" transfery

  @Observator: 3 bramkarki 3 obrotowe 4 skrzydłowe i na ten moment w drugiej linii mamy 7 zawodniczek wszystkie do gry ( dla mnie jedynie nie wiadomo co z zaciagiem z Bałkan ) 17 zawodniczek do tego Edyta i Marysia nie wiadomo co z Julką wyjdzie. Protokół przyjmie 16 nazwisk a oglądnięcia gier z wysokości trybun mija się z celem. Dla mnie kadra zamknięta powinna już być ewentualnie tylko wymiana dusza na duszę. Co za dużo to też nie zdrowo. Ale mamy takie władze w klubie że ciężko trafić co im po głowie chodzi.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Dzieje się w Perle i Piotrcovii. Kluby ogłosiły swoje pierwsze "duże" transfery

  @Mistrz z Lublina: chyba bardziej Jaki a nie Kinga, dla bazyliki LR to naturalna pozycja a nie Śr. W sumie to pozostają dwie niewiadome w zespole i dotyczą Bałkan zostaną czy odejdą.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Kolejna Polka w Bundeslidze. Dagmara Nocuń zamieni MKS Perła Lublin na TuS Metzingen

  @Observator: Aśka z gry w Nowym Sączu wciągala ligę nosem potem kontuzje które złamały jej karierę. Drugi sezon u nas i tak naprawdę jest w tym zespole hmm statystka?? Z Polek na skrzydło ciekawa opcja mogła by być Gabi Urbaniak lub Oktavia Plominska.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Kolejna Polka w Bundeslidze. Dagmara Nocuń zamieni MKS Perła Lublin na TuS Metzingen

  @Observator: jeśli będą miały możliwość to dlaczego by nie?? Sentyment sentymentem ale niestety poziom naszej liga nie daje argumentów do rozwoju, gier o coś w Europie i zarobku pieniędzy. Zgadzam się że nie ma miejsca na kontaktowanie zawodniczek którym dużo brakuje do gry na odpowiednim poziomie nawet jak na standardy naszej liga ale takie fakty nasza liga nie znaczy wiele w świecie. Na krajowym podwórku zawodniczek też brakuje, trzeba budować solidną marke klubu i też kontaktowac te bardziej ogarne Stranieri bo te najzdolniejsze w Europie wybierają pieniądze których brakuje polskim klubom i o koło się domka.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Kolejna Polka w Bundeslidze. Dagmara Nocuń zamieni MKS Perła Lublin na TuS Metzingen

  @Mistrz z Lublina: nie do końca się zgodzę techniki uczy się we wcześniejszym wieku niż ona przyszła do nas i po prostu jeśli ktoś nie ma do czegoś predyspozycji to niestety za nic w świecie nie osiągnie jakiś umiejętności. To nie jest zawodniczka techniczna tylko szybkościowa co pokazał sezon z 3 pucharami była gra do przodu na kontrę na nią to robiła odpowiednie cyfry. Tak gra właśnie jej nowy klub, wiek ma optymalny do wyjazdu i dalszego rozwoju więc należy trzymać kciuki aby jej się udało.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Daga!! Dobry klub do grania o coś i do rozwoju. Mam nadzieję że będzie dane osobiście pogratulować i przybic przysłowiową 5 na do zobaczenia:)

 • Costaa23 napisał/a komentarz do ME 2020. Niespodzianka w składzie Polek. Senstad wybrał szeroką kadrę

  @Grieg: Tylko Ania dla mnie to ani środkowa rozgrywajaca ani także boczna taki wolny strzelec ;). W lidze to funkcjonuje ale czy na takiej imprezie sprawdzi się? Dla mnie raczej potrzebujemy zawodniczki potrafiące napędzac i ustawiać akcję.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli tak dalej pójdzie to mistrzostwa mogą być mega nieprzewidywalne. Kwestia które zawodniczki będą dostępne w momencie ostatecznego wybory i kwestia jak Federacja podejdzie do możliwości zmian w ostatecznych listach powołanych jak i podczas turnieju.
  Co do Kingi to chyba raczej w formie asystenta trenera aby poznać schematy gry na przyszłość.
  Kadra według mnie 2 bramkarki Ada i Weronika 2 Aski jako obrotowe Kinga na lewym skrzydle a na ta pozycję pozostałe dziewczyn mają swoje zalety i wady wybór zależy od trener.
  Dalej lewe rozegranie to Marta i Olka środek to Romka i Karolina a prawe rozegranie to Olka i Natalia, prawe skrzydło to Kaśka i Aneta. A pozostałe dwa miejsca
  To już indywidualne wybory trenera.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i nadeszła nieunikniona porażka. Gratulacje dla Koszalina a u nas hmm nie wiem czym kierowano przy ustalaniu składu na ten sezon ale gdy wypada podstawowa rozgrywająca zespół staje bo nie ma zmieniniczki ( czekanie z nadzieją na szybki powrót Kingi). Może to otrzeźwi zespół w końcu bo naprawdę dużo pracy przed wami dziewczyny.
  Ada Twoja inwencja w obronie przy kontrze Aski to czysta czerwona morze i nawet ostrzej było by to można potraktować sory mecz i rywalizacja to jedno ale zdrowie i szacunek to drugie.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pisałem o Zagłębiu czas napisać podobnie o Montex. Niestety czas mija a poprawy nie widać defensywa praktycznie nie istnieje ofensywa hmm różnie to bywa z nią. Sędziowie dali popis ale sory dziewczyny za dużo jest jakości w tym zespole żeby wygrać taki mecz o włos nic nie ujmując oczywiście Startowi który przyjechał i zagrał bardzo dobre zawody potrafiąc wykorzystać nasze błędy.
  Margines'błędu robi się coraz mniejszy i czas zacząć iść do przodu z gra.
  3 punkty pozostają w Lublinie i to najważniejsze po tym meczu.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Koszalin przegrał bo zabrakło pomysłu i sił na końcówkę. Mieć +3, grać w przewadze dwa razy i przegrać to sztuka. A Zagłębie hmm męczył się i wyczekalo Koszalin na końcówce. Takie błędy które Miedziowe robiły normalnie masakra.
  Malwina weszła na końcówkę i ruszyła grę. Emilka to już bez komentarza trzeba pozostawić jej postawe. O ile się nie mylę to w Zagłębiu zagrało 12 dziewczyn w tym dwie bramkarki na taką szeroką kadrę... Ale niektóre dziewczyny chyba są przyspawane do ławki. Nie mniej gratulacje dla Miedziowych za trzy oczka niezwykle cenne w tych trudnych i niewiadomych czasach,

