Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Frekwencja mega.Cała reszta ligi obecnie(poza Koszalinem może w porywach),wygląda obecnie jak jakieś wiejskie rozgrywki w remizie.To jest dramatyczne.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pogoń bez litości dla Piotrcovii

  To nie jest tylko wina braku marketingu ale i coraz większy brak zaufania do Pogoni jak i zaciągu stranieri.

 • Costaa23 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pogoń bez litości dla Piotrcovii

  Podaj konkretny przykład gdzie można o tym śmianiu czy wstydzie przeczytać artykuł lub usłyszeć audycje bo na twoich bujdach sory mało wiarygodne i co jak co to można się śmiać z Ciebie i z twoich fantazji... Może przykład od Królika co sądziło o tych decyzjach sędziów??

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Jak się nie mylę, to niedługo czekają nas wybory nowego prezesa firmy. Od tego trzeba zacząć, bo tylko mocna i fachowa góra jest w stanie wprowadzić racjonalne i efektywne zmiany w całej strukturze, od dołu zaczynając. Ten dół jest bardzo ważny, bo z niego będziemy czerpać na lata. Im szersza postawa trójkąta, tym wyższy jego wierzchołek ale tym dołem musi kierować ktoś, kto jest rzeźnikiem tematu, fachowcem z krwi i kości w zarządzaniu tak poważną organizacją, jak duży państwowy związek. Tu kolejny pstryczek w nos ..., bo bardzo często piszemy o piłce nożnej tj. z jakiego bagna wyszła i o Panu Bońku, jak o prezesie fachowcu. Sto procent racji. Jednak spójrzmy też na inny przykład tj. lekkoatletykę. Cofnijmy się o kilkanaście lat i poszukajmy ich medali, chociażby na halowych ME. Słabo to wyglądało, poza pojedynczymi wyjątkami: 400 metrowcy, T. Czubak indywidualnie, T. Majewski, ŚP. Kamila, jednorazowy wystrzał M. Urbasia, wcześniej A. Patryka i kilka innych osób. Dziś jesteśmy europejską potęgą i czołówką światową m.in dlatego, że dano szansę robić coś w swojej dyscyplinie takim ludziom jak: Pan Chmara, który przez lata niemal stał w drzwiach różnych gabinetów, prosząc o wsparcie organizacji mityngów w Bydgoszczy (szacunek i ukłony da Pana), Marek Plawgo, Artur Partyka i jego mityngi w Opocznie. Ktoś tym ludziom dał szansę, uwierzył w ich pomysłu i wsparł ich organizację. Dziś są tego efekty , o czym mówią nawet w tv. Dziś mamy stadion lekkoatletyczny z prawdziwego zdarzenia tj stadion śląski, na który przez kilkanaście lat nie było pomysłu i był studnia bez dna. Niebawem będziemy się ubiegać o organizację imprezy rangi mistrzowskiej. Mamy tez halę lekkoatletyczną w Gliwicach. To wszystko pokazuje, że można. Można przeprowadzić zmiany w całej strukturze, które dadzą efekty w przyszłości, jakich wszyscy oczekujemy. Warunek jest jeden. Muszą wziąć się za to ludzie kompetentni. To słowo klucz. Niestety czytając wypowiedź Pana trenera, utwierdzam się w przekonaniu, że on takich kompetencji nie ma.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Mają rozmach.....;)

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Powiedzmy, że w porównaniu z zeszłym sezonem jest nieznaczny postęp, tylko szkoda, że nieco wcześniej nie pokazano jeszcze najważniejszego meczu bieżącej rundy, czyli starcia Lublina z Zagłębiem.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  W kolejnym sezonie będzie kolejny WIELKI PRZEŁOM jeśli chodzi o transmisję... Zobaczymy podobno aż 3 mecze rundy zasadniczej począwszy już od 20 kolejki...=:))))))))))))

 • Costaa23 lubi Komentarz

  "Ostatnio została zauważona również przez trenera Leszka Krowickiego. Otrzymała powołanie na konsultację szkoleniową (w dniach 21-24 marca w Spale)."


  Po pierwsze Paula jest na razie reprezentantką Polski tylko w plażówce, a po drugie od selekcjonera Karpińskiego dostawała powołania już wcześniej.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Kwintesencją Pogonii było granie po stracie bramki 47 sekund i nie oddanie rzutu. Mogły i powinny ugrać remis. Brawa dla Montexu. Cokolwiek by nie mówić, po tym poznaje się drużynę z Klasą.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Posłuchaj kolego o skąpej urodzie, cygańskim h**w podniebienie łechtany. Idź być gdzie indziej i nie wtrącaj się w rozmowy forumowiczów na poziomie. My się tu nie lubimy bo nie musimy. Ale mimo dzielących nas różnic zwyczajnie szanujemy. Dramat, patologia, amnestia maturalna. Ogarnij się Arkadiuszu, bo młody jesteś i masz na to czas. A od starych forumowiczów to "odpierwszegomaja".

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Serio "Twoja matka" ? Kolega to z gimnazjum, ups teraz już podstawówki ? Czy może starszy, ale szkoły nie skończył ?

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Nie paprykarz tylko sushi i nie w 1 rzędzie tylko na tradycyjnym poczęstunku
  dla posiadaczy karnetów VIP !
  Ale przykro słuchać jak się "szanują" Kibice naszych Rywalek - pozdrawiam !

