LaRosa - komentarze

 • LaRosa napisał/a komentarz do Paweł Zagumny: Lepszego zakończenia kariery nie mogłem sobie wymarzyć

  Mam dokładnie takie same odczucia! Jego geniusz od zawsze mnie zadziwiał. Od początku do końca pozostanie moim nr. 1 zarówno wśród rozrywających jak i wszystkich siatkarzy. Patrząc na jego grę w tym turnieju byłam zachwycona, ale także łezka kręciła się w moim oku, ze względu na jego rozbrat z kadrą... Jednakże, choć poświęcał się kadrze przez 18 lat, mam cichą nadzieję, że pojawi się jeszcze na przyszłych IO i po raz kolejny będzie stanowił z Fabianem niezniszczalny duet!

 • LaRosa napisał/a komentarz do MŚ 2014: Polacy awansowali do trzeciej rundy!

  Gracias para Argentina!!! Muchas gracias!! Teraz fiesta :D

 • LaRosa napisał/a komentarz do MŚ, gr. E: Postawa jak ze snu - oceny Polaków za mecz z Iranem według SportoweFakty.pl

  Za niska ocena dla Wlazlego, Winiarskiego, Zatorskiego, ale sadze, ze takze dla Zagumnego. Rozgrywal bardzo dobrze do momentu zlej gry w przyjeciu, co nie jest uzaleznione od niego... Przez co musial znaczaco uproscic gre. W 4 secie widac bylo u niego juz zmeczenie i slusznie zostal zmieniony przez Drzyzge.

 • LaRosa napisał/a komentarz do Polacy w ostatnim sparingu przed Mistrzostwami Świata 2014 przegrali z Kanadyjczykami

  Po czym wnosisz? Mimo wszystko był to tylko sparing, a Antiga rotował w dalszym ciągu składem, bo dzięki Bogu MOŻE sobie na to pozwolić! Myślę, że skład, który rozpoczął spotkanie nie jest jeszcze tym wyjściowym i jeszcze może się coś zmienić. Ze swojej strony chciałabym zmiany na pozycji libero. Igła to nie tylko doświadczenie, daje on kopa naszej Drużynie, był w lepszej formie niż Zator (co mogło się oczywiście zmienić) i zdecydowanie postawiłabym na niego.
  Uważam, że taki wynik w tego typu spotkaniu i z takim sparing-partnerem nie jest porażką. Ale oczywiście widzę, że jest już mnóstwo głosów jakim to ten Mundial będzie niewypałem. Mam nadzieję, że wszystkim tym którzy piszą komentarze tego rodzaju mina zrzednie, gdy nasza Reprezentacja zdobędzie medal.

 • LaRosa napisał/a komentarz do MŚ 2014: Trenerski egzamin Stephane'a Antigi

  To jest właśnie nasza polska mentalność... Jak pójdzie dobrze to Antiga super trener, a gdy przyjdzie porażka będzie wytykanie wszystkich błędów, jaki to straszny trener i teksty typu: gdyby Kurek, Żygadło, Bartman itp. byli w składzie to byśmy wygrali - czego oczywiście wiedzieć nie możemy.
  Jestem zdania, że aktualnie mamy najrówniejszą i najefektywniej grającą 14 z możliwych. Nie sądzę, że wymienieni powyżej gracze zmienili by coś na lepsze w naszej drużynie. Ewentualnie mogłabym wymienić Konara na Boćka, ale to nie jest jakaś wielka konieczność.