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: derby Dolnego Śląska wygrały obroną. MKS Zagłębie Lubin zatrzymało KPR Gminy Kobierzyce

  @Wielbuond: gdzie w sumie Ada to jedna lewa ręka do gry w Zagłębiu:)

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Póki co mamy zespół w budowie pełen indywidualności które potrafią coś zagrać a potem przestuj. Będzie z tego zespół ale to jeszcze dużo pracy przed nim. Słabo w obronie w drugiej połowie Piotrków wchodzil swobodnie w nią. Nie mamy drugiej rozgrywajce bo jak Anastazja ma dzień to Oki a dziś co?? 50 minuta kluczowe momenty meczu a grę prowadzi Rosi... Na plus na pewno polska część składu Marta Asia Natalia Daga Magda Rosi i Werka.
  Piotrków stworzył ciekawy zespół umie zaskoczyć i na pewno będzie mieszać w rozgrywkach
  Sędziowie hmm w drugiej połowie dali popis szkoda że nie rzucili moneta gdy nie wiedzieli komu przyznać piłkę:)

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czytam sobie artykuł i w końcu padłem ze śmiechu :D cytat z artykułu ""Kariery sportowe zakończyły natomiast bardzo uznane dla ekipy Bożeny Karkut rozgrywająca Małgorzata Stasiak..." dobre nie ma co:)

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Reprezentantka Chorwacji w Perle Lublin

  @121212: ewentualny poziom transferów jak i zespołu za konkretne i racjonalne pieniążki to jedno ale brak na środku rozegrania to drugie i póki co to jest widoczne. Jest 16 dziewczyn na obecna chwilę potrzeba jeszcze dwóch transferów może nie koniecznie reprezentantek ale ktoś to grę będzie musiał poprowadzić.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Montana: musi jaki pisałem pod innym postem nie jest trenerem kamkikadze żeby bazować tylko na tym co zastał w klubie. Jeszcze trochę roboty przed nim. Młoda zdolna ograna aby tylko zdrowie jej dopisało. 4 lewe dłonie na pokładzie dla mnie jest dobrze czekam na więcej.

 • Costaa23 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dzięki Panie Trenerze!! Za te 3 lata, za te sukcesy powodzenia z dalszej karierze i do zobaczenia ponownie na trenerskiej ławce1

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Reprezentantka Czarnogóry w Lublinie. Djurdjina Malović związała się z Perłą

  @Montana: musi jaki pisałem pod innym postem nie jest trenerem kamkikadze żeby bazować tylko na tym co zastał w klubie. Jeszcze trochę roboty przed nim. Młoda zdolna ograna aby tylko zdrowie jej dopisało. 4 lewe dłonie na pokładzie dla mnie jest dobrze czekam na więcej.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Reprezentantka Czarnogóry w Lublinie. Djurdjina Malović związała się z Perłą

  @Observator: jeszcze bramkarka kołowa i dwie środkowe rozgrywające i zespół był by kompletny. Też żałuję Sylwi jak i innych zawodniczek które grały i musiały odejść z Lublina, które nie zasłużyły na takie potraktowanie przez klub ale to już nie zależy od nas trzeba liczyć na lepszą przyszłość.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Zagłębie ciągle aktywne. Karolina Kochaniak w Lubinie!

  @alonso: @alonso: może idą w ilość??;) a tak na serio macie pake kwestia jak to zatrybi niuanse to brak lewych rąk na pokładzie o które notabene w Polsce trudno a chyba Prezes Kulesza już zrozumiał że szukanie za granicą nie daje zamierzonych efektów. Tak jak Dromader powiedział teraz albo już chyba nigdy wszystko po waszej stronie ale to już pokaże parkiet.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Zagłębie ciągle aktywne. Karolina Kochaniak w Lubinie!

  @Wielbuond: a nie jest już spalona w środowisku?? Nie mam nic do Karoli my potrzebowaliśmy rozgrywajacej ona po wystawieniu przez Szczecin klubu, rok kontraktu rozumiem taka umowa wygasa i kończymy współpracę ale to jak mówisz trochę słabo bo taki kontrakt jak z Zagłębiem nie negocjuje się od tak tylko troszkę wcześniej jak sam wiesz doskonale. Cóż życie karma może wróci;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.