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Hrupek dalej swoje, a to nam dzisiaj dało komplet punktów :D Niech dalej sabotuje drużyny, które udaje, że trenuje. Serio na 6 minut przed końcem wpuszcza po raz pierwszy Kochaniak? Kwestia wyniku na szali, a ten zdejmuje najlepszą zawodniczkę i daje na parkiet piłkarkę, która przez ponad godzinę nie powąchała piłki. Tak samo z czasami. Zawsze brane jak Pogoń była na prowadzeniu, a po nich tylko Montex zaczynał lepiej grać. Fakt, Bozo zaliczy ten mecz na plus, bo widać było tę satysfakcję po wrzutce w pierwszej akcji. Dalej jednak uważam, że Czarnogórka to ten sam styl, czyli raz 2/12, a innym razem 7/14. Dużo rzutów, kilka bramek, nic więcej. Jedyny plus Hrupka u nas to Gabi, która dzisiaj zamiatała między słupkami. Fajnie jest mieć dwie tak klasowe bramkarki. Jak Wera nie ma dnia konia, to wchodzi Besen i dalej mamy świetny poziom w bramce. Ciężki mecz do oceny, ale ostatecznie liczą się bardzo cenne punkty. Jak na niecodzienną godzinę dobra frekwencja. Widać, że ludzie w Lublinie znowu zarazili się szczypiorniakiem :)

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Myślę, że wypadałoby a nawet trzeba, wspomnieć o niekwestionowanej bohaterce dzisiejszego meczu - Gabrijeli Bešen.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  A co tam,paprykarz podawali:)?

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Ciężko się nie zgodzić.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  "Dla Korony Handball była to kolejna pożyteczna lekcja."
  Lekcja czego??? . Chamstwa? Bandytyzmu? Czy dla miedziowych to był mecz, czy ustawka??? To co wyprawiają to nadaje się na niebieskie kartki a nie czerwone. Gwizdki swoje też dołożyli (ale to już norma w naszej lidze)

 • Costaa23 napisał/a komentarz do Znamy szczegółowy terminarz decydującej części sezonu w Superlidze Kobiet

  Do tego trzeba dodać że to tylko 1 mecz w 1/2 Pucharu Polski więc o być albo nie być w finale.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie, jest Pan tak blisko Prezesa Mańkowskiego, może choć raz napisze Pan ciekawy i prawdziwy artykuł, o lidze zawodowej, zamiast pisać kto spada a kto awansuje przy okazji rozpiski III i IV kolejki Handballa. Niech Pan zada, głównemu sprawcy powstania ligi zawodowej, dlaczego chcą zamknąć drogę wszystkim, którzy mają budżet poniżej 1 mln, dlaczego mają głupie i leśne pomysły, dlaczego ZPRP ma tym rządzić??? Dlaczego nie chcą rozwijać tej dyscypliny i tak jak w męskiej zwiększyć liczbę drużyn. Co robią ludzie w związku aby pomóc i rozwijać dyscyplinę, dlaczego Kuchta, który powinien w ciapciach pić kakao, robi taką rozpierduchę i niszczy ten sport, razem z innymi.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Czy ten, kto układał terminarz, w ogóle wziął pod uwagę, że po zakończeniu sezonu kadra będzie mieć tylko pięć dni na przygotowania do pierwszego meczu z Serbkami?

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Oczywiście, że nie ! To w końcu zprp.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Zdziwiłbym bym się gdy to zprp przewidział Co roku są takie kwiatki.W tamtym Nasze dwa finały(PP,CC) w dwa dni, teraz to o czym napisałeś,Ja jeszcze dodam do tego Naszą sytuacje z tego miesiąca.Turniej w Gdańsku(pięć naszych kadrowiczek,miało być sześć ale Syla odpadła z powodu kontuzji,ostatni mecz turnieju 24.03),potem PP w Lubinie (27.03) i liga w Koszalinie(30.03) Czy ktoś pomyślał ile kilometrów muszą zrobić nasze dziewczyny???

 • Costaa23 lubi Komentarz

  To, że III rundę zaczynacie od wyjazdu do Koszalina, wynika z ustalonej wcześniej rozpiski, która jest do wglądu w par. 4 regulaminu Superligi kobiet, więc w tym przypadku nie doszukiwałbym się teorii spiskowej. Natomiast granie meczu w PP tuż po turnieju kadry to faktycznie mało fortunna zbitka, już lepszym terminem byłby kwiecień.

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o ligę,to nie mam pretensji,bo drabinka jak wiemy była z góry ustalona,ale ten PP to bardzo niefortunny termin, biorąc po uwagę także duży ciężar gatunkowy tych meczy. Ale przeżyjemy i to,trzeba zacisnąć zęby i grać na maxa!!!

 • Costaa23 lubi Komentarz

  Grzyb i Jochymek są już u kresu kariery, więc nic dziwnego, że Zagłębie szuka następczyń na lewe skrzydło - nie zdziwiłbym się, gdyby chcieli też ściągnąć z powrotem Wiertelak z Kobierzyc. Ale Lubinowi chyba bardziej przydałaby się zmiana na ławce trenerskiej ;).

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.